Šperky inspirované létem

Ozdobte se letní třpytivou krásou

Šperky inspirované létem

Konec prázdnin je tu a s ním i náš letní výprodej. Navoďte si zpět pohodové chvilky z dovolené pomocí šperků, které vám budou léto připomínat po celý rok. Vybírat můžete ze stříbrných i zlatých kousků v kombinaci se zářivými drahokamy, jejichž barevné tóny jsou inspirovány krásami moře nebo rozkvetlou loukou. Mezi oblíbené kombinace patří bílé zlato s průzračnými akvamaríny či šperky zdobené vzácnými plody moře - perlami. Samotné sluneční paprsky vám připomenou citríny, ale i žluté safíry, zatímco opál vás zanese rovnou na pláž k tyrkysové vodní hladině. Ozdobte se svěžími barvami a vynikněte v šedi všedních dní.

Pokud při nákupu zadáte speciální slevový kód LETO10, získáte 10% slevu na svou objednávku. Tuto akci můžete využít nejen na speciální nabídku Šperky inspirované létem, ale i na všechny ostatní šperky z naší nabídky kromě prstenů s certifikovanými diamanty, investičních diamantů a produktů na zakázku. Slevu je možné uplatnit do pátku 31. 8. 2018 včetně.

Letní výprodej je tu! Vyberte si z našich třpytivých šperků a využijte 10% slevy na celý nákup. Speciální kód LETO10 lze využít i na další produkty z naší nabídky (kromě prstenů s certifikovanými diamanty a šperků na míru). Akce platí do 31. 8.