Firemní šperky s logem
nebo monogramem

Přemýšlíte, čím oslovit a zaujmout veřejnost či své kruhy na první dobrou, nebo sháníte originální dárky pro své zaměstnance či obchodní partnery? Jednáte s velkým množstvím klientů a kladete důraz na styl firemní prezentace? Zde jste na správné adrese: nechte si vyrobit šperky nebo jiné originální doplňky na míru s logem své společnosti, osobními iniciálami či jiným speciálním znakem.

Nezávazně poptat Konzultace je bezplatná

Co všechno umíme

  • Výroba šperku na zakázku podle vašeho návrhu
  • Úprava šperku z naší nabídky
  • Firemní šperky na míru

Limitem je pouze vaše fantazie

Protože my dokážeme opravdu všechno!

Firemní šperky s logem

Váš firemní styl

Budujte podobu a identitu své společnosti originálním způsobem. Na vaše klienty zapůsobíte i logem firmy v podobě odznáčku, který si zaměstnanci na jednání vetknou do klopy. Manažeři upotřebí manžetové knoflíčky, manažerky náušnice nebo přívěsky. Elegantně vyvedený klenot dodá vaší společnosti lesk a zaměstnance spojí nejen s firmou elegantním a nadčasovým jednotícím motivem či prvkem.

Dárky pro klienty

Dárky pro zaměstnance a klienty

Uvažujete o tom, jak obdarovat zaměstnance u příležitosti firemního výročí, nebo o svátcích? Věřte, že personalizovaný šperk pro ně bude znamenat mnohem více a mít vyšší hodnotu než například neosobní benefitní poukázky.

Buduje si vaše firma základnu stálých klientů či dodavatelů? Obdarujte své obchodní partnery při správné příležitosti vkusným šperkem, který na první pohled upomene a odkáže na vaši společnost. Nechte svůj dárek zazářit mezi reklamními propiskami.

Manžetové knoflíčky Krušovice

V malém i velkém množství

Nezáleží, jestli si přejete vyrobit pár kousků pro rodinný podnik, nebo vybraný model v desítkách či stovkách vyhotovení.

Originální krabičky na přání

Dolaďte svoji image i pomocí originální krabičky, ve které šperk předáte. Na přání vám zhotovíme zvolený model reprezentativního pouzdra na šperk ozdobený logem vaší firmy či klubu.

Proč zvolit právě Eppi?

  • Specializace na zakázkovou výrobu
  • Prvotřídní materiály a provedení
  • Česká kvalita i vlastní dílna
  • Nezávazná bezplatná konzultace
  • Doživotní záruka a servis
  • Neznáme slovo “nejde”

Chcete se dozvědět více informací?

Našim zákazníkům poskytujeme plný servis včetně konzultace s odborníkem. Obrátit se na nás můžete e-mailem, na online chatu, telefonicky , osobně v našem pražském showroomu nebo nám popište vaši představu do formuláře níže a my se vám ozveme.

Nezávazně poptat přes formulář Konzultace je bezplatná

Nezávazná poptávka

Ať už máte jakékoliv přání, jsme připraveni pomoci vám jej splnit. Nabízíme vám bezplatnou konzultaci, během které s vámi probereme vaše zadání a domluvíme se na dalším postupu.

Přiložte svůj obrázek Maximální velikost souboru je 5 MB a formáty png, gif a jpg.

Kliknutím potvrzuji, že jsem se obeznámil
s pravidly zpracovávání osobních údajů .