Recenze zákazníků
Heureka recenze
4.9
Google recenze
4.7
-
Milý a osobní přístup Dostatek času na konzultaci Průběžné zasílání zpráv Zajištění každoroční údržby prstýnků
-
Zboží dorazilo v pořádku, výborná komunikace, velmi doporučuji.
-
V eppi nakupuji po několikáté a opět naprostá spokojenost. Šperk jsem potřebovala jako dárek. Když jsem zapomněla do poznámky uvést, že šperk potřebuji do dvou dnů, a poslala jsem E-mail, ještě ten den jsem měla vše připravené k vyuvednuti. I předání samo je zážitek. Navštívíte palác Ligna na rohu Václavského namesti, a když máte čas a je prostor, vezmou vás zaměstnanci na balkon u kopule a vy si můžete užit skvělý výhled na Prahu z nezvyklého místa. Pro mne je eppi sazkou Jan jistotu, ať rychle potrebuju dárek, nebo si chci udělat radost. Jasné popisky u špek vám rovněž prozradí, o jaký kamen a kov se jedna, a spoustu dalších užitečných informaci.
Rychlost Přátelské a profesionální jednani Vstricnost Opravdu krásné zboží Krásné baleni Spousta drobnosti a darecku
-
Prozakaznicky pristup, velmi jasna rychla komunikace. Doruceni sperku v predstihu a v uzasne personalisovanem baleni.
-
Zboží - brož - je moc krásná, vadilo mi, že jsem si ho nemohla objednat přímo a musela si vymýšlet heslo atd.... Jsem starší ročník a nefandím novým technologiím, prostě jsem si vybrala krásnou brož a chtěla si jí objednat.
-
Skvelá komunikácia Profesionálny prístup
-
Objednal jsem si zásnubní prsten s dodací lhůtou 3-4 týdny. Do poznámky jsem neuváděl do kdy potřebuji mít prsten u sebe neboť jsem jej potřeboval až za 5 týdnů. Celou dobu se mi nikdo neozval, až když jsem dva dny před koncem sám napsal, mi bylo oznámeno, že má zakazka zpoždění z důvodů přerušení dodávek od dodavatele. Na můj požadavek, že potřebuji prsten do pátku mi v podstatě nebylo ani odpovězeno, musel jsem poslat email s dotazem jak to tedy bude, zda se vše stihne nebo ne. Celý problém se mnou řešila Barbora Vasičáková a kominikace s ní jako "Customer Care Specialist" byla naprosto příšerná, o všem jsem se musel ujišťovat extra emailem, domluvíme se, že se mi ozve začátkem příštího týdne a zpráva o tom, že mi prsten do pátku nepřijde napíše až ve středu odpoledne a to mi ještě, kromě tedy 10% kompenzace, nabídne dárkový certifikát??? S tím se teda o ruku opravdu žádat nedá!!! Když tedy vznesu požadavek na to abych byl informován o tom pokud prsten přijde i během pátku, že si pro něj zajedu osobně tak ani nedostanu odpověď. V kmunikaci s obchodem vidím největší problém neboť tam celý můj problém vznikl, když mě včas neinformovali o zpoždění dodávky a mohl se celý problém vyřešit v klidu s dostatečným časovým předstihem. Za mě tedy velké zklamaní, hlavně z toho, že se firma na Svých stránkách prezentuje jako profesionál a vůbec to tomu neodpovídá.
-
Určitě doporučuji. Skvělý zákaznický servis. Byla jsem průběžně telefonicky a emailem informována v jaké fázi vyřízení se má objednávka nachází. Zboží přišlo rychle a v dokonalém balení.
-
Opravdu prémiový internetový obchod se šperky. Náušnice, které jsem dostala jako dárek byly krásně zabaleny, součástí byl certifikát o pravosti šperku, návod jak se o náušnice starat, malý cestovní pytlík, leštící hadřík a poukázka na slevu při dalším nákupu. Byla jsem moc příjemně překvapená takovou službou. Děkuji :-)
-
Kvalitní služba, krásné náušnice, krásné balení.Můžu jen doporučit.
-
skvely zakaznicky servis Rychlost doruceni zbozi krasne zabalene, prinosne informace o produktu, jak o nej pecovat apod.
-
Skvělá komunikace, krásné šperky, veliká spokojenost, určitě doporučuji.
Skvělá komunikace
-
rychlá komunikace obchodu, velký výběr šperků, rychlé dodání
zatím žádná
-
VELMI PIDIMINI KLENOTNICE ZA TU CENU, ODPUSTILA BYCH DOPROVODNÉ RŮŽOVÉ MŃAMKY, A NECHALA ZVĚTSIT U VÝROBCE VÝROBEK.
-
rychlost vyřízení objednávky spolehlivost komunikace možnost osobního vyzvednutí zboží
žádná
-
Privesek je krásný. Vše do detailu propracovano. Ano, doporučuji
-
Velmi zajímavý sortiment e-shopu, nabízí i šperky ''za hubičku'', jak sami uvádí. Zboží bylo profesionálně předáno, mile mě překvapily certifikáty pravosti, výhody k dalšímu nákupu i drobné dárky. Zboží nebylo dárkově zabaleno, jak jsem si vybrala při vytvoření objednávky, ale to jistě souvisí s tím, že jsem si šperky převzala osobně a navíc zkoušela velikost prstenu. Na prsten jsem čekala 3 týdny, to ale chápu, z e-shopu mi volali, tuto situaci mi oznámili a nabídli i dřívější vydání toho, co bylo k dispozici. Nicméně by tento fakt mohl být někde uveden, že šperk je na objednání. Zlepšila bych komunikaci ohledně dohodnutí osobní schůzky, volala jsem v pátek, bylo mi sděleno, že se ozvou v pondělí a ozvali se až ve čtvrtek po tom, co jsem psala na online chat na webových stránkách. Tento chat vnímám jako další z výhod.
-
Skvělá komunikace obchodu, velmi prozakaznicky přístup. Rychle jednání.
-
Rychlost, vyber, baleni darku.-zazitek sam o sobe
-
Vše naprosto v pořádku, krásně zabaleno, špičková komunikace. Naprostá spokojenost.
-
Zboží je trochu dražší
-
Perfektní komunikace Krásné a krásně zabalené zboží
-
Individuálny prístup, dobrá domluva
-
Spolehlivost+ dobra komunikace.
-
EPPI je dokonale klenotnictvo, zo snov vedia urbit sperk.
-
Naprostá spokojenost, absolutně bez výhrad, osobní přístup, milé, profesionální jednání, ochota, TOP nakupovací zážitek a k tomu jako bonus výhled na Václavské náměstí :-)
Vůbec žádné:-)
-
Jsem velmi spokojen, zboží dorazilo včas. Jednání s personálem vstřícné. Jistě v tomto obchodě ještě nakoupím.
-
Zboží krásně zabalené, vše v pořádku a navíc překvapení ve formě mňamky a výhod pro další nákup. Šperk opravdu krásný, precizně vyhotovený. Komunikace s obchodem na jedničku telefonicky i e-mailem. Rozhodně doporučuji a znovu nakoupím.
-
Nezhotovuje sperky s kameny,ktere si doda zakaznik.
-
Vstřícné jednání
Viděli jste 1 290 z 2 287 recenzí Načíst další (30)