Recenze zákazníků

heureka

Heureka recenze

4.9

google

Google recenze

4.7

Načíst předchozí recenze

  • Osobny pristup

  • S obchodem jsme delší dobu spokojeni. Na prstýnky jsme sice čekali 4 týdny, to je ale běžné i v jiných zlatnictvích. Údržba a jedna úprava velikosti zdarma je taky plus. Hodně se mi líbí i ty jejich krabičky - jsou opravdu pěkné a kvalitní, nikde jsem lepší neviděla. Z hlediska komunikace jsou opravdu skvělí. Při vytvoření a dokončení objednávky vždy volají, lze teda případně ještě vyřešit nějaké drobnosti. Na mail mi odpověděli do hodiny a vše rychle vyřídili - potřebovala jsem vyměnit krabičku za jinou menší, bez problému mi vyhověli, na další den poslali a ještě na účet vrátili cenový rozdíl. Abych ale jen nechválila, pár drobných negativ se taky najde. Co mě trochu zarazilo je, že když zaplatíte předem, tak vám vaši objednávku pošlou jako obyčejný balíček. U objednávek za 12-25 tisíc bych čekala třeba cenný balík nebo aspoň doporučený. Takhle mi to pošťačka dala jen tak, bez ověření totožnosti, bez jakéhokoliv hesla. Nedokážu si představit, co by se stalo, kdyby se jim ten balík ztratil, nebo ho vydala špatné osobě (snad to mají aspoň nějak pojištěné). Co se týče úpravy velikostí, tak ještě musím podotknout, že když jsme se u nich byli podívat na snubní prsteny (a upravit můj zásnubní), tak jsme si rovnou nechali změřit velikost a moc dobře to nesedí. Později jsme se šli totiž podívat ještě do jiného zlatnictví, kde nám ale mě i snoubenci naměřili o dvě čísla menší. S touto velikostí jsme pak prstýnky objednali na Eppi a opravdu sedí perfektně (přitom snoubenec si pamatuje, že v Eppi tuto velikost v žádném případě nepřetáhl přes kloub prstu). Asi mají nějaké špatné měřicí kroužky, protože jinak si to nedovedu vysvětlit (ano, prsty se podle teploty scvrkávají, ale klouby ne). I přes tyto nedostatky ale obchod hodnotím kladně, nemyslím si, že by to bylo něco, co by odrazovalo od nákupu. Určitě bych nakoupila znovu.

    komunikace hezky zabaleno velmi pěkné a kvalitní krabičky cena údržba a úprava velikosti v ceně
    drahé zásilky posílají jako obyčejný balík při fyzickém zkoušení nesedí velikosti prstýnků

  • Vždy jsem se s nimi domluvila. Velká ochota a vstřícnost.

    Skvělá spolupráce nic

  • Doporučuji

    Rychlá, věcná a moc přijemná komunikace. Vždy vyšli mému přání vstříc.
    nic

  • Vynikající komunikace, děkuji.

  • sortiment velice vstřícný a profesionální přístup zásilka byla luxusně zabalena ...malý dárek na smlsnutí :o)

  • Jsem velmi spokojená byla jsem mile překvapená jak dobře vše bylo zabaleno jste prostě dobří dík.

  • Velmi solidní obchod, telefonicky potvrdili přijetí objednávky i odeslání balíčku, zboží dorazilo včas a ve skvělé kvalitě, balení předčilo všechna moje očekávání, jednoznačně doporučuji!

  • přehledný eshop, krásné zboží

  • Pro mne osvědčený a kvalitní obchod, kde si potřebné vyberu a nakoupím mnohem lépe (a výhodněji), než v obchodě kamenném.

    - zajímavá nabídka - dobré ceny - rychlé dodání vystavení certifikátu - krásné balení
    - nic mne nenapadá

  • dobrá komunikace, rychlé dodání

  • Nakupovat na Eppi je za odměnu, příjemný zákaznický servis, všichni jsou moc milí a ochotní. Zboží je nádherně zabaleno, vše je doladěno do posledního detailu. A šperky jsou krásné a kvalitní. ☺️

  • Jako vždy - žádný problém

  • Jakýkoliv nákup zatím bez problémů, výborná komunikace.

  • rychlost a preciznost

  • Eppi mě vždy potěší. Nakupuji po několikáté a zatím jsem nenašla chybu. Super zboží, velmi ochotný a vstřícný personál. Vřele doporučuju a ráda se tam zase vrátím.

    Skvělá komunikace Možnost vyzvednout si zboží osobně Velký výběr Široké rozpětí cen - lze si opravdu vybrat Detailní popis výrobku Ekologické - využívají recyklované kovy a laboratorní kameny

  • Z nákupu jsem nadšená. Šperky dorazily nádherně zabalené - krabička krásně voněla, vše v balícím papíře a svázáno stužkou, koláček pro radost a ručně psané poděkování. Měla jsem předčasné vánoce už jen během rozbalování. Pánové, pokud něco objednáte partnerkám jako dárek, doporučuji nechat to v původním balení. Šperky jsou dokonalé, přesně jako na obrázcích. Domluva s personálem také skvělá, když jsem zjišťovala možnosti úpravy šperku podle mých představ. Rozhodně doporučuji!

    Milá komunikace Rychlé dodání Krásně zabaleno Šperky přesně jako na obrázcích
    Žádné

  • Úžasný zákaznický servis

  • Pěkný web. Dobrá komunikace.

  • Vše zcela v pořádku.

    Krásně zabaleno

  • Rychlé jednání i doručení

  • Rychlé dodání, krásné srdíčko.

  • Příjemné a rychlé jednání

  • Dodrželi termín dodání zboží dělaného na zakázku Prsten je opravdu krásný Spousta příslušenství Výborná komunikace ze strany obchodu, volali na potvrzení objednávky i po dokončení výroby před odesláním

  • Jako vždy, rychle a bez problémů.

  • rychlé dodání, precizní zpracování šperku, hezky zabalené

  • Prsten jsem vybíral na poslední chvíli (14 dní před odjezdem na dovolenou. Váhal jsem na eppi a Rýdl zlatnictvím, ale volba byla více než jasná. Eppi skvělý přístup zaměstnanců, detailní vysvětlení výroby a parametrů diamantu. U Rýdla jsme si přišli jako nechtění, malý výběr a otázka jaký bude kámen na prstýnku - jo bude tam diamant... Eppi je profesionál, děkuji všem, kteří tam pracují!

    skvělý přístup vše vysvětleno dopodrobna rychlá výroba osobní přístup všech zaměstnanců

  • Vysoce premiovy pristup, moc jsem si to uzil. tesim ae az darek predam.

  • Dokonalá komunikace zákazník-eppi Perfektní customer care Zážitek z nákupu od výběru po rozbalení Krásný a dokonale udělaný produkt

  • Parádní komunikace a hlavně krásná práce.

    Komunikace Rychlost

Viděli jste 960 z 2 287 recenzí Načíst další (30)