Recenze zákazníků
Heureka recenze
4.9
Google recenze
4.7
-
velký výběr velmi dobrá kvalita rychlé doručení a krásně zabalené
-
Veľmi milá obsluha
-
Všechno perfektní, jsem spokojená. Všichni byli moc příjemní a splnili dokonale mé přání
-
Objednával jsem zde opakovaně a vždy jsem byl se zbožím velmi spokojený.
široký výběr kvalitní šperky kvalitní práce
-
Okamžitá telefonická konzultace o objednávce, dohodnutá výroba i odeslání.
-
Perfektni servis. Doruceno dokonce I dříve, než bylo původně plánováno.
-
Rychlé dodání a krásné provedení náhrdelníků i přívěsku
-
Obchod s jedinečnými kvalitně zpracovanými šperky. Šperky jsou krásně baleny a rychle dodány. Komunikace obchodu je na jedničku, i co se týče vstřícného jednání ohledně problému na straně zákazníka. Nákup určitě doporučuji
Krásné originální šperky, které jinde nenajdete Kvalitní zpracování Krásné balení Super komunikace Vstřícný přístup Možnost personalizace šperků
-
Rychle Kvalitně Bez problémů
-
Nádherný šperk, doporučuji.
Rychlé dodání
-
Vše nám vysvětlili a ukázali Široký výběr Skvělé ceny Rychlost dodání Moc hezké produkty
-
100% spokojenost po všech stránkách
-
krásně zabalené, krásné kousky
-
Krásně zabaleno
-
S obchodem mám jen pozitivní zkušenosti. Nakoupil jsem na základě doporučení od přátel. Sjednal jsem si osobní schůzku na pobočce v Praze, prohlédl jsem si šperky, které mě zaujaly, a slečna mi pomohla vybrat i vhodnou velikost. Slečna mi ochotně pomohla s výběrem, představila mi jednotlivé šperk a doporučila vhodné doplňky a alternativy. Věděla, co dělá. Odcházel jsem s dobrým pocitem a krásným šperkem, jehož velikost jsem si nechal upravit. Úprava byla hotová hned druhý den. ✅
Široký výběr Zkušený, nápomocný a příjemný personál Skvělé služby (čištění, změna velikosti, …) Bezplatná schůzka/konzultace k výběru Možnost online schůzky
Pobočka pouze v Praze
-
široký sortiment, příjemná a briskní komunikace,
-
Obchod je skvěle dostupný
-
Velmi milé jednání
-
krásné šperky, komunikace
-
Přehledný e-shop Reálné fotky Komunikace e-shopu Prstýnky jsou ve skutečnosti hezčí než na fotce
Nejdříve jsme byli v kamenném obchodě a přišlo nám, že slečnu prodavačku spíš obtěžujeme, když jsme si dopředu nedomluvili schůzku.
-
Jsem moc spokojena, retizek je krasny, splnil moje ocekavani. Jedina nevyhoda je desi doba dodani, coz lze pochopit kdyz se vyrabi na miru, nemam co vytknout!
-
Rychlé dodání, krásně zabaleno
-
milá obsluha, šperk jsem mi byl nejdříve ukázán, pak krásně zabalen.
-
Velmi solidní, dobrá domluva, sortiment víc než zajímavý s rozumnými cenami.
-
Snadná komunikace, rychlé vyřízení.
-
Rychlé dodání Krásně zabaleno
-
Šperk je opravdu dokonalý.
-
milá prodavačka
-
Rychlé doručení Krásné balení včetně hadříku na šperk Komunikace obchodu
-
Jsou boží!
Viděli jste 90 z 2 286 recenzí Načíst další (30)