Recenze zákazníků
Heureka recenze
4.9
Google recenze
4.7
-
100% spokojenost s velmi milou a zkušenou obsluhou
-
Perfektní komunikace s obchodem. Obchod si telefonicky ověřuje správnost objednávky. Velikost prstenu, termín dodání atd.. Za mne je toto super.
-
Přehledný eshop, krásné šperky
-
Svou objednávku jsem zařídil přes telefon a komunikace byla příjemná a bez problémů.
-
Nejlepsi obchod! Sperky tu nakupujeme uz 7 let, vzdycky nejvetsi spokojenost. Dodani pred Vanoci bylo nejlepsi a nerychlejsi. Moc dekujeme
-
Velmi ochotný personál a profesionální přístup k zákazníkovi. Krátký dodací termín a nádherně provedený šperk. Mohu jen doporučit …
-
Moc krásně zabalené a nádherné náušnice! Pod stromečkem potěšili. Ráda doporučuji :)
-
Nevyhodu asi nenajdu. byl jsem spokojený, není co dodat, objednal jsem přes net, do pár dnů byl balík u mě, fakt hezky zabalené, náušnice udelaly radost pod stromečkem. můžu jen doporučit Děkuji
Rychlost Hezky zabalene Dárečky Náušnice co jsem koupil pro holky, úplně super, děkuju Kvalita
-
spolehlivost rychlost krásné balení
-
Mohu doporučit, skvělá komunikace ze strany zákaznického centra obchodu. Vše na čem jsme se domluvili platilo a zboží došlo v pořádku a včas (vánoční období). díky
-
Koupil jsem zde zásnubní prsten a jsem velmi spokojený! Obrovská pochvala patří celému týmu – přístup byl naprosto profesionální, individuální jednání a trpělivost prodavaček byly opravdu na jedničku. Oceňuji skvělou komunikaci, kdy jsme vše vyřešili rychle a k mé plné spokojenosti. Prsten je nádherný a celý proces byl příjemný zážitek. Moc děkuji a rozhodně doporučuji všem, kdo hledají výjimečné šperky a prvotřídní služby.
-
Poměr cena x kvalita zlata je úžasná Personál na Národní byl velmi milý a nápomocný, zejména mladý pán byl šíleně ochotný a příjemný
-
super obsluha
-
Rychlost, komunikace i šperk na jedničku. Doporučuji.
-
vyhoveli mojim požiadavkam
-
časom overená kvalita
-
rychle doručení v krásném dárkovém balení
-
rychlé dodání krásné balení - celkově krásné balení - uvnitř balíčku krásné balení šperku nádherně zabalený dárek
-
Úžasné ochotné prodavačky, které nabídly a předvedly několik druhů zboží, které jsem darovala a které bylo přijato s údivem. Děkuji, udělala jsem radost obdarovane.
-
Prozákaznický přístup Komunikace s obchodem a slečnou Janou byla výborná. Překrásné dárkové balení dodávalo pocit výjimečnosti
-
Skvělé, rychlé jednání. Krásně udělaný balíček.
-
K objednávce dají něco navíc Baleni zboží na špičkové úrovni
-
Prokázali svatou trpělivost s něčím, čemu v mé firmě říkáme “náročný zákazník” a myslíme vždy nespokojená totální … Vyřizovala jsem komplikovanou zakázku pro třetího člověka na druhém konci světa a zvládli to skvěle. Musím moc poděkovat.
-
Krásný dárek, nádherně zabalený
-
Rychlost, skvělá komunikace.
-
Šperk dorazil včas a předčil očekávání jsem spokojená .
-
Krásně zabalené Výborná komunikace Perfektní informovanost o mém zboží Rychlé dodání Překrásný šperk
-
Profesionální a milá obsluha na prodejně.
-
Spokojnosť
-
Objednala som prívesok Malý princ s líškou v ružovom zlate. Na stránke bolo písané, že má hmotnosť 1g. Po doručení som zistila, že je nejaký tenký a po odvážení mal 0,84g. Dosť veľký rozdiel za rovnakú cenu. Písala som im email s reklamáciou ešte v nedeľu. V pondelok žiadna odpoveď, tak v utorok som im volala ako riešia moju reklamáciu. Pani na zákazníckej linke pozrela na stránku a tam zrazu uvedená váha prívesku 0.8g. Odporučila mi vytvoriť reklamáciu cez stránku, čo som aj urobila. Následne mi volali, že sa ospravedlňujú, že nie som prvá čo na to narazila a preto zmenili gramáž aj na stránke a údajne nie kvôli tomu aby ma oklamali. Ponúkli mi nápravu z ich strany, že nech im zašlem pôvodný prívesok a oni mi vyrobia nový v danej gramáži. S tým som súhlasila, zabalila som pôvodný prívesok i so všetkým, čo bolo priložené (čistiaca handrička) a poslala späť. O pár dní mi došiel nový (bez čistiacej handričky), ktorý už mal danú váhu, a asi uspokojili zákazníka, tak i niečo navyše. Celkovo mi nepríde férové zo strany obchodu takto zavádzať zákazníkov, kedy aj fotky prívesku na stránke nekorešpondujú s tým čo reálne zasielajú (je to tenký pliešok), a to aj po tom, čo človek akceptuje to, že fotky môžu mierne skresľovať. Firma mala najskôr riešiť reklamáciu k spokojnosti zákazníka a nie na rýchlo zmeniť to čo uvádzajú na stránke a ešte samy priznajú, že nie som prvá zákazníčka čo na to narazila. Odporúčam zvážiť nákup u takéhoto predajcu.
Viděli jste 300 z 2 287 recenzí Načíst další (30)