Kolekce stříbrných šperků A Cup Of Style

Lucie a Nicole, blogerky a youtuberky, nerozlučné ségry a novopečené maminky jsou za své více než jedenáctileté působení na české internetové scéně známé snahou inspirovat své sledovatele, aby šli za svými sny, a motivovat je, aby byli sami sebou a nebáli se zkoušet nové věci. „Když nás klenotnictví Eppi oslovilo s nápadem vytvořit společně šperk, bylo jasné, že i v něm chceme předat pozitivní poselství. Déšť sice ne vždy každého potěší, ale je potřebný. A může z něj vzejít takový zázrak, jakým je duha. Kapky deště a duha jsou současně symbolikou toho, jak nerozlučně patříme k sobě,“ vysvětlují Lucka a Nicole.

Set stříbrných náhrdelníků s kapkami a duhou A Cup Of Style

Krásné samy o sobě, spolu ještě krásnější. Stejně jako duha nemůže existovat bez kapek i v našich životech se občas střídají krásné okamžiky se slzami. Kolekce šperků A Cup Of Style symbolizuje silné sesterské pouto ztělesněné v minimalistických náhrdelnících. Můžete je nosit společně či každý zvlášť. Záleží jen na tom, zda se v daný den budete cítit více jako kapka nebo jako duha. Navíc si můžete vybrat ze tří různých barevných provedení!

Dostupné ve třech barvách:

Zobrazit detail produktu

Stříbrný náhrdelník s drobnými kapkami Lucie

Jediná kapka působí křehce, ale když se spojí dohromady v mohutný liják, dokáže pohnout i kamenem. Déšť má však i léčivé schopnosti. Vyživuje přírodu a čistí vzduch. Přívěsek s kapkou nám poetickým způsobem připomíná, že po dešti vždy vyjde slunce a někdy dokonce i duha! Přívěsek můžete mít samostatně nebo v kolekci A Cup Of Style. Která z barevných variant bude ta vaše?

Dostupné ve třech barvách:

Zobrazit detail produktu

Stříbrný přívěsek s duhou Nicole

Duha je jasnou ukázkou přísloví, že všechno zlé je pro něco dobré. Bez kapek by duha nemohla existovat. V dobré dny vám přívěsek s duhou bude náladu jen zlepšovat a během těch horších vám připomene, že nic netrvá věčně. Je jen na vás, zda budete přívěsek s duhou nosit samostatně nebo si pořídíte celý set A Cup Of Style. Vyberte si ze tří barevných odstínů ten, který je váš nejoblíbenější!

Dostupné ve třech barvách:

Zobrazit detail produktu

Pár zajímavostí o šperku

 • Jak se šperk vyrábí?

  Ze stříbrné destičky vyřízneme kapky i medailonek. Následně provedeme ruční tepání pomocí šperkařských kladívek, tím dostane šperk svou netradiční strukturu. Dá se tak říci, že žádný z nich nikdy nebude 100 % stejný. Následně šperky zbrousíme a vyleštíme. Do přívěsku následně pomocí laseru vygravírujeme duhu dle ručně nakresleného vektoru. Na samém konci šperky pozlatíme. U kapek přiděláme dírky pro kroužky, které následně připevníme do stříbrného ankrového řetízku.

 • Jak probíhá pozlacení?

  Hotový šperk ponoříme do lázně s tekutým zlatem, kdy je zlato proudem nanášeno na povrch šperku po dobu dvou minut. Následně šperk vyleštíme, ať se pořádně blyští.

 • Jak dlouho probíhá jeho výroba?

  Vyrobit celou kolekci trvá cca 2,5 hodiny čisté práce našeho zlatníka. Kapky jsou díky své velikosti a počtu trochu náročnější než přívěsek s duhou.

 • Kdo jsme my?

  Eppi je online klenotnictví s vlastní dílnou v centru Prahy. Věnujeme se výrobě vlastních šperků, šperků na míru dle přání klientů a spolupracujeme s nejlepšími světovými dodavateli. V posledních letech se také zaměřujeme na udržitelnost a v naší nabídce najdete spousty syntetických drahokamů, šperků vyrobeného z recyklovaného zlata nebo eticky těžené přírodní diamanty. Jsme tým mladých lidí z mnoha různých zemí se základnou zde na Václavském náměstí. Najdete nás nejen v Čechách, ale také na Slovensku v Bratislavě a nedávno jsme také expandovali do Německa, kde naše šperky oslovily již stovky zákazníků.