Recenze zákazníků

heureka

Heureka recenze

4.9

google

Google recenze

4.7

Načíst předchozí recenze

  • Skvělý obchod pro nákup a posíláni dárků. Hezky zabaleno, rychle doručeno, jednoduchý systém.

    Krásné dárkové balení a přání

  • Ceny diamantu bezkonkurenční, certifikat, sortiment, Přístup prodejce, telefonicky kontakt... a RUKOU psané poděkování za nákup...(v dnešní době na e-shopu nevídané)... Zbytečná kolonka...

  • Můj první nákup zde a jsem velmi spokojená, pokud budu chtít koupit opět nějaké šperky, vím, kam zavítat.

    Rychlost Komunikace Přišlo velmi pěkně zabalené Doživotní záruka Sleva na další nákup

  • Skvělá komunikace Krásné produkty a kvalita Rychlé dodání Vše úžasné, děkuji

  • Skvělá komunikace, rychlé dodání, krásné čisté zpracované šperky.

  • Naprostá spokojenost

    Nádherné šperky Skvělá komunikace Rychlé dodání

  • Tahle parta to dělá dobře!

  • skvělý zákaznický servis

  • Super!

  • Vyborny a spolehlivy servis Rychla doprava

  • Dobrá komunikace Hezké balení Certifikát

  • Profesionální přístup

  • Výborná komunikace obchodu, vstřícné jednání

  • Rychlost dodávky , opravdu perfektní

  • V Eppi nakupuji rada. Každý nákup byl bezproblémový a šperk se vždy vydařil. Eppi vychází vstříc v otázce doruceni a umožní poslat v dnešní době dárek osobě tak, ze kuryr kontaktuje přímo ji. Fakturu rovněž umí poslat e-mailem a nedávat ji do dárkového balíčku. Zaměstnanci Eppi jsou vždy vstřícní a o zásilce včas informují. S Eppi určitě nejsem v kontaktu naposledy.

    Doruceni v domluvenem terminu Velká nabidka Kvalitní popisek a detail zbozi Spousta informaci Komunikace Vstricnost Obsah balicku

  • Velmi krásné a kvalitní šperky, ochotný personál, pěkně zabalené.

  • Skvělý servis a kvalita dodání zboží. Mohu jen doporučit!!! Určitě se ještě k vám vrátím a koupím další pěkný kousek od vás :)

  • zboží mi dosud nedorazilo, prsten, ač byl na e-stránkách dostupný, tak mi bylo voláno, že není na skladě.

  • osobní přístup velmi ochotný a milý prodejce Profesionální přístup Velmi mi poradili a provedli mě nákupem Rychlé jednání, dokázali mi vyjít vstříc a vše udělat dle potřeby

  • Rychlé dodání Krásné šperky Ráda zde nakupuji

  • rychlost, vstřícnost, milé pozornosti
    nevím o žádné

  • Korektní jednání Osobní přístup Bezpečný kontakt (COVID)

  • Profesionalita Prozákaznický přístup

  • Veliké překvapení, jak krásné balení všeho , tak i vstřícné jednání..

    Veliké překvapení, jak krásné balení všeho , tak i vstřícné jednání..

  • Tomuto e-shopu se nedá absolutně nic vytknout. Mají široký výběr, každý si zde přijde na své a vše probíhá hladce. Ráda bych tímto poděkovala za úpravu a zprostředkování, náhrdelník je ve všech ohledech dokonalý. Rozhodně zde nenakupuji naposled :)

    Rychlé doručení Profesionální jednání Kvalita šperku Krásné balení

  • Po měsíci od objednávky se obchod ozval mailem, že mnou objednané zlaté náušnice přišli se zahraničí poškozené (dělají to asi někde v Rusku). Nabídli mi neadekvátní náhradu, opět mailem. Objednávku jsem musel stornovat. Kdyby solidně zavolali a komunikovali, tak jsem objednal něco jiného. Web je sice hezký, ale zdání klame. Třeba se pletu. Bůh ví, jaký je původ šperků, odkud z Ruska nebo balkánu se to vozí.

  • Krásně zabalený dárek Rychlé dodání

  • Skvělí přístup

  • Nevyznám se v drahých kamenech a sám nedokážu ověřit pravost, musím důvěřovat vydanému certifikátu. Ale v porovnání s ostatními prodejci, zde si připadám jistější ❤️

    Přehlednost stránek Možnost většího výběru Servis!! Poprvé v životě mi někdo volal, ze zboží bude expedovano - nechápal jsem, ale dobré vědět. Certifikát (nerozumím tomu a nedokážu to ocenit, ale dobrý vedet, ze to asi je to, co deklarují) Rychlost doručení “Dárky” k produktu + hezky zabaleno

Viděli jste 1 140 z 2 287 recenzí Načíst další (30)