Originální zásnubní prsteny, se kterými vystoupíte z davu

originální zásnubní prsteny

Zásnubní prsten s čirým diamantem je nestárnoucí klasikou, která stále vládne klenotnickým pultům. Ve světle šperkařského světa se však pořád častěji objevují i jiné, výrazně odlišné modely. A divíme se? Vždyť každá žena je unikátní. Mezi těmi tradičně a minimalisticky založenými najdeme i takové, jež zbožňují barevné, výrazné nebo neobvyklé šperky. Jste muž, který hledá dokonalý zásnubní kroužek pro svou vyvolenou, nebo se jen chcete pokochat atypickou porcí třpytu a lesku? Ať tak či onak, originální zásnubní prsteny už na vás čekají.

Zásnubní prsteny s barevnými drahokamy

Drahé kameny hýřící jasnými barevnými odlesky už dávno nemají své místo jen v náušnicích nebo náhrdelnících. Klenotníci jimi s oblibou osazují i zásnubní prsteny a vytvářejí tak kousky, jež jsou mezi muži i jejich snoubenkami stále více populárnější. Zamilují si je především ženy, které dávají před decentní diamantovou klasikou přednost barvám nebo věří v symboliku a účinky, jež se jednotlivým drahokamům přisuzují. Smaragd, rubín, topaz, safír, morganit, ale třeba i smetanová perla. Ať už má dáma slabost pro jakýkoli barevný odstín, mezi originálními zásnubními prsteny s drahokamy ho najdete. Oproti diamantové variantě mají tyto modely navíc jednu nespornou výhodu – často jsou cenově mnohem dostupnější.

Zásnubní prsteny se salt and pepper diamanty

Jste zastánci tvrzení, že zásnubní prstýnek musí zdobit jedině diamant? Pokud i přesto zároveň toužíte po něčem netradičním, máme pro vás dobrou zprávu. I taková klasika, jako je diamant, nabízí své nevšední podoby. O variantách černých, modrých či zelených jste možná už slyšeli, ale co takové salt and pepper diamanty? Ve srovnání s těmi klasickými, jasně třpytivými jsou salt and pepper… zkrátka dost jiné. U těchto drahokamů jsou totiž tím, co je dělá speciálními, jejich inkluze – tedy nedokonalosti, jež jim nadělila příroda. Neobvyklá černo-bílo-šedivá barevná škála osloví především dívky, které si potrpí na extravaganci, neotřelé doplňky a nejmodernější trendy.

Zásnubní prsteny inspirované přírodou

Jemně zdobené a neuvěřitelně romantické. Takové jsou zásnubní prstýnky, jež ve svých liních a tvarech odrážejí krásu fauny a flory. Je-li žena tak trochu zasněnou vílou, zbožňuje květiny nebo si život nejraději užívá za doprovodu ptačího zpěvu, kousky z této kategorie ji dostanou. Květy, lístky, detaily výraznější i decentní. Zásnubní prsteny inspirované přírodou na vás dýchnou svým třpytem a rozzáří oči každého snílka. Nejčastěji jsou zdobeny diamanty, jež podtrhují panenskou čistotu a krásu těchto originálních kroužků. Výjimkou však nejsou ani drahokamy v decentnějších odstínech.

Zásnubní prsteny s kameny netradičních tvarů

Kulatý diamant či drahokam je při výběru zásnubního šperku jistojistě tou nejčastější volbou. Co ale kameny, které se mohou pochlubit jiným, méně tradičním tvarem? Třeba takový trillion? Nebo emerald či slza? Pokud vám tyhle varianty připadají mnohem zajímavější než klasika v podobě round kamene, neváhejte tvary diamantů prozkoumat blíže. Pro mnoho dam představují neobvykle vybroušené tvary perfektní cestu k tomu, jak okolí ukázat svou originalitu. Na prstu jsou k nepřehlédnutí, ať už zvolíte klasický čirý diamant nebo třeba jeho barevnou variantu.

Zásnubní prsteny ve vintage stylu

Ačkoliv je termín vintage ve světě šperků poměrně běžný, v případě zásnubních prstenů si svou slávu teprve dobývá. Bohatě zdobené šperky s jemnými detaily a komplikovanějšími liniemi však nemusí zdobit jen ušní lalůčky nebo dekolty žen. Pokud má dívka slabost pro historii a libuje si ve výraznějších modelech, zásnubní prsten ve vintage stylu pro ni představuje jasnou volbu. Skvěle tyto modely vypadají nejen s tradičními diamanty, ale dobře fungují i s některými drahokamy, jako je například rubín, smaragd nebo safír. A co teprve kombinace barevného kamene a doplňujících čirých diamantů? Za nás 10/10. ♥

Který ze stylů jste si zamilovali nejvíce? Pokud stále hledáte a nenacházíte, ozvěte se nám. Stejně jako jiné šperky, také zásnubní prsteny vyrábíme i na míru. S radostí pro vás vytvoříme prstýnek, který splní vaše představy o originalitě a jedinečném stylu.

Také by se vám mohlo líbit

Zatím žádné komentáře

Nechte nám tu svoji odpověď