Pod stromeček doručíme
při objednávce dnes nebo zítra.

Stříbrný náhrdelník s opálem Mythily

S krásným šperkem ve svém dekoltu se budete cítit výjimečná každý den. Tento úžasný modrý opál je vyhlazen do čtverce a svým akcentem v stříbrném přívěsku přivolává dostatek pozornosti, která je vám právě příjemná. V magickém okamžiku dne ve chvíli, kdy se vaše ruka letmo dotkne krásného drahokamu, se najednou zastavíte a propojíte s myšlenkami, které prozáří vaši duši. (Stříbrný řetízek je součástí šperku)

Vyberte délku a typ řetízku

2 020 Kč

  • Doživotní záruka
  • Řetízek zdarma
  • Šperk můžete vrátit do 31.1.2021
  • Doprava zdarma

Šperk nabízíme s těmito drahokamy

Detailní popis

Detaily o šperku

Detaily o řetízku

Detaily o osazeném drahokamu

Šperk vám doručíme do 1-3 týdnů. Potřebujete objednávku dříve? Kontaktujte nás. S expresním dodáním může být spojený poplatek.

Co o nás říkají zákazníci Co o nás říkají zákazníci

  • Skvělá komunikace, precizní práce a rychlost dodání.

    David, 30.11.2020

  • Perfektní komunikace, krásně zabalené zboží včetně malých pozornosti. Z nákupu jsem byla nadšená.

    Renata, 30.11.2020

Můžete se na nás spolehnout

Přívěsek z bílého zlata s diamanty ve tvaru hrušky

Šperk, kterým potěšíte každou ženu

Dárek, který je originální a zároveň velmi univerzální. Přívěskem potěšíte ženu jakékoliv věkové kategorie. Možností je v Eppi opravdu nespočet. Vybírat můžete z různých druhů drahokamů, diamantů nebo perel, ale přívěsek může být i minimalistický celokovový. Materiály, které k výrobě šperků používáme, jsou vždy té nejlepší kvality.

Profesionální výroba šperků na zakázku

Práce našich zlatníků

Pracují s těmi nejkvalitnějšími kovy, jako je platina, zlato a stříbro. Ručně i pomocí těch nejmodernějších technologií. Na fotce je zachycena fáze výrobního procesu přívěsku, který vznikal přímo na míru pro jednu z našich klientek. Ve vlastní dílně převedeme do reality jakýkoliv váš nápad a přání. Tak sem s ním! Už se na něj těšíme, protože tato kreativní práce nás opravdu baví.

Modrý prsten Eppi, perfektní obal pro zásnubní prsten

Záruka na celý život

Protože za prací našich mistrů si stojíme, není pro nás problém dokázat to doživotní zárukou všech Eppi šperků. Máte obavu, že se netrefíte do vkusu? Pro tento případ je tady možnost vrácení šperku do 60 dnů. Přikládáme také certifikát o kvalitě a pravosti. A pokud budete potřebovat například čištění, o šperky se u nás v rámci doživotního servisu zdarma postaráme.

Podobné produkty

Doživotní záruka

Doprava zdarma

Luxusní balení

60denní záruka vrácení peněz