Ametystová stříbrná kolekce šperků Hege

Ametystové slzy, které spadly do vaší náruče, se staly famózním šperkem, který je vaším věrným společníkem. Jejich hluboké mystické tóny vás halí do tajemna a dávají pocítit všem kolem vaši jemnou ženskost. Jste nepoddajnou a svéráznou dámou, která umí dát prostor citům a umí si získat respekt i obdiv okolí. Právě proto se spanile nesete světem a ukazujete se v pravém světle, přičemž vás zdobí tyto fialové krásky, které jste pojala za své. (Stříbrný řetízek je součástí šperku)

Vyberte délku a typ řetízku

4 880 Kč
4 490 Kč

  • Doživotní záruka
  • 60 dní na vrácení zboží
    Personalizovaný produkt
  • Doprava zdarma
  • Luxusní krabička

Šperk nabízíme s těmito drahokamy

Detailní popis

Náušnice

Detaily o osazeném drahokamu Náušnice

  • DruhAmetyst
  • Počet 2
  • Karátová váha 1.50 ct
  • Rozměry 8 x 5 mm
  • Barva Fialová
  • Tvar   Slza
  • Brus   Checkerboard
  • Původ Přírodní

Přívěsek

Detaily o řetízku

Detaily o osazeném drahokamu Přívěsek

  • DruhAmetyst
  • Počet 1
  • Karátová váha 1.50 ct
  • Rozměry 10 x 7 mm
  • Barva Fialová
  • Tvar   Slza
  • Původ Přírodní

Šperk vám doručíme do 1 - 3 týdnů. Potřebujete objednávku dříve? Kontaktujte nás. S expresním dodáním může být spojený poplatek.

Co o nás říkají zákazníci Co o nás říkají zákazníci

  • Úžasné a nápadité šperky. Výborná komunikace. Rychlé dodání.

    Lucy, 11.12.2022

  • Osobní konzultace s milým a odborným jednáním. Skvělé ukázky a široké možnosti úprav šperků bez navýšení ceny.

    Jaso, 25.12.2022

Můžete se na nás spolehnout

Krásná sada šperků - perlový náhrdelník a perlový náramek

Jeden šperk nestačí

Náhrdelník, prsten či náušnice jsou krásným dárkem i samostatně. Co takhle spojit jejich síly a darovat šperky ve dvojici nebo trojici? Máme je pro vás připraveny v kategorii stříbrných a zlatých kolekcí. Do setů pečlivě vybíráme každou perlu, diamant či drahý kámen tak, aby spolu souzněly. Darujte více radosti.

Zlatá kolekce - prsten a náušnice s turmalínovým květem

V setu i jednotlivě

Vybrali jste kolekci šperků pro kamarádku jako dárek a ten prsten se vám taky moc líbí? Šperky v kolekcích máme prodejné i samostatně. Pořiďte kamarádce kompletní kolekci a sobě prsten zvlášť. Pokud je budete chtít odlišit, není problém výměna kamene nebo gravír na vnitřní straně. Bude vás spojovat, budete ladit, ale přesto budete každá sama sebou.

Kolekce z bílého zlata - náušnice a prsten s motivem listů a diamantem černé slzy

Nic není nemožné

Rádi byste se podíleli na sestavení svého setu šperků nebo jej vytvořili úplně sami? S tím počítáme a jsme rádi, že kolekce, kterou doplníme nebo i celou vytvoříme podle vaší vlastní představy, ponese příběh jedinečnosti. Tady přidáme diamant, tam zase vyměníme perlu za safír, pozměníme tvar nebo doplníme přívěsek rytinou. Cokoliv si budete přát.

Podobné produkty

  • Ametystová zlatá souprava šperků s diamanty Adele
    • - 5 %

    Ametystová zlatá souprava šperků s diamanty Adele

  • Ametystová zlatá souprava šperků s diamanty Adele
    • - 5 %

    Ametystová zlatá souprava šperků s diamanty Adele

  • Ametystová zlatá souprava šperků s diamanty Adele
    • - 5 %

    Ametystová zlatá souprava šperků s diamanty Adele

Doživotní záruka

Doprava zdarma

Luxusní balení

60denní záruka vrácení peněz