Odkud jsou naše šperky?

Abychom vám mohli nabídnout ty nejkvalitnější produkty a udrželi nabídku co nejširší, spolupracujeme s předními světovými odborníky šperkařského průmyslu. Stejně jako na kvalitu a preciznost, za které ručíme doživotní zárukou, klademe důraz i na transparentnost a udržitelnost. Proto je pro nás pečlivý výběr partnerů zásadní, jelikož stejný přístup očekáváme i od našich dodavatelů.

Naši partneři pochází z celého světa a právě díky tomu vám můžeme poskytnout to nejlepší. Každý z nich je specialistou v jiné oblasti a dohromady nám tato spolupráce vytváří unikátní a širokou nabídku šperků, na kterou jsme právem hrdí.

Zasnubní prsteny s diamanty

Naše výroba

Převážnou část šperků vyrábíme a na přání upravujeme v naší dílně v samotném centru Prahy. Můžeme se pochlubit týmem zkušených zlatníků. Jejich zručnost hovoří za vše a jsme rádi, že právě díky nim můžeme realizovat vaše i naše představy o dokonalých špercích.

Kromě tradiční ruční práce využíváme i nejmodernější technologie včetně 3D modelování, laserového sváření a gravírování a mnoho dalšího. Čeho si však nejvíce vážíme? Zkušeností, pečlivosti a nadšení našich zaměstnanců.

Snubní prsteny na míru

Výroba šperku podle vašeho návrhu

Už dlouho ve své hlavě nosíte představu konkrétního šperku, ale nikde ho nemají? Toužíte po opravdovém originálu? V tom případě se neváhejte obrátit na naše zkušené a šikovné zlatníky. Na základě vašeho návrhu vytvoří klenot buď pomocí 3D metody, nebo ručně. Popusťte uzdu své fantazii a nechte si na míru vyrobit nejen zásnubní či snubní prstýnky.

Platinové a zlaté prsteny

Úprava šperku z naší nabídky

Zaujal vás při výběru šperk z naší nabídky, ale není to přesně to, co byste si představovali? Nebo se vám líbí dva kousky, ale ideální by bylo, kdybyste je mohli zkombinovat? Nebojte, i toto umíme. Dokážeme upravit a pozměnit jakýkoliv klenot, který na svých stránkách nabízíme, tak, aby odpovídal vašim přáním a splňoval všechny vaše požadavky.

Naši dodavatelé a partneři

Los Angeles, USA

S naším americkým partnerem spolupracujeme již od samotného počátku Eppi. Je to jednička na trhu v oblasti luxusních stříbrných a zlatých šperků s drahokamy a laboratorně vytvořenými drahokamy.

Bombaj, Indie

Luxusní šperky a Indie k sobě neodmyslitelně patří. Právě proto spolupracujeme s indickými dodavateli, kteří se výrobě klenotů věnují už od roku 1998. Do detailu propracované šperky osazené diamanty a dalšími přírodními drahokamy jsou naší chloubou.

Cordóba, Španělsko

Španělská manufaktura fungující přes 50 let neztratila nic ze svého původního kouzla. Cestou za co nejkvalitnějším výsledkem kombinuje tradiční procesy s těmi moderními. A právě díky tomu vám můžeme nabídnout originální kousky nejrůznějších stylů a cenové hladiny, ale stále ve špičkové kvalitě.

Londýn, Velká Británie

Britské impérium má se šperkařským řemeslem bohaté zkušenosti, kterých jsme se rozhodli využít. Prvotřídní materiály včetně platiny odebíráme právě ze staré dobré Anglie.

Kostroma, Rusko

Náš světový seznam partnerů obsahuje i Rusko. Navázání na tradici takových domů, jako byly Fabergé či Rückert, nám pomáhá udržovat tempo s těmi nejluxusnějšími šperky světa. Mistři řemesla kombinují nejmodernější technologie společně s prvky umění a patří mezi špičku v oboru. A když mluvíme o umění, máme na mysli jejich ručně malované enamelové šperky.

Tallin, Estonsko

Tito estonští dodavatelé jsou experti v oblasti stříbrných s zlatých šperků s přírodními perlami. Jedná se o malý rodinný business založený na tvrdé dřině a do detailu propracovaném designu. Jsme rádi, že s vámi můžeme sdílet jejich nadšení i zručnost.

Samut Prakan, Thajsko

Náš thajský partner patří ke světovým lídrům v oblasti zlatých i stříbrných šperků. Špičkové technologie a letité zkušenosti tvoří ideálního dodavatele, na jehož produkty se můžeme vždy maximálně spolehnout.