Odkud jsou naše šperky?

Jednou z našich základních hodnot je transparentnost. Proto je pro nás důležité, abyste vy, naši zákazníci, přesně věděli, odkud naše šperky pochází.
Chceme, aby si kvalitní šperky mohl dovolit skutečně každý. Proto máme tým zkušených zlatníků ve vlastní dílně v samém centru Prahy a zároveň spolupracujeme s ověřenými zahraničními partnery a dodavateli. To nám umožňuje docílit té nejvyšší kvality všech vyráběných šperků a udržet maximálně férové ceny a nacházet cesty, jak se ve šperkařství chovat udržitelně a ekologicky.

Zasnubní prsteny s diamanty

Naše výroba

Převážná část šperků vzniká v pražské dílně. Zručnost našich zlatníků hovoří za vše a jsme rádi, že právě díky nim můžeme realizovat vaše i naše představy o dokonalých špercích. Kromě tradiční ruční práce využíváme i nejmodernější technologie včetně 3D modelování, laserového sváření i gravírování.

Snubní prsteny na míru

Výroba šperku podle vašeho návrhu

Už dlouho nosíte v hlavě konkrétní představu o šperku, ale nikde žádný takový nemají? Pokud toužíte po opravdu originálním modelu, obraťte se na nás. Záleží jen na vás, jestli vysněný šperk popíšete slovy nebo nám ukážete jeho fotku či obrázek. Na základě tohoto návrhu vám mistři zlatníci vyrobí šperk ručně nebo prostřednictvím moderní 3D metody.

Popusťte uzdu své fantazii a nechte si vyrobit šperk na míru, který nebude mít nikdo jiný než vy.

Platinové a zlaté prsteny

Úprava šperku z naší nabídky

Zaujal vás šperk z naší nabídky, ale není to přesně to, co byste si představovali? Nebo se vám líbí dva kousky, ale ideální by bylo, kdybyste je mohli zkombinovat? I toto umíme. Všechny modely, které na našich stránkách nabízíme, dokážeme upravit tak, aby odpovídaly vašim přáním a požadavkům.

Naši dodavatelé a partneři

Pečlivý výběr partnerů je pro nás zásadní. Abychom vám mohli nabídnout ty nejkvalitnější produkty a udržet nabídku co nejširší, spolupracujeme s předními světovými odborníky šperkařského průmyslu. Naši partneři pochází z celého světa a každý z nich je díky mnohaletým zkušenostem specialistou ve své oblasti působení. Pojďte se s nimi seznámit.

Los Angeles, USA

S naším americkým partnerem spolupracujeme již od samotného počátku Eppi. Je to jednička na trhu v oblasti luxusních stříbrných a zlatých šperků s drahokamy a laboratorně vytvořenými drahokamy.

Bombaj, Indie

Luxusní šperky a Indie k sobě neodmyslitelně patří. Právě proto spolupracujeme s indickými dodavateli, kteří se výrobě klenotů věnují už od roku 1998. Do detailu propracované šperky osazené diamanty a dalšími přírodními drahokamy jsou naší chloubou.

Cordóba, Španělsko

Španělská manufaktura fungující přes 50 let neztratila nic ze svého původního kouzla. Cestou za co nejkvalitnějším výsledkem kombinuje tradiční procesy s těmi moderními. A právě díky tomu vám můžeme nabídnout originální kousky nejrůznějších stylů a cenové hladiny, ale stále ve špičkové kvalitě.

Londýn, Velká Británie

Britské impérium má se šperkařským řemeslem bohaté zkušenosti, kterých jsme se rozhodli využít. Prvotřídní materiály včetně platiny odebíráme právě ze staré dobré Anglie.

Tallin, Estonsko

Tito estonští dodavatelé jsou experti v oblasti stříbrných s zlatých šperků s přírodními perlami. Jedná se o malý rodinný business založený na tvrdé dřině
a do detailu propracovaném designu. Jsme rádi, že s vámi můžeme sdílet jejich nadšení i zručnost.

Samut Prakan, Thajsko

Náš thajský partner patří ke světovým lídrům v oblasti zlatých i stříbrných šperků. Špičkové technologie a letité zkušenosti tvoří ideálního dodavatele, na jehož produkty se můžeme vždy maximálně spolehnout.