POZICE OBSAZENA

Zlatník/ce v klenotnictví Eppi

Láká tě práce v dynamickém a inovativním prostředí? Pak čti rozhodně dál!

Jakou pozici nabízíme?

Hledáme zlatníka, který se stane součástí našeho výrobního týmu, a to na plný úvazek. V každém případě máme zájem o dlouhodobou spolupráci, díky které je možné profesně růst a posouvat se dál.

K práci využíváme nejmodernější technologie včetně 3D modelování, laserového sváření, OTEC technologie, elektrolytického leštění a komplexního pokovení. Máme zkušený tým zlatníků, díky kterému neustále posouváme své hranice. Nabízíme perfektní příležitost učit se a zdokonalovat tak své profesní schopnosti a postupně s firmou růst.

Co od tebe očekáváme?

Hledáme někoho, komu nechybí nadšení pro práci, pečlivost a smysl pro detail. Zakládáme si na kvalitě našich produktů a výjimečném zákaznickém servisu. Je pro nás tedy důležité co nejrychlejší a bezchybné plnění zakázek.

Pro nabízenou pozici je nutné mít zkušenosti alespoň z leštění a úpravy velikosti šperků.

Čím můžeme zaujmout my tebe?

Jsme Eppi, online klenotnictví ze srdce Evropy. Baví nás vytvářet nové trendy v prodeji šperků. Kvalita a transparentnost jsou pro nás samozřejmostí, kterou jsme navíc vyšperkovali osobním přístupem a vysokým standardem zákaznických služeb.

Víme, že úspěch firmy vychází zevnitř. Proto je pro nás důležité také to, s kým spolupracujeme. Kromě jedinečných šperků se můžeme v Eppi pochlubit i stejně jedinečnou partou lidí.

  • Neustálý přísun pracovních výzev
  • Důraz na osobní rozvoj a růst
  • Přátelský kolektiv se skvělým šéfem v čele
  • Fér platové podmínky
  • Týmové obědy a občerstvení v kanceláři

Jak se k nám přihlásit?

Pokud tě naše nabídka zaujala a věříš, že jsi tím správným kandidátem, pošli nám své CV společně s popisem svých zkušeností na e-mail jobs@eppi.cz s předmětem “Zlatník”.

Vybrané kandidáty pozveme do druhého kola na osobní pohovor :)

Potřebuješ poradit nebo ses nenašel v nabídce?

Nevadí! Talentovaní a cílevědomí lidé mají u nás místo vždy. Napiš nám, proč bys byl přínosem do našeho týmu, co bys uměl zlepšit na naší stránce a spolu se svým životopisem nám vše pošli na jobs@eppi.cz anebo se ozvi naší milé HR manažerce Míši: