Asistent nákupčího v klenotnictví Eppi

Do klenotnictví Eppi hledáme posilu na plný úvazek na nově otevřenou pozici asistenta hlavního nákupčího. Pokud miluješ výzvy, nevadí Ti čísla a tabulky, ale zároveň si užíváš komunikaci s lidmi, čti dál!

Kdo jsme?

Jsme online klenotnictví Eppi - nadšenci, kteří se snaží rozvíjet a zlepšovat možnosti internetového prodeje v oblasti šperků. Důraz klademe na kvalitu, transparentnost, osobní přístup a vysoký standard zákaznických služeb.

Jakou pozici nabízíme?

Hledáme kolegu, který pomůže našemu vedoucímu prodeje s nákupem zboží a materiálu a zastane komunikaci s našimi dodavateli. Z počátku se bude jednat o asistentskou pozici, protože Tě bude čekat hodně vzdělávání. Je třeba nejenom pochopit naše procesy a poznat naše produkty, ale také získat potřebné znalosti ze šperkařského světa. Počítáme však s tím, že časem povyrosteš a převezmeš veškeré firemní nákupy a budeš spolupracovat i s dalšími týmy napříč celou naší firmou. Jak rychle to půjde bude záležet hlavně na Tobě a na Tvých schopnostech :)

Co všechno bude tvým úkolem?

 • Komunikace a budování vztahů s dodavateli z celého světa - během jediného dne u nás procestuješ zeměkouli od východu na západ :)

 • Zajišťování dodávek zboží i materiálu souvisejících nejen s výrobou a prodejem, ale i s chodem naší kanceláře.

 • Vyřizování objednávek, sledování expedovaných zásilek na cestě k nám, hlídání termínů a distribuce doručeného zboží v rámci naší firmy.

 • Pomoc se správou a optimalizací skladových zásob (naskladnění/vyskladnění zboží a pravidelné inventury).

 • Komunikace s přepravními společnostmi a úřady (pro zásilky ze zemí mimo EU je třeba vyřídit proclení).

 • Průzkum trhu a hledání nových dodavatelů.

Koho přesně hledáme?

Sympaťáka, který mezi nás zapadne a skvěle nás doplní nejenom svými schopnostmi, ale co je v přátelském týmu obzvlášť důležité - i svou osobností :) Zároveň je pro nás zásadní najít někoho, kdo má zájem o dlouhodobou spolupráci.

Nepožadujeme žádné speciální znalosti nebo zkušenosti v oboru. Avšak pokud je máš, neváhej se s nimi pochlubit :)) Jen pamatuj, že prioritou je pro nás tvoje nadšení pro práci.

Plácneme si, pokud:

 • Máš výborné komunikační dovednosti. – Součástí pracovní náplně je z velké části externí komunikace, takže je třeba, aby ses cítil pohodlně a sebevědomě v písemné i ústní formě.

 • Máš dobrou znalost anglického jazyka slovem i písmem. – Velká část komunikace s dodavateli probíhá v angličtině. Je proto třeba mít jazykové schopnosti na takové úrovni, abys bez problémů zvládl vyřizovat věci po e-mailu i telefonu.

 • Máš analytické myšlení. – Každý den budeš pracovat s čísly, takže by ti tabulky a trocha matematiky neměly být cizí.

 • Ti nechybí systematičnost. – Systematická práce a pořádek budou potřeba, aby ses v množství objednávek neztratil, měl jsi o všem přehled a dokázal jsi předávat aktuální a přesné informace dalším členům týmu.

 • Ovládáš time management. – Práce je u nás pořád hodně, ale jsou období, kdy je jí ještě víc. Je proto zásadní umět si dobře zorganizovat svůj čas, určit si priority a naplánovat úkoly tak, aby bylo včas hotové vše, co má. Objednávky jsou často vázané na konkrétní termíny, které je třeba důsledně hlídat.

Na co se u nás můžeš těšit?

Jsme velmi pyšní na to, čeho jsme jako tým dosáhli. Ano, očekáváme tvrdou práci, ale zároveň chceme také ve stejné míře odměňovat. Zde jsou některé výhody toho, když s námi budeš pracovat:

 • Neustále vzdělávání se – Hodně se toho naučíš. O špercích, diamantech a drahokamech, prodeji i marketingu, ale hlavně o tom, jak malá společnost poskytuje skvělé služby a produkty svým klientům včas a k jejich naprosté spokojenosti. A ty budeš nedílnou součástí toho všeho.

 • Konkurenceschopné platové ohodnocení a platový růst – Za svoji práci budeš dobře odměněný a pokud budeme s tvojí prací spokojení, rádi budeme tvé ohodnocení postupně a pravidelně zvyšovat.

 • Flexibilní vybírání volna – I když pracujeme naplno, chápeme, že by práce neměla být stavěna nad osobní život, takže jsme celkem flexibilní ohledně občasných dní mimo práci nebo dovolené, když je potřeba :)

 • Skvělý pracovní kolektiv – Staneš se součástí mladého a motivovaného týmu, který si svou práci skutečně užívá.

 • Budeš pracovat v samém centru Prahy v nádherné prosluněné historické budově s dechberoucím výhledem.

 • Dalšími bonusy jsou u nás drobné svačinky v průběhu celého týdne a pravidelné teambuildingové akce.

 • A samozřejmě nesmíme zapomenout na šperky. Budeš mít možnost vybrat si jedinečné kousky pro sebe nebo pro své blízké.

Jak se přihlásit?

Pokud tě naše nabídka zaujala a věříš, že jsi tím správným kandidátem, pošli nám své CV a připoj odpovědi na následující otázky. Při vypracování odpovědí se nenech ničím omezovat a neboj se, že by odpovědi byly příliš dlouhé :)

 1. Proč bys s námi rád/a pracoval/a?

 2. Proč bychom měli dát přednost tobě před ostatními?

 3. Na jaké pracovní pozici jsi měl/a zatím největší zodpovědnost? Co přesně jsi měl/a na starosti?

 4. Máš nějaké předchozí zkušenosti na podobné pozici? Pokud ano, popiš je prosím blíže.

Své odpovědi a životopis pošli na e-mail jobs@eppi.cz s předmětem "Asistent nákupčího v Eppi".
Vybrané kandidáty pak pozveme na osobní pohovor. Těšíme se! :)