Nákupčí v klenotnictví Eppi

V klenotnictví Eppi hledáme posilu na nově otevřenou pozici nákupčího. Pokud máš rád výzvy, nevadí Ti čísla a tabulky, ale zároveň si užíváš komunikaci s lidmi, čti dál!

Kdo jsme?

Jsme klenotnictví, které prodává šperky jinak. Máme mladý a nadšený tým, který věří ve svůj potenciál a v to, že je možné ve šperkařské oblasti podnikat inovativně a svým originálním způsobem. Naší vizí je rozšiřovat na českém a slovenském trhu novou zkušenost s nakupováním šperků. Důraz klademe na kvalitu, transparentnost, osobní kontakt se zákazníkem a vysoký standard zákaznických služeb.

Jakou pozici nabízíme?

Hledáme šikovného kolegu, který si vezme na starosti firemní nákupy a poskytne potřebnou podporu celému našemu týmu. Tvojí hlavní pracovní náplní bude zajišťovat pravidelné zásobování i jednorázové objednávky pro jednotlivá oddělení a s tím související komunikace s našimi dodavateli.

Pro nového kolegu máme volný stůl v naší jedinečné a prosluněné kanceláři v samém centru Prahy a práci na plný úvazek. Zároveň je pro nás důležité, abychom našli někoho na dlouhodobou spolupráci.

Co všechno bude tvým úkolem?

 • Komunikace a budování vztahů s dodavateli z celého světa – během jediného dne u nás procestuješ zeměkouli od východu na západ :)
 • Zajišťování dodávek zboží i materiálu souvisejících nejen s výrobou a prodejem, ale i s chodem naší kanceláře.
 • Vyřizování objednávek, sledování expedovaných zásilek na cestě k nám, hlídání termínů a distribuce doručeného zboží v rámci naší firmy.
 • Pomoc se správou a optimalizací skladových zásob (naskladnění/vyskladnění zboží a pravidelné inventury).
 • Komunikace s přepravními společnostmi a úřady (pro zásilky ze zemí mimo EU je třeba vyřídit proclení).
 • Průzkum trhu a hledání nových dodavatelů.

Koho přesně hledáme?

Nová posila bude důležitou součástí našeho mladého týmu. Hledáme někoho, kdo mezi nás dobře zapadne a kdo nás dokonale doplní nejenom svými schopnostmi, ale co je v malém týmu obzvlášť důležité – i svou osobností :)

Jakákoli předchozí zkušenost na obdobné pozici je velkou výhodou. Důležité je pro nás ale hlavně nadšení pro práci a také schopnost a vůle učit se novým věcem.

Ideální kandidát kromě toho splňuje následující požadavky:

 • Výborné komunikační dovednosti. – Součástí pracovní náplně je z velké části externí komunikace, takže je třeba, aby ses cítil pohodlně a sebevědomě v písemné i ústní formě.
 • Dobrá znalost anglického jazyka slovem i písmem. – Velká část komunikace s dodavateli probíhá v angličtině. Je proto třeba mít jazykové schopnosti na takové úrovni, abys bez problémů zvládl vyřizovat věci po e-mailu i telefonem.
 • Analytické myšlení. – Každý den budeš pracovat s čísly, takže by Ti trocha matematiky a tabulky neměly být cizí.
 • Systematičnost. – Systematická práce a pořádek budou potřeba, aby ses v množství objednávek neztratil, měl jsi o všem přehled a dokázal jsi dávat aktuální a přesné informace dalším členům týmu.
 • Dobrý time management. – Práce je u nás pořád hodně, ale jsou období, kdy je jí ještě víc. Je proto zásadní umět si dobře zorganizovat svůj čas, určit si priority a naplánovat úkoly tak, aby bylo včas hotové vše, co má. Objednávky jsou často vázané na konkrétní termíny, které je třeba důsledně hlídat.

Na co se u nás můžeš těšit?

Jsme velmi pyšní na to, čeho jsme jako tým dosáhli. Ano, očekáváme tvrdou práci, ale zároveň chceme také ve stejné míře odměňovat. Zde jsou některé výhody toho, když s námi budeš pracovat:

 • Neustále vzdělávání se – Hodně se toho naučíš. O špercích, diamantech a drahokamech, prodeji i marketingu, ale hlavně o tom, jak malá společnost poskytuje skvělé služby a produkty svým klientům včas a k jejich naprosté spokojenosti. A Ty budeš nedílnou součástí toho všeho.
 • Konkurenceschopné platové ohodnocení a platový růst – Za svoji práci budeš dobře odměněný a pokud budeme s Tvojí prací spokojení, rádi budeme Tvé ohodnocení postupně a pravidelně zvyšovat.
 • Neomezený osobní rozvoj a růst – Díky tomu, že jsme malá, ale dynamicky se rozvíjející a rostoucí společnost, i Ty budeš mít možnost s námi růst a posouvat se dál. Rádi se s Tebou podělíme o všechny naše znalosti a zkušenosti a podpoříme Tě v tom, aby ses mohl dále rozvíjet v těch oblastech, které jsou pro Tebe zásadní.
 • Flexibilní vybírání volna – I když pracujeme naplno, chápeme, že by práce neměla být stavěna nad osobní život, takže jsme celkem flexibilní ohledně občasných dní mimo práci nebo dovolené, když je potřeba :)
 • Skvělý pracovní kolektiv – Staneš se součástí mladého a motivovaného týmu, který si svou práci skutečně užívá. Kromě toho si užíváme i společné páteční večeře a další zábavné team-buildingové akce.
 • Budeš pracovat v samém centru Prahy v nádherné historické budově plné světla, slunce a úžasných výhledů.
 • Dalšími bonusy jsou u nás drobné svačinky v průběhu celého týdne a pravidelné teambuildingové akce.
 • A samozřejmě nesmíme zapomenout na šperky. Budeš mít možnost vybrat si jedinečné kousky pro sebe nebo pro své blízké.

Jak se přihlásit?

Pokud tě naše nabídka zaujala a věříš, že jsi tím správným kandidátem, pošli nám své CV a připoj odpovědi na následující otázky. Při vypracování odpovědí se nenech ničím omezovat a neboj se, že by odpovědi byly příliš dlouhé :)

 1. Proč bys s námi rád/a pracoval/a?
 2. Proč bychom měli dát přednost Tobě před ostatními?
 3. Na jaké pracovní pozici jsi měl/a zatím největší zodpovědnost? Co přesně jsi měl/a na starosti?
 4. Máš nějaké předchozí zkušenosti na podobné pozici? Pokud ano, popiš je prosím blíže.

Své odpovědi a životopis pošli na e-mail jobs@eppi.cz s předmětem "Nákupčí v Eppi".
Vybrané kandidáty pak pozveme do druhého kola na osobní pohovor. Budeme se těšit! :)