Skleněný box na šperky i jiné doplňky Tirana

Nadčasový skleněný box značky Stackers představuje perfektní místo pro ukládání vašich šperků či jiných drobných předmětů. Lehce do něj uschováte náramky, prsteny, náhrdelníky i další typy klenotů. Minimalistický skleněný design doplňuje měděná konstrukce, zrcadlové dno a víko s květinovým motivem. Box se stane nejen praktickým, ale i stylovým doplňkem vaší domácnosti. Dovolte mu předvést své kouzlo.
1 810 Kč 1 440 Kč

Detailní popis

Vnější část

Barva průhledná

Rozměry

Výška 60 mm
Šířka 250 mm
Hloubka 90 mm
Značka Stackers

Doporučení (Heureka)

 • Z celého srdce Eppi doporučuji a děkuji celému týmu za překrásný šperk, ale i za velmi příjemný zážitek z celého nákupu. Zde opravdu platí: “Náš zákazník, náš pán.”

 • Moc příjemný zážitek v krásném showroomu s příjemnou asistentkou, kam jsem si přišla prohlédnout a vyzkoušet náušnice, které se mi zalíbily na webových stránkách.

 • Krásné šperky a perfektní servis.

Poznejte nás lépe

Na co se ještě můžete těšit při koupi tohoto doplňku

 • Doručení zdarma

  Doručení zcela zdarma k jakémukoli doplňku. Můžete si vybrat mezi kurýrem DPD, doručením českou poštou nebo si můžete doplňek osobně vyzvednout v našem showroomu na Praze 1.

 • Stírací los

  Ve své zásilce najdete i soutěžní stírací los. A víte, co je na něm speciálního? Vyhrává totiž úplně každý!

 • Malý dárek od nás

  Milujeme překvapení a rádi překvapujeme své zákazníky. Připravíme pro vás něco malého a roztomilého, aby byl váš den ještě lepší.

Litujeme, ale tento šperk si už své majitele našel

Skleněný box na šperky i jiné doplňky Tirana
1 440 Kč1 810 Kč

U nás na vás stále čeká množství podobných produktů. Pokud chcete být informováni o dostupnosti tohoto šperku, zanechte nám svůj e-mail.