Levné přívěsky a náhrdelníky

Odměňte se cenově dostupným šperkem

Máte za sebou náročný den? Potřebujete si udělat něčím radost a víte, že čokoláda je sice fajn, ale že toužíte po něčem trvalejším a zajímavějším? Nebo snad hledáte decentní dárek k svátku či jiné drobné příležitosti? Pojďte se podívat do naší nabídky přívěsků a náhrdelníků do 2 500 Kč.

Levné náhrdelníky neznamenají, že jsou méně hodnotné. Koupí krásného stříbrného náhrdelníku si uděláte radost o to víc, když budete vědět, že jej ocení i vaše peněženka. Radost, kterou si chcete udělat po splněném úkolu nebo náročném zařizování vás nezruinuje a vyberete si pro sebe odměnu s odpovídající hodnotou.

Drobnost k svátku pro kamarádku

Nebo snad přívěsek nechcete pro sebe? Máte v plánu přinést kamarádce voňavou kytici k svátku, ale chcete ještě něco malého přidat? Stříbrný přívěsek s oblíbeným motivem či symbolem jí udělá radost a nebude si připadat neptařičně, že ji zahrnujete velkými dary, které vám nebude moci oplatit.

Vybírejte ze stříbrných křížků, zvířat, srdcí, medailonků a rozličných symbolických přívěsků, které vás jen napadnou a budou se hodit k vaší milé přítelkyni. Mezi cenově dostupnými náhrdelníky najdete perlové náhrdelníky, přívěsky s opálem, jantarem, topazem, granátem, ale i safírem nebo smaragdem. Všechny tyto drahé kameny jsou v levnější variantě zasazeny do stříbra a dostupné tak širokému spektru milovníků stylových přívěsků. A pokud raději nosíte teplejší kovové odstíny, mysleli jsme v naší nabídce i na vás. Mezi stříbrnými náhrdelníky a přívěsky totiž najdete i pozlacené varianty.

Velká myšlenka na drobném přívěsku #zanormalniholky

Pokud si chcete dopřát něco pěkného pro sebe a ještě podpořit skvělou myšlenku Kristýny z projektu #zanormalniholky, pořiďte si náhrdelník s přívěskem, který má v překladu nápis “Zářím”. Protože každá žena září a je důležité jí to neustále připomínat. Zvláště v dnešním světě, kterému vládnou sociální sítě a iluze dokonalých životů některých jejich uživatelů.

Nápis “I shine” i design celého náhrdelníku navrhla sama zakladatelka této iniciativy. Náhrdelník v minimalistickém designu s motivem slunce je v dostání ve třech provedeních. Pozlacený do odstínu rosegold či do odstínu žlutého zlata a stříbrný.

Pořiďte sobě či své kamarádce dárek, který má myšlenku. Sebevědomí nepadá z nebe a tak jej některé ženy potřebují doplnit. Třeba tímto šperkem, kterým dáte všem okolo najevo, že jste sama sebou.