Jak se k nám dostanete

Máte s námi již naplánovanou schůzku a nyní rozmýšlíte, jak se k nám dostat? Rádi bychom vám pátrání po Eppi ulehčili co nejvíce, proto jsme pro vás vytvořili jednoduchý plánek s různými přístupovými cestami.

Mapa Václavského náměsti

Vaším cílem bude centrum Prahy 1, konkrétně palác Ligna na rohu Václavského náměstí a Vodičkovy ulice - přesná adresa je Vodičkova 791/41. Zde najdete naši kancelář se showroomem v 5. patře neorenesanční budovy od architekta Osvalda Polívky. Vstup do hlavní recepce paláce Ligna se nachází po pravé straně v pasáži Světozor, pokud k nám míříte přímo z Vodičkovy ulice. Recepci uvidíte vedle pokladny kina Světozor hned za květinářstvím.

POZOR: Pokud používáte aplikaci Google Maps, při zadání adresy našeho sídla vás Google bude navigovat do ČSOB. Vstup k nám však není skrz banku, ale právě přes pasáž Světozor.

Ligna

Na recepci sdělíte své jméno a to, kam míříte, tedy za námi do Eppi. Recepční vám otevře skleněné dveře do objektu a hned naproti dveřím najdete výtah, kterým vyrazíte do 5. patra. Aktivněji založení se k nám mohou vydat i po schodech. Některá z našich kolegyň vás nahoře vyzvedne a uvede do našich kanceláří a showroomu, které se nachází v samotné kupoli této majestátní budovy.

Ihned po usazení vám kolegyně nabídne studené či teplé občerstvení dle vašeho přání a vaše schůzka může začít.

Odkud a jak se k nám nejlépe dostat?

Jelikož sídlíme v úplném centru a přímo u Václavského náměstí, dostanete se k nám velmi jednoduše a pohodlně. Nacházíme se na důležité křižovatce mnoha dopravních spojů, proto doporučujeme využít městskou hromadnou dopravu, díky které se k nám dostanete opravdu přímo před budovu.

Mapa tramvají

Tramvají

Tramvajová zastávka Václavské náměstí se nachází bezprostředně před palácem Ligna, kde staví tramvaje číslo 3, 5, 6, 9, 14 a 24. Dostanete se k nám opravdu ze všech koutů Prahy a po vystoupení z tramvaje vás čeká už jen vstup do pasáže Světozor k recepci Ligna.

Mapa s metrem

Metrem

Sídlíme v místě, kde se křižuje trasa zelené linky A a žluté linky B, ideálním výstupním bodem pro vás tudíž bude stanice Můstek, kde je třeba orientovat se při výstupu na směr zelené linky A. Je to z toho důvodu, abyste ušetřili kroky a z metra vystoupili přímo v jižním vestibulu linky A u Václavského náměstí.

Pokud budete přijíždět po červené lince C, můžete vystoupit ve stanici Muzeum a poté k nám dojít krátkou procházkou. Jen sejdete z horní části Václavského náměstí do poloviny, kde projíždějí tramvaje ze směrů Vodičkova a Jindřišská. Palác Ligna už uvidíte z dostatečné vzdálenosti, jelikož tuto rohovou budovu nelze jednoduše přehlédnout.

Františkánská zahrada

Pěšky

Pěšky nebo na kole se k nám dostanete ze všech možných směrů. Rádi bychom ale zmínili jednu netradiční cestu, a to přes Františkánskou zahradu (ve schématu vyznačena tečkovaně). Platí to tedy pro pěší, kteří k nám budou mířit od Národní třídy a kteří by si cestu do Eppi chtěli zkrátit a možná ještě trochu rozjímat v příjemné zeleni. V zahradě je krásný klid, kde můžete načerpat energii anebo se zde posadit po setkání s námi, třeba se zmrzlinou ze Světozoru. Z Františkánské zahrady se rovnou dostanete do pasáže Světozor, kde recepci paláce Ligna naleznete po levé straně ještě před vstupem do metra, hned vedle pokladny kina.

Autem

Pokud cestujete autem, doporučujeme zaparkovat na nejbližším krytém parkovišti na adrese Opletalova 917/9, kde je možnost parkování bez rezervace na 1h/80 Kč a na 2h/130 Kč. Z parkoviště se vydáte ulicí Opletalova rovně směrem k Václavskému náměstí, poté zahnete doprava a rovně dolů, kde v polovině Václavského náměstí projíždějí tramvaje ze směrů Vodičkova a Jindřišská. Na rohu uvidíte palác Ligna, kde sídlíme.

Dalším blízkým parkovištěm je veřejné parkoviště hotelu Radisson Blu Alcron na adrese Štěpánská 40/623. Zde stojí 1 hodina parkování 100 Kč. Ze Štěpánské ulice k nám dojdete tak, že půjdete rovně směrem k Václavskému náměstí, ale ještě než na něj dojdete, budete po levé straně míjet pasáž Lucerna, kterou se pohodlně dostanete do Vodičkovy ulice. Jakmile se ocitnete ve Vodičkově, uvidíte přes ulici pasáž Světozor, a tam naleznete recepci paláce Ligna, kde sídlíme.

Další možností je trochu vzdálenější parkoviště Wilsonova u Hlavního nádraží, případně se nabízí možnost stání i na protějším parkovišti Garáže Slovan. Odtud k nám budete mít stejně daleko, jako byste vystoupili ve stanici metra Muzeum a poté pokračovali pěšky z Václavského náměstí dolů do jeho poloviny, kde projíždějí tramvaje skrz ulici Vodičkova a Jindřišská. Náš showroom se společně s kancelářemi nachází v rohovém paláci Ligna.

Stále se vám nedaří najít nás, bloudíte po postranních uličkách a GPS navigace vám zrovna nefunguje? Určitě nás kontaktujte na telefonním čísle 739 706 777. Mile rádi vám poradíme a správně vás nasměrujeme.

Těšíme se na vás

Team Eppi

Než se k nám vydáte, nezapomeňte si s námi domluvit osobní schůzku. Každému klientovi se věnujeme individuálně. Proto o vás chceme vědět předem, abychom se na vás mohli připravit a rezervovat vám místo v našem showroomu.