Řazení produktů Zavřít

  • Filtry:
  • Cena

  • Typ

  • Seřadit
  • Novinky

Je nám to moc líto, ale momentálně nemáme v nabídce žádné šperky, které by splňovaly vámi zvolená kritéria. Máme však k dispozici rozsáhlou databázi šperků, ze které můžeme vybírat. Kontaktujte nás na live chatu, na infolince 739 706 777, nebo nám napište e-mail na otazky@eppi.cz a my pro vás vysněný šperk najdeme.

Slevy na stříbrné i zlaté šperky, které musíte alespoň vidět

Vítáme vás na stránce se zlevněnými šperky. Na jednom místě najdete zlaté a stříbrné kousky, od jednoduchých minimalistických po luxusní variace zdobené diamanty nebo barevnými drahokamy, jejichž cena rozhodně stojí za to. Všechny modely náušnic, přívěsků, náramků, nebo prstýnků jsou připraveny k okamžitému odeslání, aby co nejdříve ozdobily váš outfit nebo se staly dokonalým dárkem.

Luxusní balíček s kouzelně levným šperkem

V Eppi nezáleží na tom, jestli šperk stojí tisíc, nebo dvacet tisíc korun, všechny balíme do krásných krabiček, nádherného balicího papíru, jehož design si můžete vybrat a převazujeme mašlí. Do balení od nás přidáváme i pár dárečků a pokud si to budete přát, přidáme i přáníčko.

Nejenže ušetříte, ale získáte kvalitní klenot, který oslní vás i vaše okolí. Tato sekce je branou k nákupu, který kombinuje luxus a cenovou dostupnost.

Pro každou peněženku

Ve světě, kde je krása často tak cenově náročná, v Eppi nabízíme dostupné a cenově výhodné šperky. A to nejen pro ženy. Najdete zde i elegantní manžetové knoflíčky a další doplňky pro muže.
Nezapomeňte prozkoumat celou naši nabídku, protože u nás najdete cenově dostupné šperky, které nejsou nutně součástí výprodeje, ale stále nabízí vynikající hodnotu a styl. Podívejte se například na cenově dostupné prsteny nebo náušnice.