Kvalitní a originální šperky (nejen) v Praze

Praha se ve svých křivolakých uličkách a na širokých bulvárech chlubí řadou luxusních obchodů, mezi nimiž nechybí klenotnictví oslovující třpytivými výlohami. To naše, které se nezaměřuje pouze na zásnubní a snubní prstýnky, ale na ten nejširší sortiment, se skrývá ve věži jednoho ze starobylých paláců na Václavském náměstí. Naše klenotnictví Eppi jsme umístili do samého srdce hlavního města tak, aby bylo dobře dostupné nejen ze stanic metra a tramvají, ale i vlakového a autobusového nádraží. Své dveře otevíráme nejen pražským zákazníkům, ale rádi ve svých kancelářích uvítáme i klienty z dalších částí republiky. Udělejte si chvilku, až budete v centru Prahy, a zastavte se u nás na kávu a osobní prohlídku šperků. Milovníky a milovnice klenotů vždy rádi uvítáme.

Pro naše zákazníky to nejlepší

Šperky zbožňujeme a přejeme si pro své zákazníky udělat maximum. Klient pro nás představuje alfu a omegu celého byznysu. Jsme mu k dispozici po celý proces nákupu. Pomáháme už při výběru, asistujeme během objednávky a informujeme o jejím stavu a momentu doručení. Zajímáme se i o váš názor a vaše podněty nenecháváme bez odezvy. Naše hodnoty nejsou jen prázdnými slovy na internetu, ale realitou, kterou si můžete ověřit na vlastní kůži.

Klenoty v Praze tak nehledejte jen na nejproslulejších ulicích a věřte, že i internetové klenotnictví lze navštívit a seznámit se s tvářemi, které se za ním schovávají. U nás nenabízíme jen stříbrné, zlaté a platinové šperky, ale i radu a pomoc.

Široká nabídka jasně a přehledně

Na našich webových stránkách rozdělujeme oblíbené ozdoby do řady přehledných kategorií, které vám usnadní výběr. Můžete brouzdat pražským světem šperků rozdělených podle materiálu, z něhož jsou vyrobeny, podle typu drahých kamenů, jež je zdobí, či podle příležitosti, na kterou se hodí. Jednoduché filtry vám pomohou zobrazit v rámci zvolené oblasti přesně to, po čem toužíte.

Ke každému kousku z naší nabídky poskytujeme řadu detailů, mezi nimiž nechybí prokliky do našehoBlogu o špercích a módě. Když si zadáte do vyhledávače heslo „zlaté šperky Praha“ nebo „stříbrné šperky Praha“, vyskočí vám velké množství odkazů na různé prodejce šperků. Ale jen my vám poradíme, jakou variaci ušlechtilého kovu zvolit, čím se mezi sebou liší a jestli k narozeninám darovat spíše přívěsek z růžového nebo bílého zlata či raději ze stříbra.

 • Safírové slzy ve zlatých naušnicích Reata
  Safírové slzy ve zlatých naušnicích Reata
 • Stříbrný náramek se stromem života Tyriq
  Stříbrný náramek se stromem života Tyriq
 • Bezel náhrdelník se záhnědou Jonie
  Bezel náhrdelník se záhnědou Jonie

Hledáte-li dárek pro kamarádku, sestru či jinou blízkou osobu, v našich článcích vám představíme zajímavé tipy. Stříbrnými šperky, které patří k nejoblíbenějším, uděláte radost a oslníte, protože za rozumnou cenu získáte nápaditý kousek, ať už zdobený drahými kameny, nebo v minimalistickém designu. Na zlaté šperky se jistě zaměříte v případě, že budete potřebovat něco pěkného k výročí či třeba kulatým narozeninám. Modely ze vzácné platiny zas uplatníte, pokud zatoužíte oslnit a založit tradici rodinného dědictví.

Osobně či prostřednictvím naší nápovědy vám pomůžeme zvolit správné náušnice – buď podle designu, či podle typu zapínání, spolu s vámi najdeme ideální náhrdelník či adekvátní řetízek, seznámíme vás se zajímavostmi o jednotlivých drahokamech, s detaily o diamantech a jejich vlastnostmi geologickými i ezoterickými. Protože šperk ozdobený kamenem, který dokáže posílit dobré a potlačit špatné osobnostní rysy, dá klenotu zcela nový rozměr. Nevynechejte proto před konečným rozhodnutím příležitost prozkoumat i vhodné drahokamy pro jednotlivá znamení. Ponořte se i do tajů barevné symboliky, a to nejen drahých kamenů, ale i barevných fancy diamantů.

Realizace vašich představ

Naše nabídka šperků je sice široká, ale chápeme, že někteří zákazníci mají určitá přání a vlastní představy o dokonalém klenotu. Snažíme se vám vyjít ve všem vstříc, a proto dokážeme personalizovat kousky, které na našich stránkách vystavujeme, zároveň jsme však schopni nabídnout vám služby klenotníka, jenž dokáže vaše sny realizovat. Na šperky z naší vlastní dílny jsme tak náležitě pyšní. Přijďte k nám, poraďte se s našimi experty a vyrobíme vám zásnubní prsten, snubní kroužky i jakýkoliv jiný šperk přesně podle vašich představ. V Praze nenajdete druhý obchod, který by vás procesem výroby šperku na zakázku provedl tak hladce a příjemně jako my.

Zlatý přívěsek se jménem
Zlatý přívěsek s vyřezávaným jménem
Pečetní prsten
Pečetní prsten ze zlata zdobený černým onyxem

Zhotovení obroučky podle vašeho návrhu neznamená takový zásah do rozpočtu, jak by se mohlo na první pohled zdát. Pokud vám žádný prsten nepadl do oka, neváhejte a nechte si ho vyrobit. Vaši nevěstu dojme vaše invence i to, že kroužek, který jí bude zdobit prsteníček, žádná jiná žena nikde nesežene.

Oblíbené překvapení v balíčku se stužkou

Nákup u nás se snažíme proměnit v opravdový zážitek. Nepomůžeme vám jen s rozhodnutím, který ušlechtilý kov a drahokam je ten pravý, ale taktéž vám poradíme, jak nejlépe zjistit velikost prstenu. Každý drahocenný kousek od nás je doplněn certifikátem pravosti od renomované laboratoře, jako je GIA či ČGL. Samozřejmostí je i elegantně zabalený balíček, který do vašich rukou doputuje včetně osobního dopisu a drobné pozornosti. Náušnice, náhrdelník, prsten, medailon, náramek, souprava či manžetové knoflíčky vám tak rozjasní oči ještě o trochu více. Těšte se na další dáreček z pražského klenotnictví Eppi. Jen pozor, nakupování u nás je návykové :)

Newsletter

Kromě článků nabízíme i spoustu akcí, slev a soutěží.

Chcete o nich vědět jako první? Stačí se přihlásit k našemu newsletteru.

Emailovou adresu jste nezadali správně.

Musíte souhlasit se s podmínkami.

Témata, o kterých píšeme

 • Číst toto téma

  Vše o špercích

 • Číst toto téma

  Lifestyle

 • Číst toto téma

  Zásnuby

 • Číst toto téma

  Svatba

 • Číst toto téma

  Jak na dárky