Kvalitní a originální šperky (nejen) v Praze

Praha se ve svých křivolakých uličkách a na širokých bulvárech chlubí řadou luxusních obchodů, mezi nimiž nechybí klenotnictví oslovující třpytivými výlohami. To naše, které se nezaměřuje pouze na zásnubní a snubní prstýnky, ale na ten nejširší sortiment, se nachází v centru Prahy, na Národní ulici. Naše klenotnictví Eppi jsme umístili do samého srdce hlavního města tak, aby bylo dobře dostupné nejen ze stanic metra a tramvají, ale i vlakového a autobusového nádraží. Své dveře otevíráme nejen pražským zákazníkům, ale rádi uvítáme i klienty z dalších částí republiky. Udělejte si chvilku, až budete v centru Prahy, a zastavte se u nás na kávu a osobní prohlídku šperků. Milovníky a milovnice klenotů vždy rádi uvítáme.

Eppi prodejna Praha
Přijďte se za námi podívat do naší pražské prodejny na adrese Národní 28.

Zlatnictví v Praze s maximální péčí

Šperky zbožňujeme a přejeme si pro své zákazníky udělat maximum. Klient pro nás představuje alfu a omegu celého byznysu. Jsme mu k dispozici po celý proces nákupu. Pomáháme už při výběru, asistujeme během objednávky a informujeme o jejím stavu a momentu doručení. Zajímáme se i o váš názor a vaše podněty nenecháváme bez odezvy. Naše hodnoty nejsou jen prázdnými slovy na internetu, ale realitou, kterou si můžete ověřit na vlastní kůži.

Platinové, zlaté i stříbrné šperky v Praze tak nehledejte jen na nejproslulejších ulicích a věřte, že i internetové klenotnictví lze navštívit a seznámit se s tvářemi, které se za ním schovávají. U nás nenabízíme jen šperky, ale i radu a pomoc.

 • Přívěsek s perlou a písmenem Louie
  Přívěsek s perlou a písmenem Louie
 • Lab-grown diamantové náušnice s volbou písmene Griff
  Lab-grown diamantové náušnice s volbou písmene Griff
 • Stříbrný přívěsek Malý princ s liškou a gravírem
  Stříbrný přívěsek Malý princ s liškou a gravírem
 • Stříbrný Figaro náramek s gravírem dle vaší volby
  Stříbrný Figaro náramek s gravírem dle vaší volby
 • Personalizovaný diamantový přívěsek Munro
  Personalizovaný diamantový přívěsek Munro

Široká nabídka šperků v kamenném obchodě i online

V naší pražské prodejně i na našich webových stránkách rozdělujeme oblíbené ozdoby do řady přehledných kategorií, které vám usnadní výběr. Šperky můžete vybírat podle materiálu, z něhož jsou vyrobeny, podle typu drahých kamenů, jež je zdobí, či podle příležitosti, na kterou se hodí a nezapomínáme ani na trendy ve světě šperků, o které nechcete přijít. Jednoduché filtry na webu vám pomohou zobrazit v rámci zvolené oblasti přesně to, po čem toužíte. V prodejně vám pomohou najít to pravé naše odbornice na klenoty i drahokamy.

Ke každému kousku z naší nabídky poskytujeme řadu detailů, mezi nimiž nechybí prokliky do našeho Blogu o špercích a módě. Když si zadáte do vyhledávače heslo „zlaté šperky Praha“ nebo „stříbrné šperky Praha“, vyskočí vám velké množství odkazů na různé prodejce šperků. Ale jen my vám poradíme, jakou variaci ušlechtilého kovu zvolit, čím se mezi sebou liší a jestli k narozeninám darovat spíše přívěsek z růžového nebo bílého zlata či raději ze stříbra.

 • Kolekce šperků Toi et Moi s lab-grown diamantem a safírem Querida
  Kolekce šperků Toi et Moi s lab-grown diamantem a safírem Querida
 • Personalizovaný náhrdelník Čínské znamení zvěrokruhu
  Personalizovaný náhrdelník Čínské znamení zvěrokruhu
 • Prsten Toi et Moi s rubínem a lab-grown diamantem Caro
  Prsten Toi et Moi s rubínem a lab-grown diamantem Caro
 • Jóga přívěsek se symbolem Jin Jang
  Jóga přívěsek se symbolem Jin Jang
 • Zásnubní prsten s diamanty Imelda
  Zásnubní prsten s diamanty Imelda
 • Stříbrný náhrdelník s perlami Angela
  Stříbrný náhrdelník s perlami Angela

Nabídka šperků

Hledáte-li dárek pro kamarádku, sestru či jinou blízkou osobu, v našich článcích vám představíme zajímavé tipy. Stříbrnými šperky, které patří k nejoblíbenějším, uděláte radost a oslníte, protože za rozumnou cenu získáte nápaditý kousek, ať už zdobený drahými kameny, nebo v minimalistickém designu. Na zlaté šperky se jistě zaměříte v případě, že budete potřebovat něco pěkného k výročí či třeba kulatým narozeninám. Modely ze vzácné platiny zas uplatníte, pokud zatoužíte oslnit a založit tradici rodinného dědictví.

Osobně či prostřednictvím naší nápovědy vám pomůžeme zvolit správné náušnice – buď podle designu, či podle typu zapínání, spolu s vámi najdeme ideální náhrdelník či adekvátní řetízek, seznámíme vás se zajímavostmi o jednotlivých drahokamech, s detaily o diamantech a jejich vlastnostmi geologickými i ezoterickými. Protože šperk ozdobený kamenem, který dokáže posílit dobré a potlačit špatné osobnostní rysy, dá klenotu zcela nový rozměr. Nevynechejte proto před konečným rozhodnutím příležitost prozkoumat i vhodné drahokamy pro jednotlivá znamení. Ponořte se i do tajů barevné symboliky, a to nejen drahých kamenů, ale i barevných fancy diamantů.

Výroba šperků na zakázku v Praze

Naše nabídka šperků je sice široká, ale chápeme, že někteří zákazníci mají určitá přání a vlastní představy o dokonalém klenotu. Snažíme se vám vyjít ve všem vstříc, a proto dokážeme personalizovat kousky, které na našich stránkách vystavujeme, zároveň jsme však schopni nabídnout vám služby klenotníka, jenž dokáže vaše sny realizovat. Na šperky z naší vlastní dílny jsme tak náležitě pyšní. Přijďte k nám, poraďte se s našimi experty a vyrobíme vám zásnubní prsten, snubní kroužky i jakýkoliv jiný šperk přesně podle vašich představ. V Praze nenajdete druhý obchod, který by vás procesem výroby šperku na zakázku provedl tak hladce a příjemně jako my.

Prsten vyrobený na zakázku
Prsten vyrobený na zakázku

Zhotovení obroučky podle vašeho návrhu neznamená takový zásah do rozpočtu, jak by se mohlo na první pohled zdát. Pokud vám žádný prsten nepadl do oka, neváhejte a nechte si ho vyrobit. Vaši nevěstu dojme vaše invence i to, že kroužek, který jí bude zdobit prsteníček, žádná jiná žena nikde nesežene.

Prsten ve tvaru kočky
Prsten ve tvaru kočky vyrobený na zakázku
Grillz
Grillz neboli nasazovací zlaté zuby vyrobené na míru

Oblíbené překvapení v balíčku se stužkou

Nákup u nás se snažíme proměnit v opravdový zážitek. Nepomůžeme vám jen s rozhodnutím, který ušlechtilý kov a drahokam je ten pravý, ale taktéž vám poradíme, jak nejlépe zjistit velikost prstenu. Každý drahocenný kousek od nás je doplněn certifikátem pravosti od renomované laboratoře, jako je GIA či ČGL. Samozřejmostí je i elegantně zabalený balíček, který do vašich rukou doputuje včetně osobního dopisu a drobné pozornosti. Náušnice, náhrdelník, prsten, medailon, náramek, souprava či manžetové knoflíčky vám tak rozjasní oči ještě o trochu více.

Těšte se na další dáreček z pražského klenotnictví Eppi. Jen pozor, nakupování u nás je návykové :)

Newsletter

Kromě článků nabízíme i spoustu akcí, slev a soutěží.

Chcete o nich vědět jako první? Stačí se přihlásit k našemu newsletteru.

Emailovou adresu jste nezadali správně.

Musíte souhlasit se s podmínkami.

Témata, o kterých píšeme

 • Číst toto téma

  Vše o špercích

 • Číst toto téma

  Lifestyle

 • Číst toto téma

  Zásnuby

 • Číst toto téma

  Svatba

 • Číst toto téma

  Jak na dárky