Snubní prsteny (nejen) v Praze

V životě každého páru nakonec jednou vyvstane okamžik, kdy se rozhodne muž spojit svůj život s vyvolenou ženou a začnou se společně shánět po snubních prstýncích. Jenže málokterý pán či dáma, kteří nepracují v klenotnictví, mají všechny detaily ohledně výběru tak důležitého šperku (na celý život, že?) v malíčku. V hlavním městě naší vlasti se však nikdo nemusí obávat, že by se ve světě drahých kamenů a kovů ztratil, neboť se může obrátit na nás v Eppi. A nejste-li z Prahy, zkontrolujte jízdní řády, nažhavte navigaci a stavte se u nás.

Eppi – ve jménu šťastných konců

Romantika nám proudí žilami, a proto vždy ochotně a rádi našim klientům asistujeme při významných momentech jejich životů. Už při sepisování našich hodnot nám bylo jasné, že nechceme pouze prodávat prstýnky, ale že toužíme našim zákazníkům poskytnout plnou a plnohodnotnou podporu ve všech oblastech, ve kterých se na nás obrátí.

Z tepla svého domova si na našich přehledných stránkách prohlédnete všechny snubní kroužky, jimiž disponujeme, a v nápovědě se seznámíte s několika základními informacemi o této specifické kategorii zboží. A budete-li mít jakékoliv otázky, stačí nám napsat prostřednictvím online chatu či e-mailu nebo rovnou zavolat. Na druhém konci linky na vás nebude čekat znuděná operátorka, ale člověk, který světu ušlechtilých kovů a drahého kamení rozumí a který dokáže kompetentně zodpovědět i zapeklité otázky a poradit. Náš tým totiž tvoří nadšenci a profesionálové, kteří se neustále zdokonalují.

Jestliže se rozhodnete přijít se poradit osobně nebo si budete chtít nechat vyrobit snubní obroučky na zakázku, s radostí vás uvítáme v naší pražské prodejně, která sídlí v ulici Národní a kam je to z vlakového či autobusového nádraží cobydup. Kromě nápadů a informací pro vás budeme mít i něco malého na zub.

 • Zlatý snubní prsten s černými diamanty a pánský komfortní Sango
  Zlatý snubní prsten s černými diamanty a pánský komfortní Sango
 • Ploché karbonové snubní prsteny s diamantem Sammu
  Ploché karbonové snubní prsteny s diamantem Sammu
 • Zlaté snubní prsteny s diamanty Lavori
  Zlaté snubní prsteny s diamanty Lavori
 • Snubní prsteny s ruční rytinou růží Danni
  Snubní prsteny s ruční rytinou růží Danni
 • Eternity prsten s lab-grown diamanty a pánský komfortní prsten Oliviero
  Eternity prsten s lab-grown diamanty a pánský komfortní prsten Oliviero

Nabídka snubních prstenů

Hledání ideálních snubních prstýnků s plnou podporou

Ona volba vhodného prstenu představuje poměrně sofistikovanou vědu. Nejde jen o to popadnout první kroužky, které by mohly splnit svůj účel, a přitom tolik nestály. Problematika je poněkud obšírnější. Otázka tedy zní, jak vybrat snubní obroučky bez stresu a pěkně v klidu? Zkuste nejprve zúžit svůj výběr. Pokud se budete probírat několika desítkami kousků, srdce vám nebude bít tak splašeně, jako když před vámi na pulty vystaví stovky různých prstýnků.

Eppi prodejna Praha
Navštivte nás na adrese Národní 28. Už se na Vás těšíme!

Zamyslete se, co si přejete, aby vaše obroučky symbolizovaly. Z prstů je plánujete nesundat několik dalších desetiletí, pořizujte si je tedy z kvalitního kovu. Určitě se nebojte platinynebozlata. U pánské variace prstenu padne volba pravděpodobně na materiál tradiční žluté či neutrální stříbrné barvy, existují ale jistě dámy, které si zamilují kroužek z romantického růžového zlata. Vždyť nikde není psáno, že oba prstýnky musejí být totožné. Dalšími oblíbenými materiály jsou tantal, karbon nebo také titan, a to především u pánských obrouček.

Obroučky se musí bezpodmínečně dobře nosit. Neopomeňte proto prozkoumat i to, co znamenají jednotlivé typy kroužků a jejich profily. Každý z nich sedne někomu jinému a každý lépe odpovídá jiné šířce prstenu. Říkáte si, taková drobnost? Všimněte si ale, jak se liší co do praktičnosti a vzhledu, tak i ceny. Promyslete si proto i svoje finanční představy.

Nabízíme různé druhy snubních prstenů. Nejedná se jen o to, jestli mají hladký nebo broušený povrch, ale i o to, jak vypadají. Vedle klasických decentních zlatých kousků ve všech odstínech tohoto vzácného materiálu u nás najdete i modely s diamanty. Samozřejmostí zůstávají i prsteny z královského kovu – platiny. Pro milovníky symboliky jsme dokonce připravili speciální kategorii zaměřenou pouze na eternity obroučky zdobené nejen diamanty, ale rovněž mnohé vypovídajícími drahokamy.

 • Eternity prsten s moissanity a pánský komfortní prsten Minke
  Eternity prsten s moissanity a pánský komfortní prsten Minke
 • Mírně zaoblené snubní prsteny z karbonu s koňakovými diamanty Zain
  Mírně zaoblené snubní prsteny z karbonu s koňakovými diamanty Zain
 • Prsten ve tvaru větviček s lab-grown diamanty a komfortní prsten Hamana
  Prsten ve tvaru větviček s lab-grown diamanty a komfortní prsten Hamana
 • Eternity prsten s lab-grown diamanty a pánský komfortní prsten Sykes
  Eternity prsten s lab-grown diamanty a pánský komfortní prsten Sykes
 • Ploché snubní prsteny z karbonu a zlata s černými diamanty Suyer
  Ploché snubní prsteny z karbonu a zlata s černými diamanty Suyer

Snubní prsteny na zakázku v Praze

Jak jsme již zmínili, vždy se snažíme vyjít zákazníkovi vstříc a vyhovět jeho představám a přáním. Pokud tedy v naší nabídce neobjevíte to pravé ořechové, ale budete chtít některý z modelů přizpůsobit svým idejím (třeba s jiným kamenem nebo jiným typem povrchu či profilu), neváhejte se na nás obrátit. Kromě podobného dolaďování detailů dokážeme vyrobit i prstýnky přesně podle vašeho nápadu. Sice to vezme trochu více času, ale výsledek za to rozhodně stojí (a cena překvapivě není zas až tak rozdílná od toho, kdybyste kupovali šperk se stejnými parametry).

Snubní set obroučky ve tvaru větviček
Snubní set prstenů ve tvaru větviček vytvořený na zakázku

Zamilovaným párům nabízíme i gravírování, které standardním prstýnkům dodá nádech osobitosti. Rádi vám na vnitřní stranu kroužku vyryjeme vaše iniciály a datum, kdy jste spojili své životy v jeden. Více o fontech gravírování si můžete přečíst v článkuUkázky gravírování pro snubní prsteny.

Prsten s drahokamy
Prsten s drahokamy vyrobený na zakázku
Květinový prsten
Květinový prsten na zakázku

Happy end v Eppi

Nelekejte se tak velkého úkolu, jakým je výběr snubních obrouček. Vězte, že jsme tady, abychom vám poskytli potřebnou podporu při hledání prstýnků, jež si jako novomanželé natolik oblíbíte, že je nebudete chtít nikdy sundat z prstu. Pomůžeme vám objevit jemný a křehký kroužek pro dámy i důstojnou a mužnou variaci snubního prstenu pro pány, takže ho oba bez potíží budete moci nosit při všech příležitostech.

Jsme tady pro vás 24/7, proto pište a volejte. Vždy poradíme.

Newsletter

Kromě článků nabízíme i spoustu akcí, slev a soutěží.

Chcete o nich vědět jako první? Stačí se přihlásit k našemu newsletteru.

Emailovou adresu jste nezadali správně.

Musíte souhlasit se s podmínkami.

Témata, o kterých píšeme

 • Číst toto téma

  Vše o špercích

 • Číst toto téma

  Lifestyle

 • Číst toto téma

  Zásnuby

 • Číst toto téma

  Svatba

 • Číst toto téma

  Jak na dárky