Zásnubní prsteny (nejen) v Praze

Praha, hlavní město České republiky, skrývá mnoho menších i větších klenotnictví, do kterých se mohou uchýlit ti, kteří hledají zásnubní prstýnek pro svoji vyvolenou polovičku. Kde však kromě široké nabídky najít i vstřícný přístup a spoustu rad, když si nejste jistí, po čem přesně pátráte? Přece v samém centru Prahy, na adrese Národní 28. Tam sídlí naše první a jediná Eppi prodejna. Neustále rozšiřujeme naši nabídku a těšíme se na osobní setkání se zájemci o propracované a udržitelné produkty za rozumnou cenu.

Eppi prodejna Praha
Najdete nás na adrese Národní 28, Praha 1

Eppi klenotnictví v Praze – seznamte se

Protože jsme vám chtěli dát možnost prohlédnout si naše šperky zblízka a spontánně bez nutnosti plánování schůzky, otevřeli jsme nový Eppi Prague Store v samém srdci Prahy. Zveme tam všechny, kteří se chtějí jen porozhlédnout, seznámit s týmem a převzít si vybraný šperk osobně, ale i ty, kteří hledají v Praze dokonalý zásnubní prsten a chtějí osobní konzultaci.

Naše klenotnictví zaměřené na šperky již několik let působí na českém, slovenském a německém trhu a mimo jiné nabízí zásnubní prsteny přímo ze srdce Prahy. V souladu s našimi hodnotami klientům poskytujeme komplexní služby – kromě přehledných stránek, na nichž si můžete vyfiltrovat přesně to, co hledáte, dokáží naši kompetentní a zkušení zaměstnanci nerozhodným poradit a navést je správným směrem. K samozřejmostem, kvůli kterým se naši zákazníci rádi vracejí, patří i doživotní záruka a péče o zakoupený šperk.

Uvědomujeme si, že koupě takového klenotu představuje náročný úkol často spojený s vyššími výdaji, a proto jsme naše zákazníky připraveni provést celým složitým procesem a odpovědět jim na všechny otázky, které je jen napadnou. Vždyť zrovna zásnubní kroužek kupují jedinkrát za život a při jeho výběru se nechtějí splést. Všem klientům tedy stojíme po boku a poskytujeme jim všemožnou podporu. Můžete si s námi domluvit osobní schůzku předem, nebo k nám přijďte neohlášeně popovídat si nad kávou či čajem o tom, co si pro svoji snoubenku (či snoubence) přejete.

Eppi prodejna Praha
Přijďte si prohlédnout naši nabídku šperků nebo si naplánujte osobní setkání v čase, který vám vyhovuje.

Virtuální prohlídka naší prodejny

Výběr zásnubního prstenu z nabídky s plnou podporou

Hledání vhodného zásnubního prstenu může být stresující. Nikdo z nás si nepřeje obíhat celou Prahu a procházet obsáhlé a monotónní zásoby všemožných šperkařství, raději si sednou k laptopu a ve volných chvílích zkoumají neprobádané taje obrouček na internetu. Naši nabídku na webových stránkách představujeme přehledně v různých kategoriích, ze kterých můžete vybírat podle stylu nebo druhu kamene, který má být v kroužku zasazen, a pomocí jednoduchého filtrování si lze vybrat typ kovu. Na kvalitních fotografiích si můžete zboží prohlédnout z různých úhlů a případně pro lepší představu i nafocené na prstu. Každý výrobek doprovází popis a podrobně rozepsané parametry diamantu či drahokamu.

Diamanty i drahé kameny, kterými bude osazen váš zásnubní prsten, obdržíte s certifikáty od důvěryhodných gemologických laboratoří zabalené v luxusním dárkovém balení. Šperky navíc vyrábíme s maximální ohleduplností k naší planetě – až 90 % našich materiálů je recyklovaných a do naší nabídky se čím dál víc dostávají i šperky s lab-grown diamanty a drahokamy. I ty přírodní ale vybíráme pečlivě – jsou to takzvané CanadaMark diamanty, které jsou jedinými eticky těženými diamanty na světě.

Elegantní prsten s mechovým achátem a moissanity
Elegantní prsten s mechovým achátem zaujme centrálním drahokamem i sofistikovaným designem.

Rychle a přehledně se dozvíte více o jeho velikosti, barvě i brusu. Volba zásnubního prstenu se vám může zdát jako velká věda, ale s naší pomocí celým procesem proplujete se ctí. Poradíme vám pár triků a poskytneme dostatečné množství zajímavých a relevantních informací, které vám hledání obroučky usnadní. Existuje totiž několik základních druhů zásnubních prstenů. Rozhodnout se musíte nejen mezi barvou zlata či platinou, ale i diamantem či drahokamem. Nezanedbatelnou zůstává i otázka osazení kamene.

V naší nabídce objevíte vše od jednoduchých solitérů v krapnách nebo objímce po komplikované pavé nebo dlážkové zasazení, od klasických stálic zásnubního nebe po elegantní vintage designy. Na své si přijdou jak maximalisti, tak minimalisti.

 • Zásnubní prsten z platiny s emerald moissanitem Valma
  Zásnubní prsten z platiny s emerald moissanitem Valma
 • Zásnubní prsten s diamantem Iravan
  Zásnubní prsten s diamantem Iravan
 • Prsten s diamantovou květinou Yuriy
  Prsten s diamantovou květinou Yuriy
 • Romantický zásnubní prsten s diamanty Therese
  Romantický zásnubní prsten s diamanty Therese
 • Zásnubní prsten s lab-grown diamanty Amity
  Zásnubní prsten s lab-grown diamanty Amity

Zásnubní prsteny

Jak vybrat správnou velikost zásnubního prstenu?

Dnes už nepožádáte komornou své milované o rukavičku, podle níž bychom vám změřili obvod prstenu. Existují však jiné rozumné možnosti, jak nešlápnout vedle. Přečtěte si náš článek o tom, jak velikost prstenu správně určit, nebo se zastavce u nás na prodejně, kde vám s výběrem velikosti rádi poradíme. V případě zájmu od nás obdržíte i speciální měřítko. Cítíte-li se ve světě blyštivých kroužků ztraceni a ani náš návod na webu vám nepomohl dosáhnout vytyčeného cíle – tedy koupě, obraťte se na naši zákaznickou linku. Kolegyně jsou vám k dispozici na telefonu, e-mailu i online chatu.

Zásnubní prsten s broskvovým lab-grown diamantem
Výjimečný zásnubní prsten, který zaujme oslnivým třpytem i udržitelnými materiály.

Výroba zásnubních prstenů na zakázku v Praze

Máte jasnou představu o podobě zásnubního prstenu a žádný kousek v naší nabídce jí neodpovídá? Vyzkoušejte zakázkovou výrobu a navrhněte svůj vlastní zásnubní prsten. V pražské zlatnické dílně přeneseme váš nápad do fyzické podoby. Naši klenotníci vám budou k dispozici a z představy, kterou nám předložíte, vám v naší dílně stvoří unikátní šperk, kterým svoji budoucí manželku či manžela ohromíte. Pro inspiraci zkuste prozkoumat i galerii na zakázku vyrobených výjimečných prstýnků, jež si našly cestu ke svým hrdým majitelkám.

Zhotovení obroučky podle vašeho návrhu neznamená takový zásah do rozpočtu, jak by se mohlo na první pohled zdát. Pokud vám tedy žádný prsten nepadl do oka, neváhejte a nechte si ho vyrobit. Vaši polovičku dojme vaše vynalézavost i to, že kroužek, který jí bude zdobit prsteníček, nebude mít nikdo jiný.

Zásnubní prsten vyrobený na zakázku s motivem květiny
Květinový prsten vyrobený našimi zlatníky na míru.

Eppi – trefa do černého

Ještě stále si nejste jist, jestli se při hledání zásnubního prstenu obrátit na naše klenotnictví? Sepsali jsme důvody, proč právě my vám dokážeme nabídnout přesně to, po čem toužíte. Neprodáváme pouze šperky, představujeme vám různé možnosti, pomáháme vám rozhodnout se a držíme vám palce při žádosti. Přizpůsobíme se vám časově a uděláme téměř nemožné, abyste měl obroučku v elegantní krabičce ve správnou chvíli u sebe. Celý náš tým zbožňuje šťastné konce, a proto nás vždycky potěší, když můžeme být alespoň prostřednictvím zásnubního prstýnku součástí vašeho příběhu lásky.

Eppi prodejna Praha

Navštivte nás

Newsletter

Kromě článků nabízíme i spoustu akcí, slev a soutěží.

Chcete o nich vědět jako první? Stačí se přihlásit k našemu newsletteru.

Emailovou adresu jste nezadali správně.

Musíte souhlasit se s podmínkami.

Témata, o kterých píšeme

 • Číst toto téma

  Vše o špercích

 • Číst toto téma

  Lifestyle

 • Číst toto téma

  Zásnuby

 • Číst toto téma

  Svatba

 • Číst toto téma

  Jak na dárky