Zásnubní prsteny (nejen) v Praze

>Praha – hlavní město České republiky – je protkaná menšími i většími klenotnictvími, do kterých se mohou muži uchýlit, když hledají zásnubní prstýnek pro svoji vyvolenou. Kde však kromě široké nabídky najít i vstřícný přístup a spoustu dobrých rad, když si nejste jistý, po čem přesně pátráte? Přece v samém srdci Prahy, na rohu Václavského náměstí a Vodičkovy ulice. Tam v elegantní kupoli s překrásným výhledem na Národní muzeum i Pražský hrad sídlí naše klenotnictví Eppi. Neustále rozšiřujeme svoji nabídku a těšíme se na osobní setkání se zájemci o propracované produkty za rozumnou cenu.

Eppi klenotnictví v Praze – seznamte se

Naše klenotnictví zaměřené na šperky již několik let působí na českém i slovenském trhu a mimo jiné nabízí zásnubní prsteny přímo ze srdce Prahy. V souladu s našimi hodnotami klientům poskytujeme komplexní služby. Kromě přehledných stránek, na nichž si můžete vyfiltrovat přesně to, co hledáte, dokáží naši kompetentní a zkušení zaměstnanci nerozhodným poradit a navést je správným směrem. K samozřejmostem, kvůli kterým se naši zákazníci rádi vracejí, patří i doživotní záruka a spousta drobností jako třeba čisticí hadřík, které potěší. Diamanty i drahé kameny se k novým majitelům dostávají s certifikáty od důvěryhodných gemologických laboratoří zabalené v luxusním dárkovém balení. Ačkoliv jsme hlavně internetovým klenotnictvím, otevíráme zákazníkům i svůjshowroom, kam zveme jak ty, kteří se jen chtějí porozhlédnout, seznámit s týmem a převzít si vybraný šperk osobně, tak ty, kteří hledají v Praze dokonalý zásnubní prsten a zatouží po osobní konzultaci. Uvědomujeme si, že koupě takového klenotu představuje náročný úkol často spojený s vyššími výdaji, a proto jsme naše zákazníky připraveni provést celým složitým procesem a odpovědět jim na všechny otázky, které je jen napadnou. Vždyť zrovna zásnubní kroužek kupují jedinkrát za život a při jeho výběru se nechtějí splést. Všem klientům tedy stojíme po boku a poskytujeme jim všemožnou podporu. Jednoduše nám zavolejte a přijďte si k nám nad kávou či čajem popovídat o tom, co si pro svoji snoubenku přejete.

Výběr zásnubního prstenu z nabídky s plnou podporou

Hledání vhodného zásnubního prstenu mnohé muže stresuje. Nepřejí si obíhat celou Prahu a procházet obsáhlé a monotónní zásoby všemožných šperkařství, raději si sednou k laptopu a ve volných chvílích zkoumají neprobádané taje obrouček na internetu. Naši nabídku na webových stránkách představujeme přehledně v různých kategoriích, ze kterých můžete vybírat podle stylu nebo druhu kamene, který má být v kroužku zasazen, a pomocí jednoduchého filtrování si lze vybrat typ kovu. Na kvalitních fotografiích si můžete zboží prohlédnout z různých úhlů a případně pro lepší představu i nafocené na prstu. Každý výrobek doprovází popis a podrobně rozepsané parametry diamantu či drahokamu. Rychle a přehledně se dozvíte více o jeho velikosti, barvě i brusu. Nic před vámi netajíme. A všechny informace budete mít uvedeny i v certifikátu, který ke šperku neodmyslitelně patří a který k němu automaticky obdržíte. Nejen že můžete na našem e-shopu vybírat 24 hodin denně a 7 dní v týdnu, ale pravidelně pro vás připravujeme a aktualizujeme i náš Blog. Volba zásnubního prstenu se vám může zdát jako velká věda, ale s naší pomocí celým procesem proplujete se ctí. Poradíme vám pár triků a poskytneme dostatečné množství zajímavých a relevantních informací, které vám hledání obroučky usnadní. Existuje totiž několik základních druhů zásnubních prstenů. Rozhodnout se musíte nejen mezi barvou zlata či platinou, ale i diamantem či drahokamem. Nezanedbatelnou zůstává i otázka osazení kamene. V naší nabídce objevíte vše od jednoduchých solitérů v krapnách nebo objímce po komplikované pavé nebo dlážkové zasazení, od klasických stálic zásnubního nebe po elegantní vintage designy. Na své si přijdou jak maximalisti, tak minimalisti.

 • Zásnubní prsten s diamantem Cearah
  Zásnubní prsten s diamantem Cearah
 • Zásnubní prsten s černým diamantem Megha
  Zásnubní prsten s černým diamantem Megha
 • Nádherný smaragdový prsten s diamanty Navin
  Nádherný smaragdový prsten s diamanty Navin
 • Zásnubní prsten s diamanty Vea
  Zásnubní prsten s diamanty Vea

Dnes už nepožádáte komornou své milované o rukavičku, podle níž bychom vám změřili obvod prstenu. Existují však jiné rozumné možnosti, jak nešlápnout vedle. Přečtěte si náš článek o tom, jak velikost prstenu správně určit, nebo si s námi domluvte schůzku v našem showroomu, kde vám s výběrem velikosti rádi poradíme. V případě zájmu od nás obdržíte i speciální měřítko.Cítíte-li se ve světě blyštivých kroužků ztraceni a ani náš návod na webu vám nepomohl dosáhnout vytyčeného cíle – tedy koupě, obraťte se na naši zákaznickou linku. Kolegyně jsou vám k dispozici na telefonu, e-mailu i online chatu. Během každého kroku výběru a nákupu vás podpoříme. Na nás se můžete v každém ohledu spolehnout.

Prstýnky na zakázku

Máte-li jasnou představu o podobě zásnubního prstenu a žádný kousek v naší nabídce jí neodpovídá, vyzkoušejte zakázkovou výrobu. V pražském showroomu přeneseme váš nápad do fyzické podoby. Naši klenotníci vám budou k dispozici a z představy, kterou nám předložíte, vám v naší dílně stvoří unikátní šperk, kterým svoji budoucí manželku ohromíte. Pro inspiraci zkuste prozkoumat i galerii na zakázku vyrobených výjimečných prstýnků, jež si našly cestu ke svým hrdým majitelkám.

Diamantový zásnubní prsten
Zásnubní prsten z růžového zlata s centrálním 0.80 ct diamantem
Zásnubní prsten Harry Potter
Zlatý prsten s centrálním ametystem na motivy Harryho Pottera

Zhotovení obroučky podle vašeho návrhu neznamená takový zásah do rozpočtu, jak by se mohlo na první pohled zdát. Pokud vám žádný prsten nepadl do oka, neváhejte a nechte si ho vyrobit. Vaši nevěstu dojme vaše invence i to, že kroužek, který jí bude zdobit prsteníček, žádná jiná žena nikde nesežene.

Eppi – trefa do černého

Ještě stále si nejste jist, jestli se při hledání zásnubního prstenu obrátit na naše klenotnictví? Sepsali jsme důvody, proč právě my vám dokážeme nabídnout přesně to, po čem toužíte. Neprodáváme pouze šperky, představujeme vám různé možnosti, pomáháme vám rozhodnout se a držíme vám palce při žádosti. Přizpůsobíme se vám časově a uděláme téměř nemožné, abyste měl obroučku v elegantní krabičce ve správnou chvíli u sebe. Celý náš tým zbožňuje šťastné konce, a proto nás vždycky potěší, když můžeme být alespoň prostřednictvím zásnubního prstýnku součástí vašeho příběhu lásky.

Newsletter

Kromě článků nabízíme i spoustu akcí, slev a soutěží.

Chcete o nich vědět jako první? Stačí se přihlásit k našemu newsletteru.

Emailovou adresu jste nezadali správně.

Musíte souhlasit se s podmínkami.

Témata, o kterých píšeme

 • Číst toto téma

  Vše o špercích

 • Číst toto téma

  Lifestyle

 • Číst toto téma

  Zásnuby

 • Číst toto téma

  Svatba

 • Číst toto téma

  Jak na dárky