Největší zásnubní prsteny celebrit

Celebrity a známé osobnosti si rády dopřávají luxus a obklopují se krásnými věcmi. To platí i pro šperky a zásnubní prsteny, které jsou mnohdy vskutku originální. Na ty největší a nejkrásnější zásnubní prsteny se pojďte podívat s námi. A pro pořádek jsme je pro vás seřadili od nejmenších až po ty největší.

1 karát - Michelle Obama

Ještě mnoho let předtím, než se stal Barack Obama americkým prezidentem, požádal o ruku svou dlouholetou lásku Michelle, a to během romantické večeře při svíčkách, na které jí daroval krásný diamantový zásnubní prsten. Diamant má karátovou váhu přibližně 1 ct a je vybroušen do kulatého tvaru (round). Prezidentský pár je spolu už více jak 20 let.

1karátový prsten Michelle Obama

2 karáty - Keira Knightley

Na jaře roku 2012 daroval slavné herečce 2karátový zásnubní prsten její přítel rocker James Righton. Jedná se o diamantový prsten typu solitaire, jehož hodnota je odhadována přibližně na 40 000 amerických dolarů. Své “Ano” si zamilovaný pár řekl ještě téhož roku v květnu během skromného obřadu ve Francii.

Zásnubní prsten Keira Knightley

3.5 karátu - Miley Cyrus

V roce 2012 požádal australský herec Liam Hemsworth o ruku svou hereckou kolegyni Miley Cyrus, se kterou se seznámil při natáčení filmu Poslední píseň. Daroval jí diamantový prsten z dílny Neil Lane s 3,5karátovým diamantem ve tvaru polštářku (cushion). Ke svatbě nakonec bohužel nedošlo a Miley Cyrus prsten v hodnotě 100 000 amerických dolarů údajně ztratila.

Zásnubní prsten Miley Cyrus

4 karáty - Reese Witherspoon

Oskarová herečka obdržela úchvatný set diamantových prstenů ve stylu pavé od hollywoodského manažera Jima Totha v roce 2010. Zásnubní set je tvořen platinovými kroužky, které jsou pokryté třpytivými diamanty. Největší diamant tvaru ashoka má 4 karáty. Pár v roce 2015 oslavil čtvrté výročí své svatby.

Zásnubní prsten Reese Witherspoon

4.5 karátu - Jennifer Garner

Herečka se v roce 2005 provdala za slavného kolegu Bena Afflecka, který ji požádal o ruku s 4,5karátovým zásnubním prstenem s diamantem tvaru polštářku (cushion). Slavný pár má spolu 2 dcery, Violet a Seraphinu, a syna Samuela. Bohužel diamantový prsten štěstí manželskému páru nepřinesl a podle jejich posledního prohlášení žijí odděleně a připravují rozvod.

Z8snubní prsten Jennifer Garner

5 karátů - Mila Kunis

Ashton Kutcher a Mila Kunis se seznámili již v 90. letech při natáčení seriálu “Zlatá sedmdesátá” (angl That '70s Show). V té měl každý z nich jiné partnery, ale stali se z nich dobří přátelé. Poté, co se Ashton rozvedl s Demi Moore, jeho přátelství s Milou postupně přerostlo v lásku. V říjnu 2014 se páru narodila holčička a na začátku roku 2015 se Ashton po dvou letech randění rozhodl požádat Milu o roku. Pro svou milovanou si připravil doslova minimalistický zásnubní prsten - ovšem s nepřehlédnutelným diamantem. Drahokam má podle odhadů 5 karátů a jeho cena se blíží hodnotě 260 000 amerických dolarů. Zásnuby pár zakončil utajovaným svatebním obřadem.

Zásnubní prsten Mila Kunis

6 karátů - Lady Gaga

Začátkem roku 2015 požádal Taylor Kinney o ruku popovou zpěvačku Lady Gaga, kterou okouzlil masivním zásnubním prstenem s diamantem ve tvaru srdce (heart). Zásnubní prsten pochází z dílny Lorraine Schwartz a srdíčkový diamant má podle odhadů přibližně 6 karátů. Ihned po zasnoubení zveřejnila Lady Gaga na Instagramu fotografii zásnubního prstenu s tímto komentářem: “Na Den svatého Valentýna mi daroval své srdce. A já řekla Ano!”

Z8snubní prsten Lady Gaga

7 karátů - Blake Lively

Ryan Reynolds daroval herečce Blake Lively známé z filmu “Věčně mladá” krásný zásnubní set z růžového zlata s oválným růžovým diamantem o karátové váze 7 ct. Zásnubní prsten v hodnotě 2 milionů amerických dolarů nezůstal ale dlouho sám a dnes zdobí hereččinu ruku i skvěle sladěný snubní prsten. Své ano si pár řekl na podzim roku 2012 a v letošním roce se jim narodila dcera.

Zásnubní prsten Blake Lively

8 karátů - Jennifer Aniston

Herec Justin Theroux se své milované Jennifer Aniston vyslovil roku 2012, a to s diamantovým zásnubním prstenem o odhadované karátové váze 8 ct. Diamant je vybroušen do tzv. tvaru radiant. Zamilovaný pár si své “ano” řekl ještě téhož roku v srpnu na utajovaném svatebním obřadu.

Zásnubní prsten Jennifer Aniston

8.5 karátu - Jennifer Lopez

Marc Anthony požádal platinovou zpěvačku o ruku s krásným zásnubním prstenem, kterému vévodí modrý diamant o karátové váze 8,5 ct. Zásnubní prsten má hodnotu přibližně 4 milionů amerických dolarů. Marc Anthony jedinečným prstenem překonal i předchozího manžela Jennifer, Bena Afflecka, který požádal zpěvačku o ruku v roce 2002 s 6,1karátovým růžovým diamantovým prstenem z dílny Harryho Winstona. Bohužel v roce 2014 se Marc Anthony a Jennifer Lopez po třech letech odloučení nechali rozvést.

Zásnubní prsten Jennifer Lopez

14 karátů - Avril Lavigne

V roce 2012 požádal frontman skupiny Nickelback Chad Kroeger o ruku zpěvačku Avril Lavigne. Kanadská zpěvačka dostala zásnubní prsten s diamantem hruškového tvaru (pear) o karátové váze 14 ct. Pár uspořádal svatební obřad o rok později na jihu Francie. K prvnímu výročí svatby daroval Chad své milované další diamantový prsten, tentokrát se 17ct diamantem tvaru emerald.

Zásnubní prsten Avril Lavigne

15 karátů - Kim Kardashian

V říjnu 2013 požádal populární celebritu Kim Kardashian o ruku před zraky svých přátel zpěvák Kanye West, který si pro svou nastávající připravil zásnubní prsten s 15ct bezchybným diamantem ve tvaru polštářku (cushion). Hodnotou prstenu prý překonal předchozí zásnubní prsten s 20ct diamantem, který Kim dostala od svého bývalého manžela Krise Humphriese v roce 2011. Kim a Kanye si své “ano” řekli v italské Florencii v květnu 2014.

Zásnubní prsten Kim Kardashian

16 karátů - Angelina Jolie

Po sedmi letech randění se pro svatbu rozhodli i Brad Pitt a Angelina Jolie, která se od svého milého dostala jedinečný zásnubní prsten s 16karátovým diamantem, který je vybroušen do tvaru emerald. Odhadovaná cena zásnubního prstenu je 500 000 amerických dolarů. Svatba tohoto slavného hereckého páru se konala ve Francii ve vinařské oblasti Chateau Miraval.

Zásnubní prsten Angelina Jolie

17 karátů - Mariah Carey

Slavná zpěvačka dostala v roce 2008 zásnubní prsten v hodnotě 2,5 milionu amerických dolarů od svého přítele Nicka Cannona. Zásnubní prsten byl vytvořen v dílně Jacob & Co. Slavný pár se svatbou příliš nečekal, obřad proběhl jen pár týdnů od zásnub. Zásnubní prsten je lemovaný 58 růžovými diamanty a ve středu je velký růžový diamant, který má 17 karátů a je vybroušen do tvaru emerald. Po stranách zdobí prsten drahokamy tvaru půlměsíce. Bohužel po 6 letech manželství se pár rozhodl rozvést.

Zásnubní prsten Mariah Carey

18 karátů - Beyoncé

Hudební magnát Jay-Z se cenami ověnčené zpěvačce Beyoncé vyslovil se třpytivým 18karátovým prstenem z dílny Lorraine Schwartz. Hodnota zásnubního prstenu přesahuje 5 milionů amerických dolarů. Svatba proběhla v rodinném kruhu v dubnu roku 2008 uprostřed newyorského velkoměsta. Beyoncé a Jay-Z spolu vychovávají dceru Blue Ivy.

Zásnubní prsten Beyoncé

24 karátů - Paris Hilton

Roku 2005 dostala Paris Hilton masivní zásnubní prsten s 24karátovým žlutým diamantem. Jejím snoubencem se stal dědic řeckého rejdařského podniku a známá celebrita Paris Latsis. Hodnota diamantu byla odhadnuta na 4,7 milionu amerických dolarů. Bohužel lásku za peníze nelze koupit a stejnojmenný pár nakonec zásnuby po 4 měsících zrušil.

Zásnubní prsten Paris Hilton

Bonus: Victoria Beckham

Když roku 1998 požádal David Beckham o ruku zpěvačku ze skupiny Spice Girls, vybral pro ni skromný zásnubní prsten s 3karátovým diamantem na kroužku ze žlutého zlata. Diamant byl vybroušen do tvaru markýza (marquise). Od té doby Victoria svou sbírku zásnubních prstenů rozšířila o další (všechny samozřejmě dostala od Davida) a její sbírka nyní čítá neuvěřitelných 13 kousků! Pyšní se i diamantovým prstenem, který je vybroušen do hruškového tvaru (pear) a odhadem má mezi 15 až 17 karáty.

Zásnubní prsten Victoria Beckham

Nad touhle třpytivou krásou nám doslova přechází zrak!

Zdroj: ET online

 • Dvojitý halo zásnubní prsten s diamanty Belen
  Dvojitý halo zásnubní prsten s diamanty Belen
 • Zásnubní halo prsten s lab-grown diamanty Primrose
  Zásnubní halo prsten s lab-grown diamanty Primrose
 • Halo zásnubní prsten s lab-grown diamanty Alaina
  Halo zásnubní prsten s lab-grown diamanty Alaina
 • Zásnubní prsten s emerald diamantem a postranními diamanty Kezia
  Zásnubní prsten s emerald diamantem a postranními diamanty Kezia
 • Zásnubní prsten s diamantovým srdcem Yazmin
  Zásnubní prsten s diamantovým srdcem Yazmin

Newsletter

Kromě článků nabízíme i spoustu akcí, slev a soutěží.

Chcete o nich vědět jako první? Stačí se přihlásit k našemu newsletteru.

Emailovou adresu jste nezadali správně.

Musíte souhlasit se s podmínkami.

Témata, o kterých píšeme

 • Číst toto téma

  Vše o špercích

 • Číst toto téma

  Lifestyle

 • Číst toto téma

  Zásnuby

 • Číst toto téma

  Svatba

 • Číst toto téma

  Jak na dárky