Celebrity a diamant

Výjimečné diamanty vždy přitahovaly pozornost slavných osobností, které mnohdy těmto třpytivým kamínkům doslova propadly. Slavné herečky, zpěvačky a jiné celebrity tak vídáme na červených kobercích a galavečerech ověšené úchvatnými šperky s blyštivými diamanty. Pojďte se s námi podívat na známé celebrity s opravdu nezapomenutelnými diamantovými šperky. Pokud by vás zajímalo, které celebrity se pyšní zásnubními prsteny s největšími diamanty, podívejte se na samostatný článek, který jsme pro vás připravili.

Jennifer Aniston

V roce 2013 slavná herečka na předávání filmových cen doslova zářila, a to nejen díky svému hereckému umění, ale také díky kolekci diamantových šperků, které si na tuto slavnostní příležitosti oblékla. K lustrovým diamantovým náušnicím zvolila vintage vrstvené náramky plné oválných diamantů a nepřehlédnutelný prsten s podmanivým bílým diamantem.

Jennifer Aniston

Lucy Liu

Na slavnostní večer předávání cen Emmy v roce 2014 si půvabná herečka Lucy Liu zvolila jemné krémové šaty, decentní make-up a originální visací diamantové náušnice ve žlutém zlatě. Náušnice jsou tvořeny třemi diamanty oválného a kapkovitého tvaru.

Lucy Liu

Heidi Klum

I modelka Heidi Klum si potrpí na krásné šperky, a tak si v roce 2010 na předávání cen Emmy vzala úchvatný výrazný náhrdelník ve stylu vintage plný diamantů a rubínů. Cena tohoto náhrdelníku údajně přesáhla 3 miliony dolarů.

Heidi Klum

Helen Mirren

Cenami ověnčená půvabná herečka si v roce 2014 vzala na premiéru svého nového filmu Red 2 úchvatnou kolekci šperků plnou rubínů a diamantů. Kolekce se skládá z visacích náušnic a uplého náhrdelníku originálního designu.

Helen Mirren

Penelope Cruz

Na předávání Oscarů v roce 2014 si krásná herečka oblékla romantické růžové šaty netradičního střihu, ke kterým zvolila jednoduchý vyčesaný drdol a visací diamantové náušnice s detailem kytičky.

Penelope Cruz

Angelina Jolie

V roce 2014 zazářila herečka Angelina Jolie na předávání filmových cen s nepřehlédnutelnými diamantovými náušnicemi o úctyhodné karátové váze 42 ct. Blyštivé diamanty oválného tvaru a bezchybného lesku jsou zasazené do žlutého zlata.

Angelina Jolie

Charlize Theron

Ve stejném roce se na červeném koberci objevila herečka Charlize Theron s krásným diamantovým náhrdelníkem z dílny Harryho Winstona. Blyštivé diamanty vynikly díky jednoduchým černým šatům, které ještě doplnila malými peckovými náušnicemi.

Charlize Theron

Jessica Alba

Šperk z dílny Harryho Winstona zvolila i herečka Jessica Alba, a to na předávání cen Zlatý glóbus. Úchvatným diamantovým náhrdelníkem v hodnotě bezmála 5,8 milionu dolarů tak skvěle doplnila broskvové šaty návrháře Oscara de la Renty.

Jessica Alba

Platinový náhrdelník herečky Jennifer Garner je ukázkou oblíbené módy konce 19. století, která má stále své obdivovatele i v dnešní době. Tento krásný náhrdelník ve stylu vintage obsahuje třpytivé diamanty o celková karátové váze 200 ct.

Jennifer Garner

Beyoncé

Pozornost fotografů na sebe pravidelně upoutává i zpěvačka Beyoncé, která si na předávání Zlatých glóbů vzala tento designově originální náhrdelník plný blyštivých diamantů.

Beyoncé

Zdroj obrázků: pinimg.com, firenzejewels.com, 1.bp.blogspot.com

Newsletter

Kromě článků nabízíme i spoustu akcí, slev a soutěží.

Chcete o nich vědět jako první? Stačí se přihlásit k našemu newsletteru.

Emailovou adresu jste nezadali správně.

Musíte souhlasit se s podmínkami.

Témata, o kterých píšeme

 • Číst toto téma

  Vše o špercích

 • Číst toto téma

  Lifestyle

 • Číst toto téma

  Zásnuby

 • Číst toto téma

  Svatba

 • Číst toto téma

  Jak na dárky