Jak vybrat zásnubní prsten?

Plánujete zásnuby a nevíte, jaký zásnubní prsten by byl pro vaši přítelkyni ten pravý? Využijte při jeho výběru našeho průvodce. Na základě vašeho rozpočtu a stylu vaší přítelkyně vám doporučíme ty nejlepší a nejvhodnější prsteny z naší nabídky.Plánujete zásnuby a nevíte, jaký zásnubní prsten by byl pro vaši přítelkyni ten pravý? Využijte při jeho výběru našeho průvodce.

Jaký je váš rozpočet?

Pokud máte jasnou představu, kolik chcete za prsten utratit, zadejte částku níže. Pokud si nejste jistí, rádi vám v rozhodování pomůžeme. Podle průzkumů utratí muži za zásnubní prsten v průměru tolik, kolik odpovídá jejich 3týdennímu platu. Doporučujeme tedy zadat částku, která představuje cca 75 % vašeho měsíčního platu. Pokud i tak stále váháte, můžete si přečíst náš článek na téma Kolik utratit za zásnubní prsten.

Zadejte prosím svůj rozpočet.

Jaký je styl vaší přítelkyně?

Při výběru vhodného zásnubního prstenu je důležité zohlednit styl a vkus vaší přítelkyně. I s tím vám rádi pomůžeme. Níže jsme pro vás připravili a popsali 6 různých typů žen. Podívejte se na ně a vyberte ten, který vaši přítelkyni vystihuje nejlépe. Je nám jasné, že každá žena je originál a nelze ji jednoduše zařadit do nějaké škatulky. Uvedené typy proto neberte striktně. Pokud nesedí všechny body, v žádném případě to nevadí. Zkuste vybrat takový typ, kde bude shoda největší.Při výběru vhodného zásnubního prstenu je důležité zohlednit styl a vkus vaší přítelkyně. I s tím vám rádi pomůžeme. Níže jsme pro vás připravili a popsali 6 různých typů žen. Podívejte se na ně a vyberte ten, který vaši přítelkyni vystihuje nejlépe. (Pro další styly přejeďte po obrazovce zprava doleva nebo klikněte na šipku vpravo.)

Vyberte jednu z možností.

Tyhle prsteny by se jí mohly líbit!

    Loading

    Litujeme, ale Vámi zvoleným kritériím neodpovídají žádné produkty.

    TIP: zkuste navýšit Váš rozpočet v 1.kroku "Jaký je váš rozpočet?"