Romantické nápady na Valentýna

Všichni rádi slýcháme sladká vyznání lásky, což bystře komentovala i anglická spisovatelka George Eliot: “Jsem ráda milována. Ale ještě raději slýchám, že jsem milována.” A protože den svatého Valentýna je skvělou příležitostí, kdy můžeme našim milovaným zpříjemnit den romantickými slůvky, rozhodně se neostýchejme. Můžete třeba vyzkoušet některý z 15 originálních způsobů, jak vyznat lásku.

 1. Na malé papírky napište všechny možné způsoby polibků, které vás napadají (např. vášnivý polibek, polibek na tvář..). Papírky s názvy polibků vložte do dárkové taštičky a předejte ji milované osobě. Ta si pak z taštičky vytahuje kartičky s polibky, kterými ji rovnou zasypáváte.
 2. Napište milované osobě romantickou zpověď všech důvodů, proč ji milujete. Každý den si tak může připomínat, proč je pro vás důležitá.
 3. Připravte si pro milovanou osobu dobrodružnou hru. Když vyluští všechny hádanky, získá nápovědu ke skrýši, kde bude schovaný její valentýnský dárek. Případně ji mohou nápovědy dovést na místo, kde jste pro ni připravili zbytek programu na valentýnský večer.
 4. Po lahodné večeři si připravte uvolňující masáž a romantický film. Ideální překvapení po namáhavém pracovním dni (nebo týdnu).
 5. Překvapte svou milovanou osobu společným výletem nebo dovolenou. Když vychází Valentýn na pátek, tak toho využijte a vyražte někam společně na celý víkend.
 6. Darujte své přítelkyni pugét růží a na každý stonek květiny připevněte lísteček s návrhy na vaše budoucí schůzky a rande. Uveďte její oblíbené aktivity, ze kterých pak bude moct postupně vybírat.
 7. Vyjděte si na večeři do oblíbené restaurace a překvapte svého partnera nebo partnerku seznamem všech nezapomenutelných okamžiků, které jste společně prožili za uplynulý rok.
 8. Darujte jí pugét růží, ale tu poslední růžičku jí předejte za recitování milostné básně.
 9. Užijte si romantický večer bez dětí, třeba nad přípravou oblíbené večeře. Společné vaření může být romantický a nezapomenutelný zážitek.
 10. Objednejte si jídlo ze své oblíbené restauraci a udělejte si originální valentýnský piknik se všemi členy rodiny uprostřed obývacího pokoje.
 11. Pokud nemůžete být na svatého Valentýna spolu, přípravte si pro svou milovanou osobu překvapení v podobě valentýnské zásilky, kterou můžete doručit klidně i na druhý konec světa.
 12. Překvapte svou drahou polovičku jídlem plným symbolů lásky. Třeba originálním toastem ve tvaru srdíčka nebo nápisem “Miluji tě” z čokoládových bonbónů.
 13. Do všech možných kapes schovejte své milované osobě cukrátka ve tvaru srdíček. S každým nečekaně objeveným bonbónem bude mít znovu a znovu úsměv na rtech.
 14. Napište básničku nebo citát, které vystihují vaši lásku. Pro inspiraci jsme pro vás vybrali ty nejkrásnější zamilované citáty.
 15. Vytvořte originální valentýnku, na kterou napíšete, proč je pro vás milovaná osoba tolik důležitá. Troufnete-li si, můžete k valentýnce vytvořit celé valentýnské album plné vašich společných fotografií. Tipy na originální ručně vyrobená přání najdete zde.
 • Prsten ve tvaru srdce plný diamantů Ubline
  Prsten ve tvaru srdce plný diamantů Ubline
 • Personalizovaný přívěsek s drahokamem a písmenem Kenneth
  Personalizovaný přívěsek s drahokamem a písmenem Kenneth
 • Růžový keramický přívěsek ve tvaru srdce s diamantem Dafni
  Růžový keramický přívěsek ve tvaru srdce s diamantem Dafni
 • Stříbrný náramek Malý princ se slonem a gravírem
  Stříbrný náramek Malý princ se slonem a gravírem
 • Cluster prsten s morganitem, safírem, olivínem a diamanty Kenny
  Cluster prsten s morganitem, safírem, olivínem a diamanty Kenny
 • Stříbrný náhrdelník s penízky a gravírem William
  Stříbrný náhrdelník s penízky a gravírem William

Valentýnské dárky

Newsletter

Kromě článků nabízíme i spoustu akcí, slev a soutěží.

Chcete o nich vědět jako první? Stačí se přihlásit k našemu newsletteru.

Emailovou adresu jste nezadali správně.

Musíte souhlasit se s podmínkami.

Témata, o kterých píšeme

 • Číst toto téma

  Vše o špercích

 • Číst toto téma

  Lifestyle

 • Číst toto téma

  Zásnuby

 • Číst toto téma

  Svatba

 • Číst toto téma

  Jak na dárky