Dárky jen tak pro radost

“Z čeho se můžeš těšit dnes, neodkládej na zítřek.” - Josh Billings
“Umět se radovat ze všeho. Nečekat, že v budoucnu přijde něco, co bude to pravé, protože je možné, že to pravé přichází právě teď.” - Ota Pavel

V životě se objeví okamžik, kdy potřebujeme rozveselit, a i malý dárek nebo pozornost nám mohou znovu vykouzlit úsměv na tváři. Nebo naopak chceme někomu rozveselit den my a takový drobný dárek je skvělým řešením. Ačkoli mezi lidmi není obvyklé dávat si dárky jen tak pro radost, je to skutečně škoda. Právě ten moment překvapení, když vaši přátelé dárek nečekají, vám zaručí největší úspěch.

Co se hodí jen tak pro radost?

Květina a bonboniéra

Mezi nejčastější dárky patří jednoznačně květiny a bonboniéry. Krásným pugétem nepohrdne jistě žádná žena a pokud jí ke květinám přibalíte ještě čokoládu, úsměv bude mít na tváří určitě celý den. Bonboniéra s květinou jsou skvělým dárkem, pokud si nejste jisti, co by se obdarované osobě líbilo nejvíce. Tato osvědčená dvojice je také skvělým řešením, pokud potřebujete dárek co nejrychleji. Květiny a bonboniéru totiž seženete bez problému na každém rohu.

Společný oběd nebo večeře

Pokud jsou vám jako dárek příjemnější společné chvíle, můžete nečekaně maminku, kamarádku nebo kohokoli jiného, na kom vám záleží, pozvat na společný oběd nebo večeři. Nad dobrým jídlem a sklenkou oblíbeného pití tak proberete zajímavá témata a novinky z vašeho života. Společný oběd nebo posezení nad kávou je skvělou příležitostí, jak hýčkat svůj vzájemný vztah. Takový dárek je vhodný, pokud máte raději dárky nemateriální povahy a vážíte si spíše společně strávených okamžiků.

Třpytivý šperk

Co by to bylo za ženu, která by neměla ráda šperky! Doplněk v podobě šperku k ženám patří již od pradávna, čehož jsou si vědomi i pánové, kteří je rádi dávají svým přítelkyním darem. I vy můžete potěšit originálním dárkem v podobě náušnic nebo náhrdelníku, které nejsou jen obyčejnou třpytivou ozdobou, ale především vkusným módním doplňkem. Pokud chcete darovat šperk jen tak pro radost, skvělou volbou jsou stříbrné náušnicemi a náhrdelníky, které nabízí široký výběr variant. Chcete-li něco originálního a méně tradičního, skvělou volbou jsou módní pozlacené šperky, které následují ty nejnovější trendy ze světa šperků.

Pro mladou slečnu

Mládí v sobě nosí hravost a obrovskou energii, kterou můžete vyjádřit krásným dárkem v podobě neotřelého šperku. Mladé slečny nejvíce ocení pestré barvy, inspirací vám proto mohou být stříbrné náušnice s drahokamy, v jejichž nabídce můžete vybírat ze spousty barevných odstínů. Mezi slečnami jsou také oblíbené originální přívěsky ve tvaru srdíček, čtyřlístků nebo motýlů. S takovým náhrdelníkem budou mezi kamarádkami za skutečné hvězdy.

 • Stříbrné visací náušnice s nebesky modrými topazy Amari
  Stříbrné visací náušnice s nebesky modrými topazy Amari
 • Stříbrné náušnice pecky Infinity
  Stříbrné náušnice pecky Infinity
 • Stříbrný fashion náhrdelník Feather
  Stříbrný fashion náhrdelník Feather
 • Minimalistické zlaté náušnice ve tvaru srdce Kanya
  Minimalistické zlaté náušnice ve tvaru srdce Kanya

Pro mladou ženu

Mladé ženy už mají jasnější představu o tom, co se jim líbí a jaký je jejich styl. Největší radost jim tak uděláte šperkem, který skvěle ladí k jejich oblíbeným outfitům. Mladým dámám, které sledují poslední módní trendy, tak nejvíce vykouzlíte úsměv na tváři výraznými statement náhrdelníky čiperlový náhrdelník, které se skvěle hodí i pro příznivkyně stylu vintage.

Pokud si vaše kamarádka nebo jiná osoba, kterou chcete obdarovat, oblíbila styl vintage, zapátrejte také mezi náušnicemi, které se tímto trendem rovněž inspirovaly. Mezi tyto módní doplňky patří výrazné lustrové náušnice nebo visací náušnice s originálním designem.

Oblíbeným módním trendem jsou také šperky s originálním neokoukaným designem. Z těchto netradičních fashion šperkůjsou oblíbené především pozlacené šperky, s kterými se v davu jen tak neztratíte. Tímto dárkem potěšíte spolehlivě všechny dámy, které v módě rády experimentují.

 • Zlatý fashion náramek s diamantem Virginia
  Zlatý fashion náramek s diamantem Virginia
 • Zlatý choker se žlutými nebroušenými diamanty Marte
  Zlatý choker se žlutými nebroušenými diamanty Marte
 • Oválný prsten s gravírem písmene Riley
  Oválný prsten s gravírem písmene Riley
 • Zlatý náhrdelník s granátem Lydell
  Zlatý náhrdelník s granátem Lydell
 • Zlatý náramek s tanzanitem Erlene
  Zlatý náramek s tanzanitem Erlene

Pro ženu v těch nejlepších letech

S odrostlými dětmi si konečně ženy znovu užívají života naplno, a to i v módě a péči o své tělo. Zkušené dámy vědí, že dobře vybraný šperk může podtrhnout jejich přirozenou krásu. Oblíbenou volbou jsou elegantní šperky, které zdůrazňují jemnost a ženskost. Mezi takové patří například perlové náhrdelníky, které se navíc skvěle hodí jak k oblečení do práce, tak i ke společenským šatům. Decentně mohou ovšem působit i některé barevné kameny – nebojte se prozkoumat například nabídku jemných morganitových náušnic.

Dámy protřelé životem mají také jasnější představu o tom, jaký je jejich styl, co jim sluší a co se hodí k jejich postavě. Z vlastních zkušeností vědí, že v doplňcích je důležitá spíše kvalita než kvantita. Úspěch tedy budete mít zaručen, pokud investujete do dárku v podobě dražšího šperku z kvalitních materiálů.

 • Stříbrný náhrdelník s karma přívěskem Kadence
  Stříbrný náhrdelník s karma přívěskem Kadence
 • Stříbrný eternity prsten s ametysty a zirkony po obvodu Misty
  Stříbrný eternity prsten s ametysty a zirkony po obvodu Misty
 • Zlatý náhrdelník Minulost přítomnost budoucnost s morganity a topazem
  Zlatý náhrdelník Minulost přítomnost budoucnost s morganity a topazem
 • Stříbrný perlový náhrdelník Palani
  Stříbrný perlový náhrdelník Palani
 • Kolekce šperků s perlami, švýcarskými topazy a diamanty Arlene
  Kolekce šperků s perlami, švýcarskými topazy a diamanty Arlene

Pro zralou ženu

Krása provází ženu v každém věku a ani dámy v pokročilejších letech se nemusí šperkům vyhýbat. Skvělým módním doplňkem jsou decentní náušnice Pecky. Dalšími šperky, s kterými určitě neuděláte chybu, jsou perlové náušnice a náhrdelníky s drobnými přívěsky. Výhodou těchto šperků je, že jsou vkusným doplňkem jak na slavnostní příležitosti, tak i na běžné nošení.

Některé dámy naopak s oblibou nosí výrazné šperky větších rozměrů, kterým dominuje především tradiční žluté zlato. Tento kov jde ruku v ruce s kameny zelených a červených odstínů, nepřehlédněte proto smaragdové, tanzanitové, rubínové či granátové náušnice. Tato kombinace ještě více zdůrazňuje moudrost a eleganci, které k tomuto věku neodmyslitelně patří. Při hledání dárku se tedy určitě můžete dívat i po odvážnějších kouscích.

 • Zlaté perlové náušnice Lisabell
  Zlaté perlové náušnice Lisabell
 • Náhrdelník ze zlata s topazem a diamanty Cayten
  Náhrdelník ze zlata s topazem a diamanty Cayten
 • Elegantní perlové náušnice se zirkony Rochelle
  Elegantní perlové náušnice se zirkony Rochelle
 • Zlaté napichovací náušnice s perlami a zirkony Haniya
  Zlaté napichovací náušnice s perlami a zirkony Haniya
 • Stříbrné visací náušnice s perlami Dremi
  Stříbrné visací náušnice s perlami Dremi

Newsletter

Kromě článků nabízíme i spoustu akcí, slev a soutěží.

Chcete o nich vědět jako první? Stačí se přihlásit k našemu newsletteru.

Emailovou adresu jste nezadali správně.

Musíte souhlasit se s podmínkami.

Témata, o kterých píšeme

 • Číst toto téma

  Vše o špercích

 • Číst toto téma

  Lifestyle

 • Číst toto téma

  Zásnuby

 • Číst toto téma

  Svatba

 • Číst toto téma

  Jak na dárky