Celebrity a rubín

Vášnivá červená barva rubínu je jak stvořená pro červený koberec. Řada slavných dam se tedy nechala inspirovat a vzaly si rubínové šperky i na slavnostní příležitosti. V jedinečných designech těchto šperků se můžete inspirovat i vy. Za pozornost stojí i k rubínům zvolené nápadité outfity a make-up, které podtrhnou krásu každé dámy.

Celebrity a rubínové šperky

Natalie Portman

Tato krásná a talentovaná herečka na sebe jistě nepotřebuje strhávat pozornost tím, co má na sobě, přesto se jí to podařilo s originálními visacími náušnicemi, které si vzala v roce 2011 na předávání cen Academy Awards. Malinový rubínový šperk z dílny Tiffany & Co. skvěle sladila s fialkovými šaty zajímavého střihu.

Natalie Portman

Naomi Watts

Diamantové náušnice s rubíny se hodí nejen k tónu pleti slavné herečky, ale i k elegantnímu účesu, který Naomi zvolila. Rubínům také skvěle lichotí karmínově červené šaty. Výrazné náušnice z dílny Lorraine Schwartz jsou nejen skvělou ukázkou kombinace diamantů s rubíny a levandulovým jadeitem, ale i jedinečného retro designu, který uchvacuje v každém detailu.

Naomi Watts

Emily Blunt

Další odvážný šperk z dílny Lorraine Schwartz je kromě diamantů doplněn ještě o růžové safíry. Tyto jedinečné náušnice si v roce 2014 vzala Emily Blunt na předávání cen Golden Globe Award. Nádherný šperk vynikl mimo jiné díky jednoduchému make-upu a účesu, který Emily zvolila.

Emily Blunt

Victoria Beckham

Do společnosti vyrazila s rubíny i Victoria Beckham, které daroval náhrdelník v hodnotě 1 200 000 dolarů její manžel David Beckham. Kromě rubínů jsou na náhrdelníku i krásné diamanty. Victoria k tomuto jedinečnému šperku zvolila i červené rty a šaty v rubínové barvě.

Victoria Beckham

Elizabeth Taylor

Jeden z nejslavnějších rubínových šperků daroval hollywoodské krásce její první manžel Richard Burton. V roce 1968 tak rozšířil její sbírku šperků o jedinečný diamantový prsten s 8ct rubínem. Elizabeth si vůbec potrpěla na krásné šperky a vlastnila celou rubínovou kolekci, která byla tvořena náhrdelníky, náušnicemi a již zmíněným prstenem.

Elizabeth Taylor

Gwyneth Paltrow

Na předávání Oskarů v roce 2015 zvolila rubíny i hvězda večera Gwyneth Paltrow. Nad visacími náušnicemi s velkými rubíny se doslova tají dech. Stejně tak jako nad jemnými růžovými šaty, kterými podtrhla výrazný design i barvu rubínových šperků.

Gwyneth Paltrow

Jane Fonda

Kdyby existovala soutěž o největšího milovníka rubínů, Jane Fonda by byla největším adeptem na vítězství. Během let své herecké kariéry už na slavnostních příležitostech uchvátila diváky nejedním rubínovým šperkem. Svůj jedinečný smysl pro krásu ukázala i v roce 2015 v Cannes, kam si vzala výrazný náhrdelník tvořený z velkého rubínu obklopeného malými diamanty a rubíny.

Jane Fonda

Slavné zásnubní prsteny s rubínem

Vévodkyně Sarah

Krásný rubínový zásnubní prsten dostala v 80. letech od prince Andrewa i Sarah Ferguson. Stejně jako princezna Diana se nechal pár inspirovat barevným drahokamem obklopeným třpytivými diamanty. Vznikl krásný prsten připomínající rudou květinu, který navíc krásně ladí k zrzavým vlasům vévodkyně Sarah.

Vévodkyně Sarah

Jessica Simpson

Jedinečný prsten chtěl pro svou milovanou i přítel Jessicy Simpson. Nakonec vybral rubín, který je symbolem romantické lásky. Kromě toho je rubín symbolem měsíce narození Jessicy, takže volba pro zásnubní prsten byla jasná.

Jessica Simpson

Zdroj obrázků: starandstyles.com, leibish.com, lavalier.com, thejewelerblog.files.wordpress.com, jewelry-portal.com, aboutrubyjewelry.com, sweethazzard.com

Newsletter

Kromě článků nabízíme i spoustu akcí, slev a soutěží.

Chcete o nich vědět jako první? Stačí se přihlásit k našemu newsletteru.

Emailovou adresu jste nezadali správně.

Musíte souhlasit se s podmínkami.

Témata, o kterých píšeme

 • Číst toto téma

  Vše o špercích

 • Číst toto téma

  Lifestyle

 • Číst toto téma

  Zásnuby

 • Číst toto téma

  Svatba

 • Číst toto téma

  Jak na dárky