Celebrity a perly

Perly jsou klasickým doplňkem a patří do každé sbírky šperků, protože ztělesňují sofistikovanou eleganci a podtrhují ženskou krásu. Téměř nevychází z módy, neboť jsou přírodním organickým drahokamem, který nevyžaduje další úpravy jako řezání a broušení. Nosí je zejména celebrity minulých generací, ale ani ty nynější na ně nedají dopustit. Perlami se zdobily elegantní hvězdy kultovní filmové generace, jako je Grace Kelly a Audrey Hepburn, princezna Diana zas milovala perlové náhrdelníky. Coco Chanel prý své perly mívala vždy na sobě, protože je považovala za svůj talisman. Bohužel v 90. letech 20. století se perly na chvilku stáhly ze scény, aby se ale dnes vrátily na výsluní v plné parádě. Perly se přizpůsobily novým šperkařským metodám a vnesly kouzlo elegance a decentnosti do moderních trendů.

Grace Kelly

Na fotce vidíme nádhernou Grace Kelly, budoucí monackou kněžnu. Má kratší vlnité blond vlasy, velké náušnice a upnutý perlový náhrdelník. Tento šperk je tak těsný, že nespočívá na klíčních kostech, ale půvabně zdůrazňuje jemný profil Graceiny tváře.

Grace Kelly

Coco Chanel

Coco Chanel považujeme za revoluční módní návrhářku, jež se neostýchala vnést do ženského šatníku pánské kalhoty a saka, kterým vdechla kouzlo ženskosti. Dosáhla toho pomocí šperků a dlouhých perlových náhrdelníků, které tehdejším moderním outfitům dodaly tajuplnost a ženskou rafinovanost.

Coco Chanel

Anglická královna Alžbeta II.

Vládkyně britského impéria Alžběta II. je ztělesněním elegance a moudrosti. Neodmyslitelně k ní patří elegantní klobouky, sáčka a šaty, přičemž na krku jí nesmí chybět jednoduché třpytivé a decentní perlové náhrdelníky. Perly zjemňují její status silné a vážené osobnosti.

Anglická královna Alžbeta II.

Kate – vévodkyně z Cambridge

Manželka prince Williama Kate nosí krásné perly zejména ve formě náušnic. Tyto šperky elegantně podtrhují její přirozený půvab a možná jsou kromě dodržování nejnovějších trendů i odkazem na oblíbené perly princezny Diany a uctěním královny Alžběty II.

Kate – vévodkyně z Cambridge

Michelle Obama

První dáma Spojených států a manželka prezidenta Obamy Michelle je velkou fanynkou elegantních náhrdelníků. Svůj následováníhodný vkus vyzdvihuje pomocí perlových náhrdelníků, ať už barevných víceřadých, nebo pomocí jednoho jednoduchého dlouhého. Například pro tento dvojitý perlový náhrdelník má velkou slabost, neboť ho již měla na velkém množství státních událostí.

Michelle Obama

Katherine Heigl

Herečka Katherine Heigl, která zazářila v seriálu „Chirurgové“ a nyní se objevuje v četných romantických komediích, si na premiéru svého filmu „Chceš mě, chci tě“ v roce 2009 v Los Angeles vzala tyto vrstvené robustní náhrdelníky z perel, které doplnila jednoduchými šaty, účesem i líčením, čímž dosáhla éterického vzhledu.

Katherine Heigl

Sandra Bullock

Herečka Sandra Bullock oslnila v roce 2009 v Hollywoodu na premiéře svého filmu „Návrh“, když zvolila neobvyklou kombinaci vrstvených perlových náhrdelníků a kovových řetízků, které nepůsobí ani tak elegantně, jako spíš rebelsky. Krásná Sandra opravdu ví, jak upoutat pozornost.

Sandra Bullock

Rihanna

Rihanna je zpěvačka s ojedinělým smyslem pro módu. Na londýnské premiéře filmu „Hanební pancharti“ se v roce 2009 ukázala s náhrdelníky z téměř tisícovky perel. Měly různou délku, perly se lišily i velikostí. Nejdelší náhrdelník jí sahal k pupíku.

Rihanna

Katy Perry

Zpěvačka Katy Perry perly skutečně miluje. Zaujala mimo jiné i tím, že v roce 2010 vydala album „Teenage Dream“, na němž se jedna písnička jmenuje Perla (angl. Pearl). V roce 2014 se zase v klipu k songu „This is How We Do“ koupala ve vaně plné perel. Na obrázku ji vidíme v hezkém vintage outfitu doplněném dlouhým perlovým náhrdelníkem.

Katy Perry

Zdroj obrázků: billionairesnewswire.com, la-scala.co.uk, tinypic.com, mirror.co.uk, pinimg.com, photobucket.com, 4.bp.blogspot.com, justjared.com

Newsletter

Kromě článků nabízíme i spoustu akcí, slev a soutěží.

Chcete o nich vědět jako první? Stačí se přihlásit k našemu newsletteru.

Emailovou adresu jste nezadali správně.

Musíte souhlasit se s podmínkami.

Mohlo by vás zajímat

Témata, o kterých píšeme

 • Číst toto téma

  Vše o špercích

 • Číst toto téma

  Lifestyle

 • Číst toto téma

  Zásnuby

 • Číst toto téma

  Svatba

 • Číst toto téma

  Jak na dárky