Jak ušetřit při nákupu diamantů a diamantových šperků

Chystáte se investovat do diamantů nebo koupit zásnubní prsten s tímto drahým kamenem? Nechcete utratit polovinu svých úspor a chcete mít jistotu, že se rozhodnete pro tu nejlepší možnost?

8 tajemství, která před vámi prodejci diamantů a klenotníci skrývají

Pokud jste si začali o diamantech zjišťovat nějaké informace, asi tušíte, že je hodně věcí, které je potřeba při nákupu zvážit. Máte pocit, že se nevyznáte ve 4C? Že nevíte nic o tvarech diamantů? Rozhodně se tím nenechte odradit! Chceme vám vše co nejvíce usnadnit, a tak jsme pro vás připravili infografiku, ve které najdete naše tipy na to, jak při nákupu diamantu nebo diamantového šperku co nejvíc ušetřit, ale zároveň vybrat takový kousek, se kterým budete nad míru spokojeni!

8 tajemství, která před vámi prodejci diamantů a klenotníci skrývají

Kontaktujte nás

Věříme, že s našimi tipy pro vás bude svět diamantů srozumitelnější a jejich nákup pro vás bude co nejjednodušší. Pokud máte stále nějaké pochybnosti, neváhejte se na nás obrátit. Rádi vám odpovíme na všechny otázky, které vás napadnou. Kontaktovat nás můžete na LiveChatu, na e-mailu otazky@eppi.cz nebo na naší bezplatné infolince 800 340 777.

Newsletter

Kromě článků nabízíme i spoustu akcí, slev a soutěží.

Chcete o nich vědět jako první? Stačí se přihlásit k našemu newsletteru.

Emailovou adresu jste nezadali správně.

Musíte souhlasit se s podmínkami.

Témata, o kterých píšeme

 • Číst toto téma

  Vše o špercích

 • Číst toto téma

  Lifestyle

 • Číst toto téma

  Zásnuby

 • Číst toto téma

  Svatba

 • Číst toto téma

  Jak na dárky