3 inspirace na sváteční vyšperkovaný outfit

Jak se obléct na Vánoce nebo na Silvestra

Vánoce jsou skoro tady a že ještě nevíte, jak se vyfintíte na všechny ty sváteční příležitosti? Připravili jsme pro vás pár nápadů, jak kombinovat šperky ve vánočních a silvestrovských outfitech. V následujících několika dnech nás čeká hned několik společenských událostí a ať už je strávíte jakkoli, ve všech případech se hodí ozdobit se nějakým tím šperkem. Mrkněte na naše tipy, co si obléct na štědrovečerní večeři, na návštěvy babiček a rodinek o Božích hodech a jak zazářit na party v poslední den tohoto roku.

Štědrý večer

Ať už štědrovečerní večeři plánujete strávit se svými nejbližšími nebo s širší rodinou či přáteli, jedná se rozhodně o příležitost, kde se můžete hodit do gala a ozdobit se nejedním šperkem. My pro tuto příležitost vybrali zlatý náhrdelník s rubínem, který svou červenou barvou krásně zapadne do vánoční dekorace. Která barva vám snad Vánoce připomíná víc? Společenské šaty jsou skvělá volba, ale naším typem je uvolněnější róba, ve které jednoduše schováte talíř cukroví, který smlsnete přes den, i přídavek bramborového salátu k pozdní večeři.

Svátky vánoční

Pokud ctíte tradici a 25. nebo 26. prosinec strávíte návštěvami u příbuzných, doporučujeme vyrazit s prázdným žaludkem a opět vsadit na uvolněný, avšak stylový outfit. Pokud pod stromečkem najdete oblíbený vánoční svetr, klidně jděte do něj a nebojte se i k němu ozdobit alespoň jedním svátečním šperkem. Vybrali jsme pro vás stylové perlové náušnice a chic teplý outfit. Nezapomeňte na velkou tašku na dárky!

Silvestr

Poslední den v roce spojený s velkolepou oslavou příchodu nového roku je dokonalou příležitostí k výraznému outfitu, který nebude kompletní bez zářivého šperku. Co říkáte na slavnostní prsten s tanzanitem? Nebo co visací morganitové náušnice? V obou případech je záření zaručeno. Jen se pořádně blýskněte a užijte si Nový rok za všech okolností!

 • Visací náušnice s morganity a diamanty Rhemy
  Visací náušnice s morganity a diamanty Rhemy
 • Zlatý prsten s tanzanitem a diamanty Rhona
  Zlatý prsten s tanzanitem a diamanty Rhona
 • Náhrdelník ve tvaru srdce s rubínem a diamanty Amore
  Náhrdelník ve tvaru srdce s rubínem a diamanty Amore
 • Zlatý náhrdelník s římským datem dle vašeho výběru Marcus
  Zlatý náhrdelník s římským datem dle vašeho výběru Marcus
 • Vykrojený přívěsek se slonem Malý princ
  Vykrojený přívěsek se slonem Malý princ

Autor: Joll

Newsletter

Kromě článků nabízíme i spoustu akcí, slev a soutěží.

Chcete o nich vědět jako první? Stačí se přihlásit k našemu newsletteru.

Emailovou adresu jste nezadali správně.

Musíte souhlasit se s podmínkami.

Témata, o kterých píšeme

 • Číst toto téma

  Vše o špercích

 • Číst toto téma

  Lifestyle

 • Číst toto téma

  Zásnuby

 • Číst toto téma

  Svatba

 • Číst toto téma

  Jak na dárky