Úprava šperku z naší nabídky

Dokonalý klenot tak, jak ho vidíte vy

Úprava šperku z naší nabídky

Úprava šperku z naší nabídky dle vašich představ

Našli jste v naší nabídce šperk, který by se vám líbil, ale chtěli byste ho z jiného materiálu? Nebo váháte mezi dvěma různými kousky a od každého byste chtěli něco? Rádi vám v rámci zakázkové výroby přizpůsobíme dostupné modely tak, aby přesně odpovídaly vašim požadavkům.

Nejčastější přání našich klientů se týkají úprav prstenů. Většinou se jedná o výměny kamenů, jejich přidání (nebo naopak odebrání) či změny osazení, výběr jiné kombinace kovů anebo celkovou změnu architektury prstenu. Možností je tolik, kolik si právě teď vymyslíte.


Prsteny
Zlaté snubní prsteny Balew s lesklým povrchem namísto matného
Prsten s morganitem
Zásnubní prsten Mahiya s morganitem namísto diamantu
Náušnice s diamanty
Na přání jsme trojúhelníky vyrobili v jiném poměru a osadili diamanty
Prsten s ametystem
Zlatý prsten Neelakshi s ametystem namísto turmalínu

Co můžeme na šperku například změnit?

Možná budete překvapeni, jak můžete nahlížet i na ty nejminimalističtější šperky, které se po vašich připomínkách a žádostech o úpravu stanou zcela ojedinělými kousky.


Výměna drahokamů, jejich doplnění či úprava osazení

Na vaše přání můžeme prsten osadit jiným centrálním drahokamem – od ametystu až po tanzanit. Pokud by vám na prstenu chyběl třpyt drahokamů, můžeme obroučku doplnit po jejím obvodu např. postranními diamanty. Další modifikace se může týkat samotného osazení centrálního kamenu, kde můžeme vytvořit šest krapen místo čtyř.

Řadu modelů ve variacích s různými drahokamy si můžete prohlédnout na našich stránkách. Pokud vám i přesto v naší nabídce chybí drahokam, který byste pro svůj šperk rádi využili, neváhejte nás kontaktovat. Rádi vám vyjdeme vstříc a v rámci zakázkové výroby vám vaše přání splníme.


Kombinace vícero zlatých odstínů

Pokud se vám líbí kombinované zlato, můžeme vytvořit obroučku prstenu v jiné barvě zlata, než je hlavička, která nese drahokam. V tomto ohledu u našich klientů nejčastěji vyhrává kombinace bílého a žlutého zlata.


Dekorativní gravírování

Další populární úpravou jsou vintage prvky, kterých dokážeme docílit propracovaným gravírováním od našich zkušených rytců. Tyto dekorativní motivy se nejlépe vyjímají po obvodu prstenu.


Spojení několika prvků do jednoho klenotu

Šperky z naší nabídky můžete i libovolně kombinovat, a dát tak vzniknout naprosto novému modelu dle vašich představ.


Prsten s diamantem
Model Drupad s diamantem a se speciálním vintage gravírováním
Náhrdelník s gravírem
Na přání klienta je přívěsek ogravírován delším textem
Prsten s topazem
Namísto tanzanitu a modrých safírů má prsten Mamisi topaz a růžové safíry
Smaragdové náušnice
Náušnice Sarani osazené většími smaragdy, než jsou ty u produktu

Každému šperku věnujeme tu nejlepší péči

Potřebujete pozměnit záchytné očko u přívěsku anebo zcela změnit způsob zapínání u náušnic? Všechny tyto úpravy pro vás rádi zařídíme. Zakázková výroba se totiž netýká pouze prstenů, ale i náušnic, náramků, náhrdelníků nebo manžetových knoflíčků.

Stačí nás kontaktovat, abychom vám poskytli profesionální konzultaci. Všechny modely z naší stránky dokážeme uzpůsobit vašemu vkusu tak, aby se staly originálním šperkem na míru.

Máte zájem o úpravu šperku z naší nabídky?

Celý proces je úplně jednoduchý, stačí vyplnit tuto nezávaznou objednávku. Pošlete nám název vámi vybraného šperku z naší nabídky nebo jeho fotku a doplňte detailní popis toho, jak by měly úpravy vypadat. Čím více informací nám o svém vysněném šperku poskytnete, tím více se dokážeme přiblížit k naplnění vašich představ. Vaše požadavky zpracujeme a ozveme se vám hned, jak to bude možné.

Nezapomeňte: zaslání návrhu vás k ničemu nezavazuje, na ceně i přesném designu se společně dohodneme. Informujte se u nás zcela nezávazně!

Nezávazná objednávka
Víte rovnou i další podrobnosti? Dejte nám vědět!
Z jakého materiálu má být šperk vyrobený?
Vybrat obrázek…

Max. velikost souboru je 5 MB.

* povinné položky