Nákup diamantů online

Nakupování diamantů online je ve skutečnosti bezpečnější než nákup diamantů v klenotnictví.

Je nakupování diamantů online bezpečné?

Nelze popřít, že myšlenka přesunu tak značného množství peněz přes internet zní riskantně. Avšak nákup přes internet vůbec není takovým strašákem, jak by se mohlo zdát. Koupě diamantových prstenů a jiných diamantových šperků přes internet je u nás naprosto bezpečná.

Nakupování diamantů online je ve skutečnosti bezpečnější než nákup diamantů v klenotnictví. Všechny formální aspekty koupi jsou totiž pokryty v obchodních podmínkách. Hlavním důvodem, proč je nakupování u nás v Eppi tak bezpečné, je 30denní záruka vrácení peněz na vše, co si koupíte online.

Proč nakupovat diamanty na internetu?

Diamantový průmysl má mnoho zprostředkovatelů. Každý jeden z nich zvyšuje konečnou sumu, kterou platíte za Váš šperk. Kromě toho musí fyzičtí prodejci platit režijní náklady, včetně nájemného, elektřiny, výkladu obchodu atd. Část každého z těchto výdajů je zahrnuta ve finální ceně Vašeho diamantu. Jinými slovy, diamant, jehož velkoobchodní hodnota je 2 500 eur se bude v maloobchodě prodávat za sumu 5 000 eur.

Při nákupu online je méně zprostředkovatelů, a tudíž jsou režijní náklady zahrnuty v konečné ceně mnohem nižší.

U nás kupujete diamanty zprostředkované skupinou respektovaných společností, zabývajících se výrobou diamantových šperků.

Tyto společnosti jsou schopny nakupovat velká množství diamantů od svých dodavatelů za výhodnější ceny. Právě vysoké objemy nakupovaných diamantů dávají společnostem lepší schopnost vyjednávat ceny se svými dodavateli, a proto jste Vy schopni koupit tyto diamanty za lepší cenu.

Výhody nakupování u nás v Eppi.cz

Ceny jsou mnohem nižší! Ceny jsou mnohem nižší a naši zákazníci mají exkluzivní možnost nákupu diamantů a jemných šperků za velkoobchodní ceny. Jinými slovy, za své peníze získáte mnohem více.

Výběr je mnohem lepší.

Zásoby jednotlivých klenotnictví obsahují šperky, které můžou prodávat i několik měsíců. Kamenné obchody jednoduše nemají dost zákazníků a to se odráží v cenách diamantů, nabídka diamantů není obměňována tak často.

My máme naopak velké zásoby produktů, které můžeme často měnit. To má za následek nižší inventurní výdaje, tím pádem i nižší cenu šperku, mnohem širší výběr a lepší ceny.

U nás nakupujete v pohodlí!

U nás můžete nakupovat Vaše diamanty a šperky doslova v pyžamu. Poskytujeme Vám vynikající úsporu času a příjemný zážitek z nakupování.

Laboratorní certifikáty

Existuje mnoho institucí, které vystavují diamantové certifikáty. Při koupi diamantu nad 0.50ct doporučujeme mezinárodně uznávané instituce, v první řadě jsou to GIA Labs, které vymysleli samotné hodnocení čistoty a barvy diamantů. GIA certifikát je nejspolehlivější a nejpřísnější, proto má diamant s tímto certifikátem i vyšší hodnotu. Instituty jako například IGI, AGSL, HRD, EGL jsou rovněž uznávány v diamantovém průmyslu, ale prvenství si stále drží GIA.

Čistota

Doporučujeme diamanty v rozpětí VS2 až SI1, protože inkluze u nich nejsou viditelné pouhým okem. To Vám při koupi diamantu může ušetřit od 30 do 50% z původní sumy. Pokud si zakládáte na kvalitě, nebo máte zájem o koupi investičního diamantu, doporučujeme vybírat si mezi IF nebo VVS1 - VVS2.

Brus

Doporučujeme VG (Very Good - Velmi Dobrý) až G (Good - Dobrý), neboť rozdíly mezi těmito barvami nejsou viditelné pouhým okem a to může vést ke značným úsporám při nákupu diamantů. No pokud je pro vás prioritní kvalita a chcete jen to nejlepší, nebo pokud máte zájem o investiční diamant, doporučujeme IC (Ideal Cut - Ideální Brus).

Fluorescence

Mnoho prodejců podceňuje význam fluorescence, takže vždy doporučujeme věnovat pozornost i tomuto parametru. Doporučujeme kupovat diamantový šperk bez fluorescence, pokud si kupujete diamant s barvou vyšší než I. Fluorescence udělá z diamantu s barvou nižšího stupně jasnější kámen.

Velikost diamantu

Pokud si při výběru diamantu zakládáte na jeho velikosti, měli byste mít nižší nároky na ostatní kategorie. Pamatujte si, že velikost je jeden z nejviditelnějších faktorů.

Osazení diamantu

Pokud vybíráte diamant do osazení z bílého zlata nebo platiny, doporučujeme Vám zvolit vyšší kvalitu barev, jako třeba stupeň D, E, F, G, H. Vzhledem k tomu, že pouhým okem nelze rozpoznat rozdíl mezi D a G, jsme přesvědčeni, že nejlepší volbou je barva G. Pokud máte naopak zájem osadit diamant v kombinaci se žlutým nebo růžovým zlatem, doporučujeme zvolit barvu I nebo nižší. Barva žlutého zlata se totiž přenese i do barvy diamantu.

Pokud vás tento článek zaujal, můžete si prohlédnout naši nabídku Investičních diamantů.

Newsletter

Kromě článků nabízíme i spoustu akcí, slev a soutěží.

Chcete o nich vědět jako první? Stačí se přihlásit k našemu newsletteru.

Emailovou adresu jste nezadali správně.

Musíte souhlasit se s podmínkami.

Témata, o kterých píšeme

 • Číst toto téma

  Vše o špercích

 • Číst toto téma

  Lifestyle

 • Číst toto téma

  Zásnuby

 • Číst toto téma

  Svatba

 • Číst toto téma

  Jak na dárky