Výherci

Vyhlásenie špeciálnych cienVyhodnocení valentýnské soutěže

S radostí Vám oznamujeme, že se nám z Vašich báječných příspěvků podařilo vybrat ty nejhezčí.


Dalo nám to hodně práce, protože jste napsali skutečně úžasné příběhy a popsali dárky, které bychom docela rádi dostali i my sami!

Moc Vám děkujeme za všechny příspěvky a buďte si jistý, že vyhlášením výsledků vůbec nic nekončí. Pro některé příspěvky máme připraveny speciální ceny! Určitě nás sledujte na Facebooku, abyste se dozvěděli více.

Výherci, kterým gratulujeme:

1.místo - Jaroslav Schmidt

Moc nás těší, že pánovi Jaroslavovi Schmidtovi můžeme pomoci s diamantovým dárkem k diamantovému výročí svatby. Šedesát let lásky si jistě zaslouží luxusní ocenění, a proto se moc těšíme, že můžeme být malou součástí Vašich oslav.

Zásnubní prsten s diamantem

2.miesto - Jitka Moravcová

Zlaté opálové náušničky se už těší na svou novou majitelku paní Jitku Moravcovou, která se nebála udělat první krok, co se jí vyplatilo. Doufáme, že Váš příběh bude pro mnohé zamilované ženy romantickou inspirací!

Zlaté opálové náušnice Teesta

3.miesto - Barbora Syrovátková

Za básničku k popukání, Hezké perly patří paní. Snad tu žádost o ruku, Zvládne ten váš i bez tuku :)

Za povedenou básničku posíláme paní Barboře Syrovátkové třetí cenu – perlový náramek. Přejeme jí dobrého přítele, který nemá strach ze závazků, nebo rovnou toho věrného psa a hezké nošení našeho dárku.

Perlový náramek plný barev Charu

Speciální ceny:

V příspěvcích, které jsme si přečetli, jsme našli tolik nádherných citů… překonali jste naše očekávání, napsali jste nádherné příběhy a popsali originální dárky. Téměř v každém příspěvku jsme našli poselství jednoho nádherného citu, který jsme oslavovali 14.2. - lásky. Lásku v mnoha podobách a formách jsme se proto rozhodli ocenit ještě třiikrát. Ocenit bychom chtěli ještě tři příspěvky, kterým patří speciální ceny.

p. Jarka

Láska z vlaku se cení i u nás v Eppi. Jede jede mašinka… a my po ní posíláme speciální cenu paní Jarce, která si muže „stopla“ spolu s lokomotivou na Moravě. Její popis společného života se nesl v železničním duchu a rozehrál nám úsměvy na tvářích, snad jí cena také přihraje alespoň jeden široký úsměv!

Farebný perlový náhrdelník Ishta

p. Abrahám

Abrahamovi zase patří cena za lásku na dálku. Jeho příběh o lásce z internetu, která se ze srandy vyvinula v poměrně hluboký cit, se nám moc líbil i navzdory jeho smutnému konci. Láska k holce z Paříže, kterou přijel romanticky navštívit právě na svatého Valentýna, byla o to dojemnější, že přišla v tak mladém věku a že se autor nebál udělat si ze sebe legraci. Jelikož jsme byli do příběhu zasvěceni už jako druzí (hned po nejlepším kamarádovi), nemohli jsme odolat prvenství v uveřejnění příběhu a také posíláme cenu!

Perlový viacfarebný náramok Johanna

Michaela Valentová

My v Eppi prostě milujeme zvířátka a tak si nemůžeme odpustit cenu za zvířecí lásku, nebo teda alespoň lásku v zvířecí podobě, která patří Michaele Valentové. Originální dárek v podobě adoptivní pandy ze ZOO Schönbrunn by byl skvělým dárkem i pro nás v Eppi týmu ;) Posíláme Vám speciální cenu a prosíme Vás, abyste od nás nechali pandího mládence pozdravovat!

Strieborné náušnice s krištáľmi a perlami Carnella

Všechny výherní příspěvky i příspěvky, které oceníme speciálními cenami, budou zveřejněny na naší webové stránce a určitě jim bude věnována i post na našem Facebooku. Sledujte nás a těšte se s námi ze skvělých cen!