Tipy na dárek podle ceny

Naše nabídka jednoduše a přehledně

Tipy na dárek podle ceny

Naše nabídka podle ceny jednoduše a přehledně

Chápeme, že může být náročné zorientovat se v široké škále nádherných šperků, které na našich stránkách nabízíme. Naprosto rozumíme tomu, že v nepřeberném množství prstenů, náušnic, náhrdelníků a přívěsků se člověk lehce ztratí. A dnešní uspěchaná doba nepřeje dlouhému bloumání a ještě delšímu přemýšlení, když například vybíráte to pravé ořechové k narozeninám nebo k výročí. Proto jsme si pro vás připravili pár tipů na dárky, které jsme rozdělili do několika kategorií podle ceny. Pevně věříme, že vám tak usnadníme život a ušetříme čas, který pak budete moci věnovat svým nejbližším.


Šperky do 3 000 Kč

První cenová skupina je ideální pro vyhledávání drobných dárků, které se hodí k svátku nebo jen tak pro radost. Volit můžete ze spousty stříbrných módních šperků, které zdobí decentní perly či barevné drahokamy všemožných odstínů. Velmi oblíbené jsou jednoduché stříbrné náušnice s drahokamy, které můžete vybírat z opravdu širokého spektra barev i tvarů. Zkuste kameny zvolit třeba podle znamení zvěrokruhunebo podle oblíbených odstínů toho, koho chcete potěšit. Perly jsou nesmrtelná klasika a drahokamy zase in.

Šperky od 3 000 do 10 000 Kč

Tato kategorie je kompromisem mezi kvalitou a cenou. Za tři až deset tisíc už pořídíte opravdu kvalitní šperk, se kterým bezpochyby oslníte. Najdete tu půvabné stříbrné kolekcei elegantní minimalistické prsteny. Nechybí ale ani klenoty s drahokamy. Jistě vám v této skupině neujdou úžasné dárky k maturitě nebo promoci.

Do deseti tisíc zakoupíte levnější přírodní kameny, třeba modrý tanzanit, žlutý či okrový citrín, šedomodrý až blankytný akvamarín, zelenkavý olivín nebo purpurový ametyst. Zatoužíte-li po větším drahokamu, budete se muset smířit s jeho syntetickou podobou, která nevykazuje žádné kazy a potěší jiskrným třpytem. Při výběru šperku se na původ drahokamů můžete zaměřit klidně více.

Pro jemné povahy, které jsou nakloněny hvězdám, se perfektně hodí decentní přívěsky a náramky se znamením zvěrokruhu. Šperky jsou doplněny o symbolický gravír a barevný drahokam, který náleží danému znamení, s výběrem to tak nebudete mít těžké.

Šperky od 10 000 do 25 000 Kč

Očekáváte potomka nebo bude vaše drahá polovička slavit narozeniny? Zkuste ji potěšit šperkem z této kategorie, kde máte mnohem větší výběr. Kromě barevných drahokamů už můžete vybírat i mezi diamanty. Popřemýšlejte, jestli se vám líbí spíše jeden velký kámen, nebo větší množství drobných kamínků, které mohou být zasazeny do zajímavého vzoru.

Příznivce perel jistě osloví možnost pořídit celou kolekci sladěných perlových šperků. Nezapomeňte si prohlédnout i skvosty s tmavými tahitskými perlami, které rostou ve velkých mušlích a fascinují zákaznice z celého světa barevnou škálou od stříbrné a uhlově šedé po temně zelenou a nejvzácnější černou. Nebo jsou vám bližší spíš perly akoya, které se začaly pěstovat už na počátku 20. století na japonských ostrovech a dodnes patří k nejkvalitnějším kultivovaným perlám na trhu?

Za deset až dvacet pět tisíc pořídíte i hezký zásnubní prsten osazený certifikovaným diamantem (záruku kvality vydávají světové organizace GIA a IGI) o velikosti 0,1–0,3 ct v závislosti na kvalitě kamene. Milovnice neotřelých barev jistě ocení zásnubní prsten s černým diamantem či prstýnek s diamantem modrým.

V kategorii již seženete i jednoduší platinové šperky, jako jsou přívěsky, minimalistické náušnice nebo některé eternity prsteny.

Šperky od 25 000 do 35 000Kč

V následující cenové kategorii najdete šperky, které se mohou pochlubit vysokou kvalitou a nepřehlédnutelným zpracováním. K narozeninám, výročí nebo Vánocům se zajisté hodí prsteny propracovanějšího designu, které zdobí centrální drahokam nebo více postranních kamínků osazených do působivých ornamentů. Padnout do oka vám mohou zlaté náramky s drahokamy, vkusně zdobené visací náušnice, které se dokonale hodí k vysoko vyčesaným slavnostním účesům, nebo rovnou celé sady šperků laděných do stejného motivu a barev.

Zásnubní prsteny nad 25 000 Kč již nabízí větší množství kvalitních kamenů. Kromě diamantové klasiky tu najdete také nepřehlédnutelné kousky s barevnými drahokamy. Zaměřit se můžete třeba na něžné zásnubní prsteny s morganitem či modravé prstýnky s tanzanitem. Chcete-li něco speciálního, nenechte si ujít zásnubní sety – za tuto cenu pořídíte krásné designové šperky.

Šperky od 35 000 do 50 000 Kč

Hledáte-li překrásně zdobený třpytivý šperk vysoké kvality, který se stane rodinným pokladem, jste ve správné kategorii. Od 35 do 50 tisíc seženete velké množství drahokamových i diamantových šperků, jako jsou propracované přívěsky či lustrové náušnice. Na své si přijdou i muži – za tuto cenu pořídíte ty nejkvalitnější zlaté manžetové knoflíčkyzdobené nejen klasickými čirými diamanty, ale i těmi barevnými.

Kategorie nabízí spoustu možností i v oblasti zásnub. Kromě platinových zásnubních prstýnků tu pořídíte také nádherné diamantové zásnubní prsteny s postranními kameny, které se vyznačují vysokou mírou třpytu, nebo nepřehlédnutelné kousky s výrazným centrálním kamenem. Na své si přijdou milovníci diamantů i barevných drahokamů.

Šperky nad 50 000 Kč

Poslední kategorie zaměřená na tu nejvyšší možnou kvalitu a luxusní design splní požadavky i těch nejnáročnějších. Od cenové hranice 50 tisíc máte na výběr velké množství jedinečných šperků pro ty nejzásadnější životní události a příležitosti. Pořídíte tu detailně zdobené zásnubní prsteny ve vintage stylu, zářivé zlaté náhrdelníky i šperky s přírodními drahokamy. Nezapomenutelným darem se jistě stane propracovaná kolekce šperků zdobená drahými kameny.

Kromě zlata tu své slovo dostává samozřejmě také platina. Široká nabídka vysoce kvalitních platinových snubních prstenů očaruje každého, kdo chce do svého života něco opravdu věčného. Objevíte tu také platinové manžetové knoflíčky, jež jsou perfektní volbou pro muže, kteří požadují opravdový luxus.

Pevně věříme, že jsme vám přehledně představili naši základní nabídku a že si nyní mnohem snáze vyberete. Ve všech cenových skupinách objevíte opravdu krásné dárky ke všemožným příležitostem: k svátku, narozeninám, maturitě, promoci, povýšení, zásnubám, svatbě, výročí, narození dítěte nebo jen tak pro radost. Potěšte sebe i své blízké!