Řazení produktů Zavřít

 • Filtry:
 • Cena

 • Typ

 • Kov

 • Drahokam

 • Seřadit
 • Skladem

 • Zlaté bezel náušnice se záhnědou WettyZlaté bezel náušnice se záhnědou Wetty 105582
  • - 20 %

  Zlaté bezel náušnice se záhnědou Wetty

 • Platinové bezel náušnice se záhnědou WettyPlatinové bezel náušnice se záhnědou Wetty 71017

   Platinové bezel náušnice se záhnědou Wetty

  • Platinový náhrdelník se záhnědou JoniePlatinový náhrdelník se záhnědou Jonie 71459

    Platinový náhrdelník se záhnědou Jonie

   • Platinový náramek se záhnědou KatiaPlatinový náramek se záhnědou Katia 71565

     Platinový náramek se záhnědou Katia

    • Zlatý náhrdelník se záhnědou JonieZlatý náhrdelník se záhnědou Jonie 22109

      Zlatý náhrdelník se záhnědou Jonie

     • Zlatý náramek se záhnědou LarkinZlatý náramek se záhnědou Larkin 20811

       Zlatý náramek se záhnědou Larkin

      • Stříbrné bezel náušnice se záhnědou WettyStříbrné bezel náušnice se záhnědou Wetty 102791

        Stříbrné bezel náušnice se záhnědou Wetty

       • Zlatý prsten se záhnědou a diamanty TafneZlatý prsten se záhnědou a diamanty Tafne 29162

         Zlatý prsten se záhnědou a diamanty Tafne

        • Stříbrný náramek se záhnědou MarkusStříbrný náramek se záhnědou Markus 104944

          Stříbrný náramek se záhnědou Markus

         • Stříbrný náhrdelník se záhnědou JonieStříbrný náhrdelník se záhnědou Jonie 103898

           Stříbrný náhrdelník se záhnědou Jonie

            Šperky: osobitá ozdoba už od pravěku

            Existuje jen málo dárků, které by byly tak univerzální a zároveň osobité, jako jsou šperky. Zdobení těla různě tvarovaným ušlechtilým kovem provází lidstvo už od pravěku.
            Od jednoduchých „křivých“ náušnic přes náhrdelníky, přívěsky, náramky a prsteny se mistři klenotníci propracovali až k jemným a delikátním kouskům, kterým je také těžké odolat.

            Obdarujete-li šperkem své blízké, vtisknete tak hmatatelnou podobu vzpomínce na významný životní milník. Kdykoliv jim pak sklouzne zrak na třpytivý skvost, vybaví si radost a štěstí, které v tu danou chvíli pociťovali.

            Potěšit můžete i sebe sami. Jen vy nejlépe víte, jaký kousek šperku chybí ve vaší sbírce. Může to být jednoduchý zlatý nebo stříbrný náramek na běžné nošení, náušnice
            s diamanty pro speciální společenské akce, prstýnek s “vaším” drahokamem nebo řetízek s písmenkem. Pořídit v Eppi můžete i šperkovnici, která vám všechny poklady bezpečně pohlídá.

            I šperky se řídí trendy: vy nemusíte

            Šperkařství je jedna z oblastí módy, která podléhá módním trendům. Zdá se ale, že žádný z nich není tak úplně zapomenutý. Brože se stále vrací v modernějším pojetí, otevírací medailonky s fotkou či placičky s vyrytými důležitými daty a nápisy, perlové náhrdelníky a mnoho dalších řekněme retro kousků se stále nosí. V oblasti šperků není téměř nic, co by vyšlo z módy.

            Udržitelnost ve šperkařství

            Je tu ale jedno specifikum moderní doby. V současnosti si celý svět stále více uvědomuje, jak bychom se měli starat o naši planetu a ulevit jí od dosud napáchaných škod.
            V mnoha oblastech tak uslyšíte o udržitelnosti, recyklaci, znovupoužití materiálů, apod. Ve šperkařství jsou to v tomto směru asi nejvíc zmiňované laboratorně vypěstované drahé kameny.

            Především lab-grown diamanty (doslova diamanty vzrostlé v laboratoři) jsou velkým objevem. Rozdíl mezi přírodním a uměle vypěstovaným diamantem na první i druhý pohled není vůbec žádný. Chemické i fyzikální vlastnosti krále drahokamů vytěženého v přírodě nebo vypěstovaného v laboratoři jsou naprosto stejné. Za diamant z laboratoře ale zaplatíte až o 30 % méně a přispějete tak k etické stránce věci.

            S těžbou diamantů byla vždy spojená stinná stránka tohoto nádherného přírodního drahokamu. Můžeme vám zaručit, že v Eppi mají všechny šperky s přírodními diamanty certifikáty CanadaMark. Certifikát zaručuje, že diamanty jsou 100% bezkonfliktní a etické. Co to znamená? Při jejich těžbě nedochází k porušení lidských práv, využívá se místních pracovních sil, které mají spravedlivé pracovní podmínky, těžba nefinancuje žádné občanské války a využívají se metody ohleduplné k životnímu prostředí.
            I přesto v Eppi milujeme a nabízíme stále více šperků s lab-grown diamanty, které těžbu ke svému vzniku vůbec nepotřebují.

            Zveme vás na prohlídku virtuálních vitrín plných originálních šperkařských modelů

            Udělejte si malou soukromou exkurzi po kategoriích všech našich šperků. Jako inspiraci. Inspiraci k nákupu dárku pro maminku, přítelkyni nebo dceru, ale i pro dědečka, tatínka či partnera. Inspiraci pro sebe, abyste si kdykoliv mohli udělat radost něčím, co je krásné a je investicí do vás samotných. S našimi kvalitními kousky, servisem
            a voňavým luxusním balením neuděláte krok vedle.
            S Eppi neuděláte krok vedle.