Přívěsky a náhrdelníky v halo stylu

Halo! Hledá se precizní a extravagantní náhrdelník

Extravagance je vaše druhé jméno? Pokud jste milovnice precizních šperků, které jsou vidět, jste na správné adrese. Halo přívěsky budou přímo volat: “Obdivujte mě!”. Šperky s centrálními kameny kolem dokola obklopenými drobnými kamínky jsou pro halo styl velmi zásadní. Svou září, kterou na hlavní kámen vrhají, vyzdvihují a upozorňují na jeho krásu. Halo přívěsek tak dominuje velkou skvostnou perlou, precizně vybroušeným diamantem, smaragdem, safírem, granátem nebo jiným nádherně zbarveným drahokamem a ladí svou výjimečnost drobnými diamanty, zirkony či topazy podél celého svého obvodu.

Originální klenot napříč všemi cenovými kategoriemi

Připadá vám, že investice do halo náhrdelníků je velká, ale přesto byste rádi takový náhrdelník měli ve své sbírce? V Eppi si vyberete z luxusních, ale i cenově dostupných modelů.

Z těch levnějších variant vás nadchne turmalín, tanzanit nebo morganit v hlavní roli, obklopený drouboučkými třpytivými zirkony. Tyto centrální drahokamy jsou zbarvené do tlumených pastelových barev, takže nudit jimi rozhodně nebudete a “haló” je s nimi stoprocentně zaručeno.

Mezi luxusnějšími kousky hledejte přívěsky s perlou nebo náhrdelníky s barevnými diamanty obklopenými jinými drobnými barevnými drahokamy či průzračnými diamanty. V kombinaci se zlatým kovem vám budou v dekoltu zářit jako slunce na letní obloze. Hitem je broskvový morganit s diamanty v náhrdelníku z růžového zlata. Při pohledu na tento sladce narůžovělý skvost roztajete i přes minusové hodnoty na teploměru.

Svěží stříbrné nebo zlaté přívěsky a náhrdelníky

Náhrdelník s přívěskem, který doplní barevný outfit i výrazné líčení, vybírejte mezi variantami z bílého zlata či stříbra. Nepřebijí originalitu vašeho oblečení, ale přesto budou ve vašem dekoltu zářit.

Přívěsek trojúhelníkového tvaru se švýcarským topazem, akvamarínem, rubínem nebo jiskřivým citrínem se neobejde bez chladivé barvy šedostříbrného kovu. Lehký odlesk stříbra potěší nejen vaše oko, ale i peněženku. Náhrdelník z bílého zlata je zase skvělý jako dárek pro přítelkyni a manželku.