Strom života

Štěstí a pozitivní energie ukryté ve šperku

Šperky se symbolem stromu života

Šperky se symbolem stromu života

Amulety, talismany a různé posvátné symboly jsou velmi oblíbené napříč celým světem. Ať už jste jakéhokoli politického vyznání, národnosti, rasy, generace či náboženské víry, určitě jste alespoň zaslechli o magické moci amuletu nebo talismanu. Tyto předměty znázorňují určitou věc, která má na člověka pozitivní vliv - povzbuzuje, dodává energii, pozitivní myšlení nebo dokonce štěstí. Tyto předměty je nejlepší nosit neustále u sebe. A nejjednodušším způsobem, jak toho dosáhnout, je mít amulet ve formě šperku. V Eppi nabízíme šperky s mnoha symboly, ale na této stránce najdete jeden z těch úplně nejoblíbenějších. Strom života.

Řazení produktů Zavřít

 • Filtry:
 • Cena

 • Typ

 • Kov

 • Drahokam

 • Stříbrný smaragdový náhrdelník ve tvaru stromu života GalileeStříbrný smaragdový náhrdelník ve tvaru stromu života Galilee

  Stříbrný smaragdový náhrdelník ve tvaru stromu života Galilee

 • Stříbrný rhodolitový náhrdelník ve tvaru stromu života Decla

  Stříbrný rhodolitový náhrdelník ve tvaru stromu života Decla

 • Stříbrný citrínový náhrdelník ve tvaru stromu života JonesyStříbrný citrínový náhrdelník ve tvaru stromu života Jonesy

  Stříbrný citrínový náhrdelník ve tvaru stromu života Jonesy

 • Stříbrný tanzanitový náhrdelník ve tvaru stromu života Byrd

  Stříbrný tanzanitový náhrdelník ve tvaru stromu života Byrd

 • Stříbrný medailon se stromem života Gifford

  Stříbrný medailon se stromem života Gifford

 • Strom života ve stříbrném přívěsku Maore

  Strom života ve stříbrném přívěsku Maore

 • Zlatý strom života s diamanty ElmerZlatý strom života s diamanty Elmer

  Zlatý strom života s diamanty Elmer

 • Diamantový strom života ze zlata EudoraDiamantový strom života ze zlata Eudora

  Diamantový strom života ze zlata Eudora

 • Zlatý náhrdelník se stromem života ZlattenZlatý náhrdelník se stromem života Zlatten

  Zlatý náhrdelník se stromem života Zlatten

 • Stříbrný přívěsek se stromem života Arden

  Stříbrný přívěsek se stromem života Arden

 • Jantarový stříbrný náramek se stromem života HaigJantarový stříbrný náramek se stromem života Haig

  Jantarový stříbrný náramek se stromem života Haig

 • Zlatý náramek se stromem života Gavla

   Zlatý náramek se stromem života Gavla

  Loading

  Co znamená strom života?

  Když uvidíte někoho s přívěškem stromu života, vězte, že je to člověk, kterému záleží na kvalitě svého bytí. Symbol stromu života je univerzální a překračuje náboženské i kulturní hranice. Pro symbol stromu života je typická široce rozvětvená koruna s větvemi směřujícími k nebi a kořeny zapuštěnými hluboko pod zem. Některé naše zlaté přívěsky stromu života jsou také uzavřeny do kruhu, který zobrazuje svět a náš život v něm. Keltský strom života také symbolizuje propojení mezi nebem a zemí. Má ale mnoho dalších významů a důvodů proč jej nosit.

  Stabilita a růst, klid a mír, plodnost a také třeba osobitost, protože žádný strom není totožný, stejně tak, jako žádný člověk.

  Symbol rodiny a síly nejen jako šperk

  Lidé tento symbol života zobrazují a uctívají různými způsoby. Někdo si nechá strom života vytetovat, někdo si namaluje strom života na zeď v pokoji, aby jej měl neustále na očích v reálné velikosti. Strom života v podobě rodokmenu celé rodiny si lidé nechávají vyobrazit jako památku na své předky.

  My vám je představujeme ze stříbra i zlata všech tří odstínů. Sílu symbolu stromu života ještě znásobíte, pokud si pořídíte tento amulet na krk s barevnými drahokamy. Citrín, rhodolit, jantar nebo diamant mají každý svou speciální vlastnost a proto jsou účinným doplňkem všech ochranných symbolů. Stříbrný či zlatý přívěsek strom života díky drahokamům odráží sluneční paprsky a třpytí se tak do všech stran.

  Nejoblíbenější je přívěšek se stromem života

  Líbí se vám všechny významy a moc tohoto symbolu? Pořiďte sobě či svým blízkým šperk, který přináší štěstí a pozitivní energii. Nenápadně podpoří dobrá a potlačí nesprávná rozhodnutí, a přitom se bude tvářit pouze jako mistrně odvedená zlatnická práce.

  Darujte náhrdelník se stromem. Člověk, který od vás dostane tento klenot, je obdarovaný tím nejcennějším i bez drahokamů. Prostřednictvím tohoto symbolu mu dáváte najevo, že vás zajímá jeho duše a záleží vám na tom, aby se mu dařilo.. Darujte mu pozitivní energii a kapičku štěstí v unikátním symbolickém šperku.

  Ženská krása v kombinaci s ochranným symbolem

  Ženy budou nadšené z naušnic se stromem života. Rozvětvené stromy ladně visící z ušních lalůčků prozrazují, že jejich majitelka věří v sílu amuletu, který je už po staletí uznáván jako ochranný symbol. Dvojitá síla stromů života na obou uších bude nepřekonatelná.

  Náhrdelník či náramek se stromem života bude naopak ladně doplňovat ženský dekolt a zápěstí. V minulosti se náramky dávaly právě na levé zápěstí a symbolicky chránily tok krve od srdce. Náhrdelník měl zase ochraňovat hrdlo či dech nositele. Se stromem života tyto vlastnosti jen podpoříte.

  Podívejte se k nám na šperky se stromem či květem života a objevte ten pravý amulet s magickými schopnostmi.