Zlatý topazový náhrdelník Saeth

Univerzum, jakým je tento náhrdelník, to je to pravé pro vás. Jednoduché osazení a citlivý smysl pro kontrastní tvar, ve kterém vynikne každé zákoutí modroučkého topazu, to se vám zalíbilo a stalo se vaším souzvukem, se kterým se předvádíte v práci i ve společnosti. Tuto lákavou nádheru je totiž škoda nepředvést a hlavně na takové krásce, jakou jste. (Zlatý řetízek je součástí šperku)

Vyberte si typ kovu

7 520 Kč

 • Doživotní záruka
 • Řetízek zdarma
 • 60 dní na vrácení zboží
 • Doprava zdarma

Detailní popis

Detaily o šperku

Detaily o řetízku

Detaily o osazeném drahokamu

Šperk vám doručíme do 1-3 týdnů. Potřebujete objednávku dříve? Kontaktujte nás. S expresním dodáním může být spojený poplatek.

Co o nás říkají zákazníci Co o nás říkají zákazníci

 • Tomuto e-shopu se nedá absolutně nic vytknout. Tomuto e-shopu se nedá absolutně nic vytknout. Rozhodně zde nenakupuji naposled :)

  Karolína, 10.2.2021

 • Šperk, který jsem si nechala zhotovit jako památku na narozeni mé dcery, je naprosto užasný. Jsem velice spokojena. Vřele doporučuji.

  Lucie, 24.3.2021

Můžete se na nás spolehnout

Přívěsek z bílého zlata s diamanty ve tvaru hrušky

Šperk, kterým potěšíte každou ženu

Dárek, který je originální a zároveň velmi univerzální. Přívěskem potěšíte ženu jakékoliv věkové kategorie. Možností je v Eppi opravdu nespočet. Vybírat můžete z různých druhů drahokamů, diamantů nebo perel, ale přívěsek může být i minimalistický celokovový. Materiály, které k výrobě šperků používáme, jsou vždy té nejlepší kvality.

Profesionální výroba šperků na zakázku

Práce našich zlatníků

Pracují s těmi nejkvalitnějšími kovy, jako je platina, zlato a stříbro. Ručně i pomocí těch nejmodernějších technologií. Na fotce je zachycena fáze výrobního procesu přívěsku, který vznikal přímo na míru pro jednu z našich klientek. Ve vlastní dílně převedeme do reality jakýkoliv váš nápad a přání. Tak sem s ním! Už se na něj těšíme, protože tato kreativní práce nás opravdu baví.

Modrý prsten Eppi, perfektní obal pro zásnubní prsten

Záruka na celý život

Protože za prací našich mistrů si stojíme, není pro nás problém dokázat to doživotní zárukou všech Eppi šperků. Máte obavu, že se netrefíte do vkusu? Pro tento případ je tady možnost vrácení šperku do 60 dnů. Přikládáme také certifikát o kvalitě a pravosti. A pokud budete potřebovat například čištění, o šperky se u nás v rámci doživotního servisu zdarma postaráme.

Podobné produkty

 • Topazové srdce ve zlatém přívěsku s diamanty Brodie

  Topazové srdce ve zlatém přívěsku s diamanty Brodie
  • Zlatý přívěšek s topazem a diamantem Lakadaimon

   Zlatý přívěšek s topazem a diamantem Lakadaimon
   • Zlatý přívěsek se švýcarským topazem a syntetickými diamanty Lamont

    Zlatý přívěsek se švýcarským topazem a syntetickými diamanty Lamont

    Doživotní záruka

    Doprava zdarma

    Luxusní balení

    60denní záruka vrácení peněz