Zlatý přívěsek s oválným opálem a diamantem Lacey

Uvnitř černého opálu to jiskří jako velkoměsto po setmění. Jako metropole, jež nikdy nespí. Hraje barvami stejně intenzivně jako vy. Staňte se královnou noci či nepřehlédnutelným úkazem v ulicích. Staňte se divou! S tímto zlatým přívěskem tomu ani jinak být nemůže. Protančí s vám i troje střevíce na bále, oběhne všechny obchody i uzavře lukrativní zakázky. (Zlatý řetízek je součástí šperku)

Vyberte si typ kovu

10 700 Kč

 • Doživotní záruka
 • Řetízek zdarma
 • 60 dní na vrácení zboží
 • Doprava zdarma

Detailní popis

Detaily o šperku

Detaily o řetízku

Detaily o osazeném drahokamu

Postranní drahokamy

Šperk vám doručíme do 1-3 týdnů. Potřebujete objednávku dříve? Kontaktujte nás. S expresním dodáním může být spojený poplatek.

Co o nás říkají zákazníci Co o nás říkají zákazníci

 • Velmi vstřícný přístup a ochota přizpůsobit šperk individuálním požadavkům. Zásilka krásně zabalená, přáníčko a dárek navíc moc potěšilo. Velice chválím :-)

  Sylvie B., 22.12.2021

 • Krásné zboží, elegantní balení, velmi rychlé dodání.

  Květa, 22.12.2021

Můžete se na nás spolehnout

Přívěsek z bílého zlata s diamanty ve tvaru hrušky

Šperk, kterým potěšíte každou ženu

Dárek, který je originální a zároveň velmi univerzální. Přívěskem potěšíte ženu jakékoliv věkové kategorie. Možností je v Eppi opravdu nespočet. Vybírat můžete z různých druhů drahokamů, diamantů nebo perel, ale přívěsek může být i minimalistický celokovový. Materiály, které k výrobě šperků používáme, jsou vždy té nejlepší kvality.

Profesionální výroba šperků na zakázku

Práce našich zlatníků

Pracují s těmi nejkvalitnějšími kovy, jako je platina, zlato a stříbro. Ručně i pomocí těch nejmodernějších technologií. Na fotce je zachycena fáze výrobního procesu přívěsku, který vznikal přímo na míru pro jednu z našich klientek. Ve vlastní dílně převedeme do reality jakýkoliv váš nápad a přání. Tak sem s ním! Už se na něj těšíme, protože tato kreativní práce nás opravdu baví.

Modrý prsten Eppi, perfektní obal pro zásnubní prsten

Záruka na celý život

Protože za prací našich mistrů si stojíme, není pro nás problém dokázat to doživotní zárukou všech Eppi šperků. Máte obavu, že se netrefíte do vkusu? Pro tento případ je tady možnost vrácení šperku do 60 dnů. Přikládáme také certifikát o kvalitě a pravosti. A pokud budete potřebovat například čištění, o šperky se u nás v rámci doživotního servisu zdarma postaráme.

Podobné produkty

 • Zlatý přívěsek s černým opálovým srdcem a diamantem Zoe

  Zlatý přívěsek s černým opálovým srdcem a diamantem Zoe

 • Zlatý přívěsek s černým pear opálem a diamanty Maggie

  Zlatý přívěsek s černým pear opálem a diamanty Maggie

 • Zlatý přívěsek s černým opálem a diamantem Yuka

  Zlatý přívěsek s černým opálem a diamantem Yuka

Doživotní záruka

Doprava zdarma

Luxusní balení

60denní záruka vrácení peněz