Zlatý přívěsek s oválným morganitem a diamanty Sweta

Procházíte se rozkvetlým sadem a vychutnáváte si všemi smysly vůni a nesmrtelnou krásu slunečních paprsků, které dopadají na orosenou zem. Sadem proplouváte jako něžná víla, jste křehká, ale zároveň neuvěřitelně silná. Na vaší jemné pokožce se jako jeden ze zbloudilých slunečních paprsků třpytí náhrdelník z růžového zlata s oválným morganitem. Náhrdelník je dozdobený třemi diamanty, které připomínají kapky rosy na stéblech trávy, která se probouzí do krásného rána. (Zlatý řetízek je součástí šperku)
12 210 Kč

 • Doživotní záruka
 • Řetízek zdarma
 • 60 dní na vrácení zboží
 • Doprava zdarma

Detailní popis

Detaily o šperku

Detaily o řetízku

Detaily o osazeném drahokamu

Postranní drahokamy

Šperk vám doručíme do 1-3 týdnů. Potřebujete objednávku dříve? Kontaktujte nás. S expresním dodáním může být spojený poplatek.

Co o nás říkají zákazníci Co o nás říkají zákazníci

 • Zákaznický servis na nejvyšší úrovni s osobním přístupem. Krásně zabalené, krásné vysoce kvalitní šperky.

  Karel, 18.5.2021

 • Náramek i naušnice přišly krásně zabalené, škoda rozbalovat. Velká spokojenost se zbožím i obchodem. Velice doporučuji.

  Silvie, 15.6.2021

Můžete se na nás spolehnout

Přívěsek z bílého zlata s diamanty ve tvaru hrušky

Šperk, kterým potěšíte každou ženu

Dárek, který je originální a zároveň velmi univerzální. Přívěskem potěšíte ženu jakékoliv věkové kategorie. Možností je v Eppi opravdu nespočet. Vybírat můžete z různých druhů drahokamů, diamantů nebo perel, ale přívěsek může být i minimalistický celokovový. Materiály, které k výrobě šperků používáme, jsou vždy té nejlepší kvality.

Profesionální výroba šperků na zakázku

Práce našich zlatníků

Pracují s těmi nejkvalitnějšími kovy, jako je platina, zlato a stříbro. Ručně i pomocí těch nejmodernějších technologií. Na fotce je zachycena fáze výrobního procesu přívěsku, který vznikal přímo na míru pro jednu z našich klientek. Ve vlastní dílně převedeme do reality jakýkoliv váš nápad a přání. Tak sem s ním! Už se na něj těšíme, protože tato kreativní práce nás opravdu baví.

Modrý prsten Eppi, perfektní obal pro zásnubní prsten

Záruka na celý život

Protože za prací našich mistrů si stojíme, není pro nás problém dokázat to doživotní zárukou všech Eppi šperků. Máte obavu, že se netrefíte do vkusu? Pro tento případ je tady možnost vrácení šperku do 60 dnů. Přikládáme také certifikát o kvalitě a pravosti. A pokud budete potřebovat například čištění, o šperky se u nás v rámci doživotního servisu zdarma postaráme.

Podobné produkty

 • Přívěsek z růžového zlata s morganitem a diamantem Cadee

  Přívěsek z růžového zlata s morganitem a diamantem Cadee

 • Romantický náhrdelník ze zlata s morganitem Celaeno

  Romantický náhrdelník ze zlata s morganitem Celaeno

 • Morganitová slza a diamanty v přívěsku z růžového zlata Wrassey

  Morganitová slza a diamanty v přívěsku z růžového zlata Wrassey

Doživotní záruka

Doprava zdarma

Luxusní balení

60denní záruka vrácení peněz