Zlatý přívěsek s akvamarínem zdobený topazy Fabien

Procházíte se zasněženou krajinou a obdivujte pohled na dokonale třpytivý sníh, který je vystavený slunečním paprskům. Udivuje vás křehkost a krása rampouchů, jejichž třpyt vám připomíná třpyt diamantů. Zdobí vás přívěsek ze zlata, na kterém se vyjímají křehké topazy a akvamarín. Spojení, jenž v sobě ukrývá kouzlo a krásu zimy. (Zlatý řetízek je součástí šperku)
25 060 Kč

 • Doživotní záruka
 • Řetízek zdarma
 • 60 dní na vrácení zboží
 • Doprava zdarma

Detailní popis

Detaily o šperku

Detaily o řetízku

Detaily o osazeném drahokamu

Postranní drahokamy

Šperk vám doručíme do 1-3 týdnů. Potřebujete objednávku dříve? Kontaktujte nás. S expresním dodáním může být spojený poplatek.

Co o nás říkají zákazníci Co o nás říkají zákazníci

 • Nebyl to první nákup, vždy absolutní spokojenost.

  Bbroz, 20.12.2020

 • V Eppi nakupuji rada. Každý nákup byl bezproblémový a šperk se vždy vydařil. Zaměstnanci jsou vždy vstřícní a o zásilce včas informují.

  Eva, 24.2.2021

Můžete se na nás spolehnout

Přívěsek z bílého zlata s diamanty ve tvaru hrušky

Šperk, kterým potěšíte každou ženu

Dárek, který je originální a zároveň velmi univerzální. Přívěskem potěšíte ženu jakékoliv věkové kategorie. Možností je v Eppi opravdu nespočet. Vybírat můžete z různých druhů drahokamů, diamantů nebo perel, ale přívěsek může být i minimalistický celokovový. Materiály, které k výrobě šperků používáme, jsou vždy té nejlepší kvality.

Profesionální výroba šperků na zakázku

Práce našich zlatníků

Pracují s těmi nejkvalitnějšími kovy, jako je platina, zlato a stříbro. Ručně i pomocí těch nejmodernějších technologií. Na fotce je zachycena fáze výrobního procesu přívěsku, který vznikal přímo na míru pro jednu z našich klientek. Ve vlastní dílně převedeme do reality jakýkoliv váš nápad a přání. Tak sem s ním! Už se na něj těšíme, protože tato kreativní práce nás opravdu baví.

Modrý prsten Eppi, perfektní obal pro zásnubní prsten

Záruka na celý život

Protože za prací našich mistrů si stojíme, není pro nás problém dokázat to doživotní zárukou všech Eppi šperků. Máte obavu, že se netrefíte do vkusu? Pro tento případ je tady možnost vrácení šperku do 60 dnů. Přikládáme také certifikát o kvalitě a pravosti. A pokud budete potřebovat například čištění, o šperky se u nás v rámci doživotního servisu zdarma postaráme.

Podobné produkty

 • Zlatý elegantní náhrdelník s akvamarínem Dandy

  Zlatý elegantní náhrdelník s akvamarínem Dandy
  • Akvamarínová slza s diamanty ve zlatém náhrdelníku Eldeane

   Akvamarínová slza s diamanty ve zlatém náhrdelníku Eldeane
   • Zlatý náhrdelník s akvamarínem a diamanty Tamatha

    Zlatý náhrdelník s akvamarínem a diamanty Tamatha

    Doživotní záruka

    Doprava zdarma

    Luxusní balení

    60denní záruka vrácení peněz