Zlatý náhrdelník s olivínem a diamantem Ayos

Oválný zelený olivín vykukuje z vašeho dekoltu a svým lahodným světlem se snaží předvést v celé své kráse. Vy jste nadšená z jeho svěžího zjevu, kterým je tento drahokam tak známý, a právě proto si užíváte jeho jemné jiskření, které rozdmýchává do dálky ještě i malý diamant. Spolu tvoří dvojici, která vykouzlí úsměv na tváři nejen vám, ale i kolemjdoucím. Vždyť kdo by odolal této kráse, která tak září. (Zlatý řetízek je součástí šperku)

Vyberte si typ kovu

11 530 Kč

 • Doživotní záruka
 • Řetízek zdarma
 • 60 dní na vrácení zboží
 • Doprava zdarma

Detailní popis

Detaily o šperku

Detaily o řetízku

Detaily o osazeném drahokamu

Postranní drahokamy

Šperk vám doručíme do 1-3 týdnů. Potřebujete objednávku dříve? Kontaktujte nás. S expresním dodáním může být spojený poplatek.

Co o nás říkají zákazníci Co o nás říkají zákazníci

 • Není to můj první pořízený kousek od Eppi. Se všemi šperky jsem absolutně spokojená a jejich servis je prostě báječný. Vřele doporučuji.

  Ája, 5.8.2021

 • Velmi dobrá komunikace, rychlost a vstřícnost.

  Jiří, 3.8.2021

Můžete se na nás spolehnout

Přívěsek z bílého zlata s diamanty ve tvaru hrušky

Šperk, kterým potěšíte každou ženu

Dárek, který je originální a zároveň velmi univerzální. Přívěskem potěšíte ženu jakékoliv věkové kategorie. Možností je v Eppi opravdu nespočet. Vybírat můžete z různých druhů drahokamů, diamantů nebo perel, ale přívěsek může být i minimalistický celokovový. Materiály, které k výrobě šperků používáme, jsou vždy té nejlepší kvality.

Profesionální výroba šperků na zakázku

Práce našich zlatníků

Pracují s těmi nejkvalitnějšími kovy, jako je platina, zlato a stříbro. Ručně i pomocí těch nejmodernějších technologií. Na fotce je zachycena fáze výrobního procesu přívěsku, který vznikal přímo na míru pro jednu z našich klientek. Ve vlastní dílně převedeme do reality jakýkoliv váš nápad a přání. Tak sem s ním! Už se na něj těšíme, protože tato kreativní práce nás opravdu baví.

Modrý prsten Eppi, perfektní obal pro zásnubní prsten

Záruka na celý život

Protože za prací našich mistrů si stojíme, není pro nás problém dokázat to doživotní zárukou všech Eppi šperků. Máte obavu, že se netrefíte do vkusu? Pro tento případ je tady možnost vrácení šperku do 60 dnů. Přikládáme také certifikát o kvalitě a pravosti. A pokud budete potřebovat například čištění, o šperky se u nás v rámci doživotního servisu zdarma postaráme.

Podobné produkty

 • Zlatý přívěsek s olivínem a diamanty Kandi

  Zlatý přívěsek s olivínem a diamanty Kandi

 • Olivínové srdce ve zlatém náhrdelníku s diamantem Bere

  Olivínové srdce ve zlatém náhrdelníku s diamantem Bere

 • Zlatý přívěsek matka a dítě s olivínem a diamantem Parnas

  Zlatý přívěsek matka a dítě s olivínem a diamantem Parnas

Doživotní záruka

Doprava zdarma

Luxusní balení

60denní záruka vrácení peněz