Zlaté opálové náušnice ve tvaru srdce Alpin

Láska a něha. Přesně tyto emoce vyzařují ze srdcových náušnic s bílými opály. Symbol lásky vám vždy připomene, že jste milována a že vás někdo nosí hluboko ve svém nitru. Bílá barva s barevnými odlesky vás zase nechá snít o vzdušných zámcích a citech, jež hory přenáší. Opály vám budou věrnými spojenci při malování budoucnosti, ale ještě lepšími společníky při prožívání skutečné lásky. Protože i pozemské city dokáží nadnášet do nebeských výšin.

Vyberte si typ kovu

7 130 Kč

  • Doživotní záruka
  • 60 dní na vrácení zboží
  • Doprava zdarma
  • Luxusní krabička

Detailní popis

Detaily o šperku

Detaily o osazeném drahokamu

Šperk vám doručíme do 1-3 týdnů. Potřebujete objednávku dříve? Kontaktujte nás. S expresním dodáním může být spojený poplatek.

Co o nás říkají zákazníci Co o nás říkají zákazníci

  • Od začátku až do konce SUPER! Rychlá, bezproblémová, příjemná telefonická komunikace a detailní zpracování návrhu ve 3D.

    Lenka, 12.12.2020

  • Velmi příjemná komunikace ze strany obchodu, zboží bylo odesláno okamžitě, přesně odpovídalo popisu, vše perfektní.

    Gabriela, 20.11.2020

Můžete se na nás spolehnout

Stříbrné náušnice s modrými drahokamy

Sto lidí a sto různých nápadů

Sto lidí, sto nápadů a odlišných názorů. Máte vysněný typ náušnic a nikde ho ne a ne najít? Svěřte se nám a my už se o to postaráme. Váš sen přetvoříme do reálné podoby. Vsadíme drahokamy nebo upravíme zapínání podle vašich představ. Nic není překážkou, právě naopak! Rádi přijímáme nové výzvy. Budou vaše náušnice tou další?

Zlaté diamantové náušnice vyrobené našimi talentovanými klenotníky

Vlastní dílna a zkušenosti

Profesionálové na svém místě? To jsou Eppi zlatníci s dlouholetými zkušenostmi, kteří pracují v naší vlastní dílně. Potřebujete něco jedinečného? Kombinací moderní technologie 3D laseru a precizní ruční práce nemůže vzniknout nic jiného než epický klenot. I proto jsou všechny naše šperky se zárukou na celý život.

Zlaté náušnice s topazem

Naši zásilku si nespletete

Představte si… Rozbalujete papírovou krabici a v ní nacházíte luxusně zabalený voňavý balíček převázaný saténovou stužkou a kolem spoustu dárečků pro radost. Počkejte chvilku. Sny přece nevoní. Jenže tohle není sen, takhle vypadá Eppi zásilka. Myslíte, že si na takové rozmazlování zvyknete?

Podobné produkty

Doživotní záruka

Doprava zdarma

Luxusní balení

60denní záruka vrácení peněz