Pod stromeček doručíme
při objednávce dnes nebo zítra.

Zlaté náušnice s cushion černými opály Fion

To, co se děje uvnitř černých opálů, musí být magie. Barevné víření vás na první pohled strhne a rozproudí vám krev v žilách. Vaši mysl zaplaví moře geniálních i bláznivých představ a vaše duše zatouží je všechny zrealizovat. Srdce zase uvěří, že je to vše možné. A proč ne? S těmito zlatými náušnicemi se naučíte život vychutnávat skutečně plnými doušky a využívat všech jeho možností.

Vyberte si typ kovu

7 790 Kč

 • Doživotní záruka
 • Šperk můžete vrátit do 31.1.2021
 • Doprava zdarma
 • Luxusní krabička

Detailní popis

Detaily o šperku

Detaily o osazeném drahokamu

Šperk vám doručíme do 1-3 týdnů. Potřebujete objednávku dříve? Kontaktujte nás. S expresním dodáním může být spojený poplatek.

Co o nás říkají zákazníci Co o nás říkají zákazníci

 • Přívětivé jednání, velký výběr a možnosti.

  Viktor, 2.12.2020

 • Kvůli pandemii byla omezena expedice, ale o všem jsem byl informován(proaktivita obchodu) a společně jsme našli řešení vyhovující oběma stranám. Naprostá spokojenost.

  Václav O., 2.12.2020

Můžete se na nás spolehnout

Stříbrné náušnice s modrými drahokamy

Sto lidí a sto různých nápadů

Sto lidí, sto nápadů a odlišných názorů. Máte vysněný typ náušnic a nikde ho ne a ne najít? Svěřte se nám a my už se o to postaráme. Váš sen přetvoříme do reálné podoby. Vsadíme drahokamy nebo upravíme zapínání podle vašich představ. Nic není překážkou, právě naopak! Rádi přijímáme nové výzvy. Budou vaše náušnice tou další?

Zlaté diamantové náušnice vyrobené našimi talentovanými klenotníky

Vlastní dílna a zkušenosti

Profesionálové na svém místě? To jsou Eppi zlatníci s dlouholetými zkušenostmi, kteří pracují v naší vlastní dílně. Potřebujete něco jedinečného? Kombinací moderní technologie 3D laseru a precizní ruční práce nemůže vzniknout nic jiného než epický klenot. I proto jsou všechny naše šperky se zárukou na celý život.

Zlaté náušnice s topazem

Naši zásilku si nespletete

Představte si… Rozbalujete papírovou krabici a v ní nacházíte luxusně zabalený voňavý balíček převázaný saténovou stužkou a kolem spoustu dárečků pro radost. Počkejte chvilku. Sny přece nevoní. Jenže tohle není sen, takhle vypadá Eppi zásilka. Myslíte, že si na takové rozmazlování zvyknete?

Podobné produkty

 • Černé opálové slzy ve zlatých náušnicích Nessa

  Černé opálové slzy ve zlatých náušnicích Nessa
  • Stříbrné náušnice se srdíčkovými opály Nety

   Stříbrné náušnice se srdíčkovými opály Nety

   Doživotní záruka

   Doprava zdarma

   Luxusní balení

   60denní záruka vrácení peněz