Litujeme, ale tento šperk si už své majitele našel

U nás na vás stále čeká množství podobných produktů. Pokud chcete být informováni o dostupnosti tohoto šperku, zanechte nám svůj e-mail.

Stříbrný čtyřlístek z londýnského topazu Jaleah

3 240 Kč

Kliknutím potvrzuji, že jsem se obeznámil s pravidly zpracovávání osobních údajů.

Stříbrný čtyřlístek z londýnského topazu Jaleah

Jaká romantička by odolala této drahokamové květince? Její chladné tónování je překrásně vyvážené hravým tvarováním a svým světlem nádherně září do okolí. Krása, která vám rozkvete v dekoltu svým topazovým jiskřením, jako magnet přitahuje pozornost a vy si užíváte její hřejivé paprsky, které jsou nejen k obdivu, ale celkově podtrhují vaši jemnou, ženskou povahu, která je u vás tak zřetelná. (Stříbrný řetízek je součástí šperku)

Vyberte délku a typ řetízku

3 240 Kč

 • Doživotní záruka
 • Řetízek zdarma
 • 60 dní na vrácení zboží
 • Doprava zdarma

Šperk nabízíme s těmito drahokamy

Detailní popis

Detaily o šperku

Detaily o řetízku

Detaily o osazeném drahokamu

Co o nás říkají zákazníci Co o nás říkají zákazníci

 • Eppi naprosto předčilo má očekávání jak z hlediska kvality zakoupených produktů, luxusního servisu a osobního přístupu ke každému zákazníkovi. Díky za překrásný zážitek.

  Hanka, 28.4.2022

 • Komunikace s obchodem byla vždy perfektní. Šperk byl vyráběn na zakázku a dostal jsem v průběhu výroby mail s fotkami odlitku před osazováním. To mě velice potěšilo.

  Richard, 20.3.2022

Můžete se na nás spolehnout

Přívěsek z bílého zlata s diamanty ve tvaru hrušky

Šperk, kterým potěšíte každou ženu

Dárek, který je originální a zároveň velmi univerzální. Přívěskem potěšíte ženu jakékoliv věkové kategorie. Možností je v Eppi opravdu nespočet. Vybírat můžete z různých druhů drahokamů, diamantů nebo perel, ale přívěsek může být i minimalistický celokovový. Materiály, které k výrobě šperků používáme, jsou vždy té nejlepší kvality.

Profesionální výroba šperků na zakázku

Práce našich zlatníků

Pracují s těmi nejkvalitnějšími kovy, jako je platina, zlato a stříbro. Ručně i pomocí těch nejmodernějších technologií. Na fotce je zachycena fáze výrobního procesu přívěsku, který vznikal přímo na míru pro jednu z našich klientek. Ve vlastní dílně převedeme do reality jakýkoliv váš nápad a přání. Tak sem s ním! Už se na něj těšíme, protože tato kreativní práce nás opravdu baví.

Modrý prsten Eppi, perfektní obal pro zásnubní prsten

Záruka na celý život

Protože za prací našich mistrů si stojíme, není pro nás problém dokázat to doživotní zárukou všech Eppi šperků. Máte obavu, že se netrefíte do vkusu? Pro tento případ je tady možnost vrácení šperku do 60 dnů. Přikládáme také certifikát o kvalitě a pravosti. A pokud budete potřebovat například čištění, o šperky se u nás v rámci doživotního servisu zdarma postaráme.

Podobné produkty

 • Srdíčkový náhrdelník s londýnským topazem Fadiah
  • - 6 %

  Srdíčkový náhrdelník s londýnským topazem Fadiah

 • Stříbrný náhrdelník ve tvaru kříže s topazy Basime

   Stříbrný náhrdelník ve tvaru kříže s topazy Basime

  • Stylový náhrdelník s topazem a zirkony Dianna

    Stylový náhrdelník s topazem a zirkony Dianna

   Doživotní záruka

   Doprava zdarma

   Luxusní balení

   60denní záruka vrácení peněz