Stříbrné náušnice s oválnými granáty Etolie

Jste křehká, jemná, ženská. Zároveň však za svou jemnou skořápkou ukrýváte nezměrnou vášeň. A takové jsou i oválné náušnice ze stříbra, do kterých jsou vsazené granáty. Jsou elegantní, velmi ženské, ale zároveň nezapřou svou smyslnou stránku. Dokonalé budou však až ve spojení s vámi, s vaší krásou, sny i touhami.
2 150 Kč

 • Doživotní záruka
 • 60 dní na vrácení zboží
  Personalizovaný produkt
 • Doprava zdarma
 • Luxusní krabička

Detailní popis

Detaily o šperku

Detaily o osazeném drahokamu

Šperk vám doručíme do 1 - 3 týdnů. Potřebujete objednávku dříve? Kontaktujte nás. S expresním dodáním může být spojený poplatek.

Můžete se na nás spolehnout

Stříbrné náušnice s modrými drahokamy

Sto lidí a sto různých nápadů

Sto lidí, sto nápadů a odlišných názorů. Máte vysněný typ náušnic a nikde ho ne a ne najít? Svěřte se nám a my už se o to postaráme. Váš sen přetvoříme do reálné podoby. Vsadíme drahokamy nebo upravíme zapínání podle vašich představ. Nic není překážkou, právě naopak! Rádi přijímáme nové výzvy. Budou vaše náušnice tou další?

Zlaté diamantové náušnice vyrobené našimi talentovanými klenotníky

Vlastní dílna a zkušenosti

Profesionálové na svém místě? To jsou Eppi zlatníci s dlouholetými zkušenostmi, kteří pracují v naší vlastní dílně. Potřebujete něco jedinečného? Kombinací moderní technologie 3D laseru a precizní ruční práce nemůže vzniknout nic jiného než epický klenot. I proto jsou všechny naše šperky se zárukou na celý život.

Zlaté náušnice s topazem

Naši zásilku si nespletete

Představte si… Rozbalujete papírovou krabici a v ní nacházíte luxusně zabalený voňavý balíček převázaný saténovou stužkou a kolem spoustu dárečků pro radost. Počkejte chvilku. Sny přece nevoní. Jenže tohle není sen, takhle vypadá Eppi zásilka. Myslíte, že si na takové rozmazlování zvyknete?

Podobné produkty

 • Stříbrné náušnice plné granátů Sisia

   Stříbrné náušnice plné granátů Sisia

  • Stříbrné granátové náušnice Zaida
   • - 22 %

   Stříbrné granátové náušnice Zaida

  • Stříbrné bezel náušnice s granáty Rowe

    Stříbrné bezel náušnice s granáty Rowe

   Doživotní záruka

   Doprava zdarma

   Luxusní balení

   60denní záruka vrácení peněz