Přívěsek z růžového zlata s morganitem a diamantem Cadee

Jistě už jste slyšela o vílách z pohádek, které dokáží člověku při jediném kontaktu vyrazit dech a zapůsobit tak silně, že na ně nikdy nezapomenete. Přesně takovou nadpozemskou bytostí jste vy, něžná, elegantní a okouzlující žena, která má v sobě něco andělského. Náhrdelník z růžového zlata podtrhne vaši křehkost. Růžové zlato se bude vyjímat na vaší pokožce společně s morganitem, nad kterým drží stráž třpytivý diamant. (Zlatý řetízek ej součástí šperku)
18 320 Kč

 • Doživotní záruka
 • Řetízek zdarma
 • 60 dní na vrácení zboží
 • Doprava zdarma

Detailní popis

Detaily o šperku

Detaily o řetízku

Detaily o osazeném drahokamu

Postranní drahokamy

Šperk vám doručíme do 1-3 týdnů. Potřebujete objednávku dříve? Kontaktujte nás. S expresním dodáním může být spojený poplatek.

Co o nás říkají zákazníci Co o nás říkají zákazníci

 • Krásné šperky, široká nabídka, výhodné akční ceny na vybrané kusy, rozumné ceny. Výborná prezentace na e-shopu, nadstandardní komunikace. Palec nahoru a děkuji!

  David Š., 6.4.2021

 • Zboží bylo krásně zabaleno a celkově působilo kladným estetickým dojmem. Jsem velmi spokojen a prodejce bych určitě doporučil.

  Starball, 21.3.2021

Můžete se na nás spolehnout

Přívěsek z bílého zlata s diamanty ve tvaru hrušky

Šperk, kterým potěšíte každou ženu

Dárek, který je originální a zároveň velmi univerzální. Přívěskem potěšíte ženu jakékoliv věkové kategorie. Možností je v Eppi opravdu nespočet. Vybírat můžete z různých druhů drahokamů, diamantů nebo perel, ale přívěsek může být i minimalistický celokovový. Materiály, které k výrobě šperků používáme, jsou vždy té nejlepší kvality.

Profesionální výroba šperků na zakázku

Práce našich zlatníků

Pracují s těmi nejkvalitnějšími kovy, jako je platina, zlato a stříbro. Ručně i pomocí těch nejmodernějších technologií. Na fotce je zachycena fáze výrobního procesu přívěsku, který vznikal přímo na míru pro jednu z našich klientek. Ve vlastní dílně převedeme do reality jakýkoliv váš nápad a přání. Tak sem s ním! Už se na něj těšíme, protože tato kreativní práce nás opravdu baví.

Modrý prsten Eppi, perfektní obal pro zásnubní prsten

Záruka na celý život

Protože za prací našich mistrů si stojíme, není pro nás problém dokázat to doživotní zárukou všech Eppi šperků. Máte obavu, že se netrefíte do vkusu? Pro tento případ je tady možnost vrácení šperku do 60 dnů. Přikládáme také certifikát o kvalitě a pravosti. A pokud budete potřebovat například čištění, o šperky se u nás v rámci doživotního servisu zdarma postaráme.

Podobné produkty

 • Přívěsek z růžového zlata s pear morganitem a diamantem Percula

  Přívěsek z růžového zlata s pear morganitem a diamantem Percula
  • Přívěsek z růžového zlata s morganitem a diamanty Ryan

   Přívěsek z růžového zlata s morganitem a diamanty Ryan
   • Přívěsek ze zlata s morganitovým srdcem a diamantem Gerbera

    Přívěsek ze zlata s morganitovým srdcem a diamantem Gerbera

    Doživotní záruka

    Doprava zdarma

    Luxusní balení

    60denní záruka vrácení peněz