Pod stromeček doručíme
při objednávce dnes nebo zítra.

Přívěsek z růžového zlata s morganitem a diamantem Cadee

Jistě už jste slyšela o vílách z pohádek, které dokáží člověku při jediném kontaktu vyrazit dech a zapůsobit tak silně, že na ně nikdy nezapomenete. Přesně takovou nadpozemskou bytostí jste vy, něžná, elegantní a okouzlující žena, která má v sobě něco andělského. Náhrdelník z růžového zlata podtrhne vaši křehkost. Růžové zlato se bude vyjímat na vaší pokožce společně s morganitem, nad kterým drží stráž třpytivý diamant. (Zlatý řetízek ej součástí šperku)
18 340 Kč

 • Doživotní záruka
 • Řetízek zdarma
 • Šperk můžete vrátit do 31.1.2021
 • Doprava zdarma

Detailní popis

Detaily o šperku

Detaily o řetízku

Detaily o osazeném drahokamu

Postranní drahokamy

Šperk vám doručíme do 1-3 týdnů. Potřebujete objednávku dříve? Kontaktujte nás. S expresním dodáním může být spojený poplatek.

Co o nás říkají zákazníci Co o nás říkají zákazníci

 • Skvělá komunikace, precizní práce a rychlost dodání.

  David, 1.12.2020

 • Super profi přístup, nádherné a kvalitní šperky. Již jsem nakupoval dvakrát a bude-li příležitost, vyberu si Eppi znovu. Děkuji, Váš spokojený zákazník.

  Rudko B., 29.10.2020

Můžete se na nás spolehnout

Přívěsek z bílého zlata s diamanty ve tvaru hrušky

Šperk, kterým potěšíte každou ženu

Dárek, který je originální a zároveň velmi univerzální. Přívěskem potěšíte ženu jakékoliv věkové kategorie. Možností je v Eppi opravdu nespočet. Vybírat můžete z různých druhů drahokamů, diamantů nebo perel, ale přívěsek může být i minimalistický celokovový. Materiály, které k výrobě šperků používáme, jsou vždy té nejlepší kvality.

Profesionální výroba šperků na zakázku

Práce našich zlatníků

Pracují s těmi nejkvalitnějšími kovy, jako je platina, zlato a stříbro. Ručně i pomocí těch nejmodernějších technologií. Na fotce je zachycena fáze výrobního procesu přívěsku, který vznikal přímo na míru pro jednu z našich klientek. Ve vlastní dílně převedeme do reality jakýkoliv váš nápad a přání. Tak sem s ním! Už se na něj těšíme, protože tato kreativní práce nás opravdu baví.

Modrý prsten Eppi, perfektní obal pro zásnubní prsten

Záruka na celý život

Protože za prací našich mistrů si stojíme, není pro nás problém dokázat to doživotní zárukou všech Eppi šperků. Máte obavu, že se netrefíte do vkusu? Pro tento případ je tady možnost vrácení šperku do 60 dnů. Přikládáme také certifikát o kvalitě a pravosti. A pokud budete potřebovat například čištění, o šperky se u nás v rámci doživotního servisu zdarma postaráme.

Podobné produkty

 • Zlatý náhrdelník s morganitem a diamanty Esta

  Zlatý náhrdelník s morganitem a diamanty Esta
  • Přívěsek z růžového zlata s morganitem a diamantem Anika

   Přívěsek z růžového zlata s morganitem a diamantem Anika
   • Přívěsek z růžového zlata s morganitem a diamanty Ryan

    Přívěsek z růžového zlata s morganitem a diamanty Ryan

    Doživotní záruka

    Doprava zdarma

    Luxusní balení

    60denní záruka vrácení peněz