Opálové stříbrné náušnice Jaunie

Hra opálových tónů vrhá zajímavé světlo a silnou barevnost na celý váš vzhled. Jemný stříbrný design, který obepíná zajímavé opály, se bude plnými hrstmi toulat barvami kolem vás. Navíc praktický styl využijete nejen ke speciálním příležitostem, ale i den v práci bude s tímto cool šperkem perfektně prozářený.
2 360 Kč

 • Doživotní záruka
 • 60 dní na vrácení zboží
  Personalizovaný produkt
 • Doprava zdarma
 • Luxusní krabička

Šperk nabízíme s těmito drahokamy

Detailní popis

Detaily o šperku

Detaily o osazeném drahokamu

Šperk vám doručíme do 1 - 3 týdnů. Potřebujete objednávku dříve? Kontaktujte nás. S expresním dodáním může být spojený poplatek.

Můžete se na nás spolehnout

Stříbrné náušnice s modrými drahokamy

Sto lidí a sto různých nápadů

Sto lidí, sto nápadů a odlišných názorů. Máte vysněný typ náušnic a nikde ho ne a ne najít? Svěřte se nám a my už se o to postaráme. Váš sen přetvoříme do reálné podoby. Vsadíme drahokamy nebo upravíme zapínání podle vašich představ. Nic není překážkou, právě naopak! Rádi přijímáme nové výzvy. Budou vaše náušnice tou další?

Zlaté diamantové náušnice vyrobené našimi talentovanými klenotníky

Vlastní dílna a zkušenosti

Profesionálové na svém místě? To jsou Eppi zlatníci s dlouholetými zkušenostmi, kteří pracují v naší vlastní dílně. Potřebujete něco jedinečného? Kombinací moderní technologie 3D laseru a precizní ruční práce nemůže vzniknout nic jiného než epický klenot. I proto jsou všechny naše šperky se zárukou na celý život.

Zlaté náušnice s topazem

Naši zásilku si nespletete

Představte si… Rozbalujete papírovou krabici a v ní nacházíte luxusně zabalený voňavý balíček převázaný saténovou stužkou a kolem spoustu dárečků pro radost. Počkejte chvilku. Sny přece nevoní. Jenže tohle není sen, takhle vypadá Eppi zásilka. Myslíte, že si na takové rozmazlování zvyknete?

Podobné produkty

 • Stříbrné srdíčkové náušnice s opály Onika

   Stříbrné srdíčkové náušnice s opály Onika

  • Stříbrné náušnice se zelenými opály Ramya

    Stříbrné náušnice se zelenými opály Ramya

   • Stříbrné srdíčkové náušnice s opály Onika

     Stříbrné srdíčkové náušnice s opály Onika

    Doživotní záruka

    Doprava zdarma

    Luxusní balení

    60denní záruka vrácení peněz