Litujeme, ale tento šperk si už své majitele našel

U nás na vás stále čeká množství podobných produktů. Pokud chcete být informováni o dostupnosti tohoto šperku, zanechte nám svůj e-mail.

Modré opálové slzy ve stříbrné kolekci Carise

3 610 Kč
3 430 Kč

Kliknutím potvrzuji, že jsem se obeznámil s pravidly zpracovávání osobních údajů.

Sleva 180 Kč

Modré opálové slzy ve stříbrné kolekci Carise

Která bohyně uronila tyhle opálové slzy, které jakoby posbíraly všechny druhy modrých tónů, jaké jen na obloze najdete? Její jméno zůstává skryto, ale Vaše vnitřní bohyně ožila při této elegantní kráse, kterou jste se rozhodla ozvláštnit svůj vzhled. Její jemná podstata je vám blízká a paleta těch barev ukradených z nebe se stala Vaší překrásnou ozdobou. Tato souprava je totiž smyslnou mozaikou, která v sobě nese hrst plnou úžasných momentů, které jste prožila, prožíváte a teprve prožijete, přičemž ona se těší, že je vaší součástí a právě proto vás zdobí svým leskem věrně a výstižně. (Stříbrný řetízek je součástí šperku)

Vyberte délku a typ řetízku

3 610 Kč
3 430 Kč

 • Doživotní záruka
 • 60 dní na vrácení zboží
 • Doprava zdarma
 • Luxusní krabička

Detailní popis

Náušnice

Detaily o osazeném drahokamu Náušnice

Přívěsek

Detaily o řetízku

Detaily o osazeném drahokamu Přívěsek

Co o nás říkají zákazníci Co o nás říkají zákazníci

 • Nebyl to můj první nákup. Jsem s jejich službami naprosto spokojená. Náušničky jsou úžasné. A navíc v mé oblíbené barvě. Určitě jsem nenakupovala naposledy. :)

  Lucka, 25.1.2021

 • Skvělý servis a kvalita dodání zboží. Mohu jen doporučit!!! Určitě se ještě k vám vrátím a koupím další pěkný kousek od vás :)

  David, 19.2.2021

Můžete se na nás spolehnout

Krásná sada šperků - perlový náhrdelník a perlový náramek

Jeden šperk nestačí

Náhrdelník, prsten či náušnice jsou krásným dárkem i samostatně. Co takhle spojit jejich síly a darovat šperky ve dvojici nebo trojici? Máme je pro vás připraveny v kategorii stříbrných a zlatých kolekcí. Do setů pečlivě vybíráme každou perlu, diamant či drahý kámen tak, aby spolu souzněly. Darujte více radosti.

Zlatá kolekce - prsten a náušnice s turmalínovým květem

V setu i jednotlivě

Vybrali jste kolekci šperků pro kamarádku jako dárek a ten prsten se vám taky moc líbí? Šperky v kolekcích máme prodejné i samostatně. Pořiďte kamarádce kompletní kolekci a sobě prsten zvlášť. Pokud je budete chtít odlišit, není problém výměna kamene nebo gravír na vnitřní straně. Bude vás spojovat, budete ladit, ale přesto budete každá sama sebou.

Kolekce z bílého zlata - náušnice a prsten s motivem listů a diamantem černé slzy

Nic není nemožné

Rádi byste se podíleli na sestavení svého setu šperků nebo jej vytvořili úplně sami? S tím počítáme a jsme rádi, že kolekce, kterou doplníme nebo i celou vytvoříme podle vaší vlastní představy, ponese příběh jedinečnosti. Tady přidáme diamant, tam zase vyměníme perlu za safír, pozměníme tvar nebo doplníme přívěsek rytinou. Cokoliv si budete přát.

Podobné produkty

 • Stříbrná romantická kolekce s opály Dysis

  Stříbrná romantická kolekce s opály Dysis
  • - 5 %
 • Opálová stříbrná kolekce Cinda

  Opálová stříbrná kolekce Cinda
  • - 5 %
 • Zlatá kolekce šperků s modrými okrouhlými opály Tadeo

  Zlatá kolekce šperků s modrými okrouhlými opály Tadeo
  • - 8 %

Doživotní záruka

Doprava zdarma

Luxusní balení

60denní záruka vrácení peněz