Citrínové náušnice ze stříbra Mouley

Dnes jste si přivstala, abyste mohla sledovat úchvatný východ slunce. Díváte se na ranní oblohu, která se za chviličku zbarví těmi nejkrásnějšími barvami. Slunce je pro vás symbolem radosti a naděje. I náušnice ze stříbra se žlutými citríny v sobě zachytily něco z krásy slunečních paprsků. Nasaďte si je a rozzařte své dny.
2 900 Kč

 • Doživotní záruka
 • 60 dní na vrácení zboží
  Personalizovaný produkt
 • Doprava zdarma
 • Luxusní krabička

Šperk nabízíme s těmito drahokamy

Detailní popis

Detaily o šperku

Detaily o osazeném drahokamu

Šperk vám doručíme do 1 - 3 týdnů. Potřebujete objednávku dříve? Kontaktujte nás. S expresním dodáním může být spojený poplatek.

Můžete se na nás spolehnout

Stříbrné náušnice s modrými drahokamy

Sto lidí a sto různých nápadů

Sto lidí, sto nápadů a odlišných názorů. Máte vysněný typ náušnic a nikde ho ne a ne najít? Svěřte se nám a my už se o to postaráme. Váš sen přetvoříme do reálné podoby. Vsadíme drahokamy nebo upravíme zapínání podle vašich představ. Nic není překážkou, právě naopak! Rádi přijímáme nové výzvy. Budou vaše náušnice tou další?

Zlaté diamantové náušnice vyrobené našimi talentovanými klenotníky

Vlastní dílna a zkušenosti

Profesionálové na svém místě? To jsou Eppi zlatníci s dlouholetými zkušenostmi, kteří pracují v naší vlastní dílně. Potřebujete něco jedinečného? Kombinací moderní technologie 3D laseru a precizní ruční práce nemůže vzniknout nic jiného než epický klenot. I proto jsou všechny naše šperky se zárukou na celý život.

Zlaté náušnice s topazem

Naši zásilku si nespletete

Představte si… Rozbalujete papírovou krabici a v ní nacházíte luxusně zabalený voňavý balíček převázaný saténovou stužkou a kolem spoustu dárečků pro radost. Počkejte chvilku. Sny přece nevoní. Jenže tohle není sen, takhle vypadá Eppi zásilka. Myslíte, že si na takové rozmazlování zvyknete?

Podobné produkty

 • Stříbrné náušnice plné citrínů Stamia

   Stříbrné náušnice plné citrínů Stamia

  • Citrínové náušnice se zirkony ze stříbra Aurely

    Citrínové náušnice se zirkony ze stříbra Aurely

   • Stříbrné náušnice plné citrínů Stamia

     Stříbrné náušnice plné citrínů Stamia

    Doživotní záruka

    Doprava zdarma

    Luxusní balení

    60denní záruka vrácení peněz